Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έξω οι βάσεις από τα μαθήματα!
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Σοβαρό πρόβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110899 από Κωστάρας στις 07 Οκτωβρίου 2012, 9:46μμ

Κωστάρας

μέλος από: 21/9/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ζητάω πραγματικά βοήθεια απο όλους και θέλω σοβαρές απαντήσεις γιατί νιώθω πως θα πάθω κάτι σοβαρό.

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του ftou.gr
έχω ανοίξει και ένα αλλο παρόμιο θέμα αλλα θα ανοίξω ένα καινουργίο θέμα γιατί νιώθω ότι θα πεθάνω πραγματικά.Είμαι στα 15 και υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με την σεξουαλική μου ταυτότητα απο πολύ μικρός και πάντα μου άρεσαν η γυναίκες ποτέ δεν είχα δει ερωτικά αντρά ποτέ όμως απλά είχα μια συζητήσει με κάποια φιλαράκια ότι μπορεί κάποιος στην εφηβεία απο εκεί που είναι straight να γίνουν gay.Απο εκείνη την μέρα είμαι πολύ ανχομένος λοιπών ας μπω στο ψητό που λένε.Μου είπε μια μέρα ο πατέρας μου ότι θα καλέσει παρέα του κάνω οκ ήρθε το βράδυ παρέα σπίτι και ήταν 2 άντρες και η γυναίκες τους.Λοιπών απο εκείνω το βράδυ μου έχουν μπει ιδεές ότι τους ποιάνω το πεος,φιλιέμε μαζί τους εεε κάνω τέλος πάντον διάφορα δεν ξέρω είμαι πολύ μπερδεμένος και θέλω να ρωτήσω μπορεί έτσι ξαφνικά να αλλάξα σε gay απο straight η είναι της εφηβείας και θα περάσει και θα το θημάμε και θα γελάω.Θελώ σοβαρές απαντήσεις γιατί νιώθω ότι πιέζω τον ευατό μου πάα πολύ ( ακόμα και τώρα δεν μου αρέσει το αντρικό σώμα και ούτε η άντρες αν δω μια κοπέλα ωραία η στο pc internet λέω πωωω μια γκομενάρα να σου κάνω το ένα το αλλο και τέτοια και με μπερδεύει ποιο πολύ αυτό. :( πείτε μου σας παρακαλώ :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110900 από Κωστάρας στις 07 Οκτωβρίου 2012, 9:52μμ

Κωστάρας

μέλος από: 21/9/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
+ ότι ήμουν ποιο παλιά τρελά ερωτευμένος με μια κοπέλα πάρα πολύ και επειδή δεν με ήθελε με είχε βγάλει στην στεναχώρια. παίζει αυτό να άλλαξε απο straight και να γίνω κάτι που δεν θέλω δηλαδή gay η επείδη είμαι στην εφηβεία γίνονται όλα αυτά χωρίς να τα θέλω? ξυπνάω κάθε πρωί και αμέσως σκεύτομαι αυτό. λες και είμαι κανένας τρελός να που με :/
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110906 από aswtos στις 07 Οκτωβρίου 2012, 10:34μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

gay δεν γινεται κανεις με το ζορι και απο ολα οσα μας λες φαινεται πως εισαι 100% straight απλα σου μπηκαν σκεψεις μετα απο τη συζητηση που ειχες με τους φιλους σου και απο εκει εχουν ξεκινησει ολα. πραγματι καποιοι εφηβοι μπορει να εκδηλωνουν την ομοφυλοφιλια τους στην εφηβεια αλλα αυτο δεν συμβαινει πως μεσα τους δεν προυπηρχε απο πριν. απλα επειδη η εφηβεια ειναι η ηλικια στην οποια γινεται η σεξουαλικη αφυπνιση τοσο στα αγορια οσο και στα κοριτσια και τα ατομα που εχουν ομοφυλικες τασεις εκδηλωνονται εντονοτερα ενω υπαρχουν και εφηβοι που ακριβως επειδη δεν εχουν κατασταλαξει στο αν ειναι straight ή gay μπορει να κανουν καποιους πειραματισμους σε αυτη την ηλικια και στην υπολοιπη ζωη τους να εχουν μονο ετεροφυλοφιλικες σχεσεις. εσυ δεν ανηκεις σε καμια απο αυτες τις κατηγοριες. απλα απο την αγωνια σου το ολο θεμα σου εχει γινει εμμονη ιδεα και γι αυτο εκανες και αυτες τις σκεψεις. σε διαβεβαιω πως σε λιγο καιρο θα το σκεφτεσαι και θα γελας. ξεχασε τα ολα αυτα και κανε αυτο που σε προσταζει η φυση σου δλδ να σκεφτεσαι και να ασχολεισαι με γυναικες. μην συνεχιζεις να εχεις την παραμικρη αμφιβολια. πολλοι ειχαμε τετοιες σκεψεις στην ηλικια σου αλλα η πορεια της ζωης μας εδειξε πως ηταν απλα αστειες σκεψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110907 από Κωστάρας στις 07 Οκτωβρίου 2012, 10:42μμ

Κωστάρας

μέλος από: 21/9/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
οκ δηλαδή η gay να στο πω αλλιος το ανακαλυπτουν απο πολυ μικροι και ποτε δεν ειχα ερωτευτει γυναικα οπως εγω????? εγω να σου πω ποιο μικρος ειχα πειραματιστη με γυναικα της ειχα βαλει δαχτυλακη και μου αρεσε και θελω να το ξανα κανω απλα γιατι νομιζω οτι ολοι η αντρες μου αρεσουν ενοω δεν μου αρεσουν στην πραγματικοτητα???? και οντως μου αρεσει ξανα μια κοπελα και θελω να κανω κατι μαζι της τα ειχα με μια πριν καιρο αλλα χωρισα επειδη δεν ειχε ωραιους τροπους.Και ευχαριστω για την απαντηση αλλα γιατι δηλαδη να κανω διαφορες τσεψεις με ολους?? μηπως εχω περιεργια το το πως ειναι??? εχω φιλησει και κοπελα στο στωμα και ολα και μου αρεσει αλλα γιατι να συμβαινουν ολα τα παραπανω? γιατι σε εμενα αυτο γιατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110909 από aswtos στις 07 Οκτωβρίου 2012, 10:57μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
οπως τα λες! νομιζεις πως σου αρεσουν. στην ουσια απο την αγωνια σου μηπως εισαι gay σκεφτεσαι μηπως και σου αρεσουν. δεν ειναι πως κανεις σεξουαλικες σκεψεις επειδη σε ελκυουν αλλα επειδη σε αγχωνουν. χαλαρωσε. οσο το σκεφτεσαι τοσο θα βασανιζεσαι. αν πεις απο μεσα σου δεκα φορες πως "ειμαι 100% straight και μου αρεσουν οι γυναικες" θα δεις πως αμεσως θα νιωσεις πολυ καλυτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110911 από Κωστάρας στις 07 Οκτωβρίου 2012, 11:06μμ

Κωστάρας

μέλος από: 21/9/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πάρα πολύ φιλαράκι με βοήθησες.

και πάλη σε ευχαριστώ μεγάλε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login