Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που οι παπάδες καταριόντουσαν με λύσσα την τηλεόραση ως σατανική. Τώρα όλοι τρέχουν σαν μαϊντανοί στα κανάλια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Χάδια μέσα απ’το μποξεράκι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111310 από 'mikrh prigkipi στις 18 Οκτωβρίου 2012, 3:59μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Λοιπόν:$
εχω σχέση με ένα παιδί&γενικά σε θέμα σεξουαλικό είμαστε πολύ καλά, ούτε με πιέζει, ούτε με ντρέπεται, ούτε παρεξηγεί το οτιδήποτε....... αυτό που με απασχολεί εμένα είναι πως εγώ ντρέπομαι αρκετά να απλώσω τα χέρια μου επάνω του και να τον χαιδέψω(τον έχω χαιδέψει 7-8 φορές, και 2 τον έκανα να χύσει-με χάδια πάνω απ'το μποξεράκι-στο εσώρουχό του). Εν τέλη, μου άρεσε και θέλω να προχωρήσω να τον χαιδέψω και μέσα απ'το μποξεράκι(αυτός μου έχει βάλει δάχτυλο πολλές φορές) αλλά κομπλάρω στο τι ακριβώς περημένει να κάνω και την όλη κατάσταση(θα περημένει να τον χαιδέψω απλά λίγο, να τον κάνω να τελιώσει?είναι καλύτερα να του χαμηλώσω το μποξεράκι ή απλά να βάλω το χέρι απο μέσα?)

πφφφ....το έχουμε συζητήσει και του είπα πως δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς να κάνω και μου είπε πως δεν με παρεξηγεί, δεν είμαι και επαγγελματίας άλλωστε:$ απλά θα ήθελα να ξέρω ώστε να μπορέσω να τον ικανοποιήσω όσο το δυνατό περισσότερο!

περημένω απαντήσεις:$:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111314 από tragical στις 18 Οκτωβρίου 2012, 6:17μμ

tragical

Εικονίδιο
μέλος από: 14/10/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Κοίτα το να τον χαιδέψεις απλά μέσα από το μποξεράκι δε θα μείνει εκεί... Θα καταλήξεις να του την παίζεις οπότε μπορείς να ξεκινήσεις με χάδια έξω από το μποξεράκι και μετά να του το βγάλεις και να του την παίξεις! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #111316 από aswtos στις 18 Οκτωβρίου 2012, 6:32μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον θα ξεκινησεις με χαδια εξω απο το μποξερακι. αφου εχει ερεθιστει αρκετα θα βαλεις το χερι σου απο μεσα και θα συνεχισεις το ιδιο. να του χαιδευεις το πεος αλλα και τους ορχεις ελαφρα και αν δεν ντρεπεσαι μπορεις να του πεις και καμια κουβεντα εκεινη τη στιγμη π.χ πως ειναι πολυ σκληρο, μεγαλο, ζεστο γενικα κατι τετοιο που να δειχνει πως σου αρεσει. απο οτι φαινεται αλλωστε και αυτος απειρος ειναι. μετα θα του πιασεις το πεος και θα δωσεις εμφαση στο κεφαλακι. θα εχει αρχισει να βγαζει και υγρα οποτε μπορεις να τα απλωνεις με τα δαλτυλα σου σε ολο το κεφαλακι για να εχει καλυτερη αισθηση. εναλλακτικα μπορεις να σαλιωσεις και τα δακτυλα σου για να το πετυχεις αυτο. στη συνεχεια αν στο επιτρεπει και ο χωρος και νιωθεις ανετα μπορεις να του κατεβασεις το μποξερακι για να εισαι πιο ανετα και να αρχισεις να του την παιζεις κανονικα. θα το κρατησεις με το ενα χερι και θα κανεις παλινδρομικες κινησεις αλλοτε με μεγαλυτερη και αλλοτε με μικροτερη ταχυτητα και οταν καταλαβεις πως εχει αναψει πολυ και κοντευει να τελειωσει θα το κανεις πολυ γρηγορα ωσπου να τελειωσει. σε εκεινο το σημειο θα αρχισεις κανεις πολυ αργες κινησεις μεχρι να τον δεις πως ηρεμει. σιγουρα θα τον απογειωσεις αν του κανεις αυτα! το σπερμα απο τα χερια σου μπορεις απλα να το σκουπισεις με ενα χαρτομαντηλο ή αν δεν εχεις προβλημα να δοκιμασεις και λιγο τη γευση του. καλη επιτυχια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111345 από kapioa :) στις 18 Οκτωβρίου 2012, 11:37μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Εμμ,βασικα Γειαα :)
πες μου ποσο εισαστε και οι δυο...;
και που σου εβαλε δαχτυλακι? ;)
θελω αν οω,που οηαγετε και ησασταν οι δυο σας και στο εκανε)
-απαντα αν μπορεις :) ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111352 από scorer στις 19 Οκτωβρίου 2012, 12:56πμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
λοιπον κοριτσια..δωστε μεγαλυτερη σημασια στα μπαλακια απο το πεος αν θελετε να μας κανετε τουρμπο..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111386 από 'mikrh prigkipi στις 19 Οκτωβρίου 2012, 5:50μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
"καποια" (χμ, να κ μια περιεργη εδω μεσα Ο.ο :) )
15μισο&16 ημαστε:3
καιι συνηθως σε δωμάτιο οι δυό μας σε κάποιο σπίτι(τι ρόλο παίζει αυτό?)

scorer αυτό όντως κάπως που τον χαίδευα εκεί(έστω κ πάνω απο τ παντελόνι) έδειχνε να του αρέσει πολύ:))

aswtos ερώτηση(κ άλλη:$)
έχω ακούσει πως το σπέρμα πως να τ πω(όπως και να το πείς χαζό ακούγεται:ρ) πετάγεται? οτι δλδ αν είμαστε ξαπλωμένοι face to face (που κατα 90% αυτό θα γίνει) πιό πιθανό είναι να πάει το σπέρμα στο στήθος μου παρά στο χέρι..... προτείνεις καμία πιο βολική στάση ή κανένα κόλπο για να μην γεμίσουμε(τόσο) αλλά χωρίς να ξενερώσει?:$
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111389 από aswtos στις 19 Οκτωβρίου 2012, 6:05μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
το ποσο θα πεταχτει το σπερμα ειναι σχετικο. μπορει να φτασει μεχρι το στηθος σας αλλα να μεινει και σχεδον ολο στο χερι σου. μια λυση ειναι οταν τελειωνει να βαλεις το χερι σου απο πανω για να πεσουν ολα εκει αλλα δεν ξερω πως θα του φανει αυτο. παντως και να το αφησεις ελευθερο να παει οπου ειναι να παει τελος παντων δεν ειναι τραγικο. εχει και αυτη την πλακα του. αλλωστε το σπερμα δεν ειναι κατι το βρόμικο. ας πεσει πανω σου και μετα το σκουπιζεις. μονο απο τα μαλλα ειναι δυσκολο να βγει. κατα τα αλλα δεν κρυβει καποια δυσκολια. μια εναλλακτικη απο το να ειστε ξαπλωμενοι face to face ειναι να ειναι αυτος ξαπλωμενος στην ακρη του κρεβατιου και εσυ αναμεσα στα ποδια του και να κανεις αυτα που θες. με αυτο τον τροπο μπορεις να δοκιμασεις να του κανεις και ισπανικο δλδ να βαλεις το πεος του αναμεσα στα στηθη του και να του κανεις μαλαξεις με αυτο τον τροπο. θα τα βρεις και μονη σου εκεινη τη στιγμη. ανεση να υπαρχει και θα βρειτε τι σας βολευει. μην αγχωνεσαι. ολα θα σου βγουν φυσιολογικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111391 από 'mikrh prigkipi στις 19 Οκτωβρίου 2012, 6:14μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εντάξει με τα μαλλιά δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα γιατί αυτή τν περίοδο τ έχω κοντά(ούτε μέχρι τους ώμους δεν είναι :ρ) εάν για παράδειγμα τον αφήσω να ξαπλώσει αυτός ανάσκελα και γω στο πλάι δίπλα του(για να έχω μεγαλύτερη άνεση) παίζω με τν φωτιά λες? να γεμίσουμε παντού?:/ σκέφτηκα και πχ εκείνη τν ώρα να τν καβαλήσω κάπως, να ακουμπήσω το στήθος μου στο στήθος του για να γεμίσουν μόνο οι κοιλιές μας(θα φοράμε μόνο εσώρουχα πιθανότατα:$)
και κάτι τελευταίο(διψάω για μάθηση όπως κ να τ κάνεις) υπάρχει κανένα κόλπο για να μν με πονάει το χέρι εκείνη τν ώρα? γιατί όταν το έκανα πάνω απ'το μποξεράκι, πάνω που μπήκε σε διαδικάσια να αρχίσει να...σχχεδόν σταμάτησα γιατί με πονούσε πάρα πολύ το χέρι:$ αλλά είναι καλός ο καημένος δεν είπε τίποτα ποτέ, απλά δεν μάρεσε που τον ξενέρωσα λίγο(θεωριτικά γιατί όλως περιέργως-μάλλον γτ πρώτη φορά έκανε κτ τέτοιο- παρέμεινε καυλωμένος:$)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111394 από aswtos στις 19 Οκτωβρίου 2012, 6:39μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
αφου θα ειστε σε τετοια φαση μπορεις να μην βαλεις και πολυ το χερι σου. μπορεις οπως θα τον εχεις καβαλησει να αρχισεις να τριβεσαι πανω του. αυτο θα τον αναψει που θα αρεσει πολυ και σε εσενα. μπορεις να του την παιξεις αργοτερα οταν κοντευει να τελειωσει. να κατσεις διπλα του και να του την παιξεις μεχρι να τελειωσει. αν κουραζεται το ενα χερι σου μπορεις να αλλαζεις ή να κανεις και αυτο με το ισπανικο. ποσο θα αντεξει και αυτος ο κακομοιρης με ολα αυτα; θα τον αναψεις τοσο που θα τελειωσει πριν προλαβεις να κουραστεις!
α! και ενα τελευταιο τιπ! μην δισταζεις να τον κοιτας στα ματια ενω τα κανεις ολα αυτα! θα αναβει ακομη περισσοτερο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111396 από 'mikrh prigkipi στις 19 Οκτωβρίου 2012, 6:51μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
χαχα:) κι'ομως αντέχει αρκετά(αν είχα υπολογίσει καλά, 20 λεπτο?) και είναι και παρθένος(που έχω ακούσει οτι και καλά τελειώνουν πιο εύκολα μερικοί:ρ)οκεε....την περισσότερη ώρα βασικά τον φιλάω(γιατί τρελένεται για φιλιά) αλλά θα το προσπαθήσω να τον κοιτάξω και στα μάτια:$

thankss a loott:D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login