Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γέλα με τα προβλήματά σου. Κι εγώ το ίδιο κάνω.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

δάχτυλο κ οργασμός:$

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111398 από 'mikrh prigkipi στις 19 Οκτωβρίου 2012, 7:21μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
χμ:$
κυρίως αγόρια ρωτάω....με τ αγόρι μου έχουμε προχωρήσει πολλές φορές σε δάχτυλο, αλλά πολλές φορές εναλάσει τρόπους πολύ γρήγορα και ενώ εντάξει περνάω καλά, με αυτόν θα ήθελα να με κάνει να τελειώσω:$
μπορείτε να σκεφτήτε κτ? κατα προτήμηση χωρίς να του το πω κατάμουτρα γτ σε αυτά τα θέματα γενικά είμαι ντροπαλή κ ούτε θέλω να του το πω στα μούτρα ούτε μ φαίνεται ωραίο:$ σκέφτεστε κανένα τρόπο με παρόμοια συζήτηση να του στρέψω το μυαλό του σε αυτό? μου έχει βάλει δεύτερο δάχτυλο,μια φορά, και επειδή ήταν κάπως η στιγμή δεν το ξαναέκανε αλλα τρ τ συζητησαμε κ ειπε πως θα ξαναπροσπαθησει....πως μπορω να τον στρέψω εκει για να το προσπαθησει οταν μ ξαναβάλει δυο δαχτυλα?:$
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111400 από fisherakos στις 19 Οκτωβρίου 2012, 7:56μμ

fisherakos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
με κάποιες εκφράσεις όπως..
"Μωρό μου το πας πολύ καλα συνέχησε"
" 'Τάδε μου' πιο δυνατά " μόνο αν τον έχεις συνηθήσει σε τέτοιους όρους

και ύστερα με την ευθεία οδό να τον πεις να βάλει άλλο ένα γιατι σου αρέσει πίστεψε όπως και να το ακούσει θα του αρέσει..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111406 από Kolias στις 19 Οκτωβρίου 2012, 9:44μμ

Kolias

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
την ωρα που σου εχει βαλει το 1 δαχτυλο οπως ειπε και ο fisherakos δειξε οτι σου αρεσει και ζητα παραπανω..δεν υπαρχει περιπτωση να αρνηθει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111418 από 17χρονος στις 19 Οκτωβρίου 2012, 11:21μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Μην σ βαλει 2 δακτυλα γιατι μπορει να σπασει ο υμενας και να ξεπαρθενευτεις απο δακτυλο αντι για κανονικο σεξ....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #111421 από aswtos στις 19 Οκτωβρίου 2012, 11:54μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αν του δειξεις με τον τροπο σου εκεινη τη στιγμη πως αυτο που κανει σου αρεσει πολυ, περισσοτερο απο τα υπολοιπα λογικα θα το συνεχισει. σιγουρα πανω στην ολη φαση θα κινησει το χερι του προς την περιοχη εκεινη. εσυ δεν θα αντιδρασεις αλλα θα του δειξεις πως σου αρεσει με εκφρασεις ικανοποιησεις. θα παρει το μήνυμα και θα προχωρησει και περισσοτερο. οταν σου βαλει δακτυλο δειξε ακομη μεγαλυτερη ικανοποιηση. μπορεις να αρχισεις να χαιδευεις και εσυ την περιοχη σου παραλληλα ή να του πιασεις το χερι και να του δειξεις ποιος ρυθμος και τροπος σε ικανοποιει! σιγουρα θα τον τρελανει να σε δει ετσι. παροτρυνε τον και με λιγα λογια εκεινη τη στιγμη και ολα θα πανε καλα. δεν χρειαζεται να ντρεπεσαι. και να ξερεις πως οτι και να κανεις, σε λογικα πλαισια, δεν προκειται να παρεξηγηθεις γιατι εχεις τη δικαιολογια πως εκεινη τη στιγμη απο την ηδονη που σου προσφερει πας αλλου, γινεσαι αλλος ανθρωπος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111548 από 'mikrh prigkipi στις 22 Οκτωβρίου 2012, 3:42μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
thanks....!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login