Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Κυριακή, 28 Απριλίου

Θέμα με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111193 από Athens23 στις 16 Οκτωβρίου 2012, 3:09μμ

Athens23

Εικονίδιο
μέλος από: 14/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.

Πέρυσι ήρθαν 2 καινούριες στην τάξη μου αλλά δεν έχουμε μιλήσει σχεδόν ποτέ από τότε
Είναι μια χαρά κορίτσια και στην μια πιστεύω πως αρέσω επειδή με κοιτάει συνέχεια και πέρυσι ότι και αν έλεγα στην τάξη συμφωνούσε μαζί μου.
Το πρόβλημα είναι όμως ότι μου αρέσουν και οι 2 αλλά αυτή που με κοιτάει συνέχεια μου αρέσει λίγο πιο πολύ και δεν ξέρω τι να κάνω.
Σκέφτομαι να αρχίσω να κάνω παρέα μαζί τους αλλά κομπλάρω επειδή μου αρέσουν + ότι είμαι low profil.
Είναι δύσκολο πραγματικά.

Α... και αυτή που ανέφερα πως με κοιτάει συνέχεια όταν την βλέπω να μιλάει και να γελάει με άλλους στην τάξη πέφτω ψυχολογικά αλλά όταν την βλέπω στεναχωρημένη θέλω να την αγκαλιάσω και να την κάνω να νιώσει καλύτερα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111199 από scorer στις 16 Οκτωβρίου 2012, 4:49μμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
λοιπον φιλε ακου..θα σου δωσω μια συμβουλη για να σου φυγει το αγχος..αν της αρεσεις να ξερεις πως οταν πας να της μιλησεις θα αγχωθει και αυτη..σκεψου το ετσι κ να δεις πως θα εισαι πιο χαλαρος..αυτη λογικα σκεφτεται: θα ερθει να μου μιλησει αραγε??εεε πηγαινε κ θα δεις..κ κατι τελευταιο..να lockαρεις σε μια..παντα να εχεις εναν στοχο και ολα θα πανε καλα...!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114525 από coolgirl στις 16 Δεκεμβρίου 2012, 11:11μμ

coolgirl

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
κανε κινησει με την κοπελα που σου δινει σημασια,δεν εχεις κατι ν χασεις.απλα αν μινεις να περιμενεις ισως να χασεις και τις 2
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login