Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν πέθαναν τα Windows. Έτσι μύριζαν πάντα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν ξερω τι νιωθω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111338 από Dhmhtrhsg13 στις 18 Οκτωβρίου 2012, 10:24μμ

Dhmhtrhsg13

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδες θα θελα να μου πειτε την γνωμη σας στην περιπτωση μου.Ειχα πολλες σχεσεις με κοριτσια μεχρι τωρα αλλα που και που μου περναει στο μυαλο η ιδεα οτι ειμαι εγω και αλλα 2 αγορια σε ενα σπιτι και φιλιομαστε,ομολογω οτι μαρεσει καπως και θα θελα να δοκιμασω καποιοα στιγμη να κανω κατι με αγορι. Μηπως ειναι λαθος ?Θα ηθελα να μου πειτε καποιο σαιτ για γνωριμιες με bi, αν γνωρίζετε.. Να προσθεσω οτι ειμαι 17

προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #111341 από Ονειροπαγιδα στις 18 Οκτωβρίου 2012, 10:34μμ

Ονειροπαγιδα

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μ δε ξερω καποιο σαιτ αλλα αν ρωτας αν ειναι κακο το οτι μπορει να εισαι μπαι οχι φυσικα..οτι μας κανει να αισθανομαστε εμεις πιο ελευθερα κ καλα με τον εαυτο μας ποτε δν ειναι λαθοσ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111344 από Dhmhtrhsg13 στις 18 Οκτωβρίου 2012, 11:32μμ

Dhmhtrhsg13

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ρε παιδια γιατι δεν απανταει κανεις ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111366 από Gray στις 19 Οκτωβρίου 2012, 2:37μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
μπορει να ειναι καποιες εφηβηκες σκεψεις και να μην τις εχεις πια σε λιγα χρονια , επειδη οταν ειμαστε στην εφηβεια , οι ορμονες μας μας κανουν να σκευτομαστε καποια πραγματα . Απο την αλλη μερια , αν θες να δοκιμασεις πραγματα για να δεις τι σου αρεσει και αυτο γινεται . Αλλα αυτο που θα σου ελεγα εγω ειναι να περιμενεις πριν καταλαβεις το τι εισαι , μην παρεις αποφασεις τοσο γρηγορα . Και φυσικα δεν ειναι κακο το αν εισαι γκαι/μπαι/στρειτ . Πολλα παιδια μπερδευονται , επειδη εχουν καποια σεξουαλικη ελξη προς τους ανδρες σε αυτη την ηλικια , Αλλα η ελξη μενει εκει , και μετα φευγει . Ενας μπαι η Γκαι δεν εχει μονο σεξουαλικη ελξη , αλλα και συναισθηματικη / ρομαντικη . Γιαυτο σου λεω εισαι πολυ μικρος για να καταλαβεις τι εισαι , Μπορει απλα να εισαι στρειτ και οι ορμονες σου να παιζουν μαζι σου , μπορει βεβαια οντως να εχεις μια κλιση προς τους ανδρες και τα 2 ειναι φυσιολογικοτατα, Προς το παρον απλα κανε οτι σου αρεσει ! και μην σε νοιαζει τοσο η ταμπελα της σεξουαλικοτητας .


Τελος , Ειναι κατι που θα βρεις μονος σου , δεν θα σου πω εγω ουτε κανεις το τι εισαι .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111368 από Dhmhtrhsg13 στις 19 Οκτωβρίου 2012, 2:53μμ

Dhmhtrhsg13

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το κακο ειναι οτι δεν μπορω να βρω αγορια που να ενδιαφερονται.Η αγορια που να ειναι μπαι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114203 από pokemon emerald στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 5:51μμ

pokemon emerald

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
εγω ειμαι στην ιδια περιπτοση μμε σενα μονο που ειμαι μικροτερος :ο νομιζω ποσ ειμαι μπαι ! αν ενδιαφερσε πεσ μνμ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login