Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Χαπι της επωμενης μερας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110457 από Mihabra στις 28 Σεπτεμβρίου 2012, 3:09πμ

Mihabra

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γειας σας.. Εκανα σεξ με την κοπελα μου και την ωρα που τελειωνα εβγαλα το πεος μου για να τελειωσο εξω και συνηδιτοποιησα οτι το προφυλακτικο ειχε σπασει αλλα εγω τελειωσα εξω... Εχω μια αμφιβολια οτι μπορει να επεσε μια σταγονα μεσα πριν το βγαλω ετσι περιπου μετα απο 3 ωρες της σεξουαλικης επαφης πηγα σε ενα φαρμακειο και πηρα το χαπακι της επμενης μερες συγκεκριμενα ενα που λεγεται "ellaone" και το εδωσα στην κοπελα μου... Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης?? Νομιζω η κοπελα μου ηταν στην 14τη μερα του κυκλου της.. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110500 από Mihabra στις 28 Σεπτεμβρίου 2012, 9:45μμ

Mihabra

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κανένας?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110502 από aswtos στις 28 Σεπτεμβρίου 2012, 10:29μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απο τη στιγμη που πηρε το χαπι της επομενης μερας σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης αγγιζουν το ελαχιστο. εν ολιγοις πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης για να καταφερεις με μιση σταγονα σπερμα να αφησεις εγκυο μια κοπελα που εχει παρει και το χαπι. οποτε ηρεμησε. αν η κοπελα σου εχει καθυστερηση θα εχει να κανει με το χαπι. μην αρχισεις να σκεφτεσαι εγκυμοσυνες. απλα απο εδω και περα προσεχε μην εχεις αναλογα ατυχηματα γιατι ειδικα στο αμεσο μελλον θα ειναι καταστροφη για την κοπελα σου να παρει ξανα το χαπι. μπορει να τις δημιουργησει σοβαρα προβληματα συλληψης στο μελλον αν παρει δυο χαπια μεσα σε ενα χρονο. αυτα απο μενα. πιστευω σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110507 από Mihabra στις 29 Σεπτεμβρίου 2012, 12:22πμ

Mihabra

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login