Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πρόβλημα-Κομπλάρω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111639 από PaizeiKanenasLO στις 23 Οκτωβρίου 2012, 10:47μμ

PaizeiKanenasLO

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 137 αποδεκτές 0
Παιδια εχω σοβαρο προβλημα

Εχω σχεση με μια κοπελα 2,5 βδομαδες και εχουμε φιλιθει ΜΟΝΟ 1 φορα(την ωρα που τα φτιαξαμε)

Δεν ξερω τι να κανω αλλα μολις ειμαστε εκι στη στιγμη ρε παιδι μου κομπλαρω και δεν μπορω να πλησιασω κουνιεμαι και λεω διαφορα θεματα για να περασει η ωρα...

Περναμε πολυ καλα μαζι αλλα καποια στιγμη θα βαρεθει και αυτο ειναι που φοβαμε πιο πολυ απο ολα...

Τι να κανω για να μην κομπλαρω ρε παιδια εχω θεμα...:(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111648 από 17χρονος στις 24 Οκτωβρίου 2012, 7:25πμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
φιλε η δευτερη μ σχεση ηταν ετσι και τελικα κρατησε 25 μερες......κανε κατι οσο ειναι καιρος πραγματικα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111651 από PaizeiKanenasLO στις 24 Οκτωβρίου 2012, 2:00μμ

PaizeiKanenasLO

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 137 αποδεκτές 0
το ξερω ρε φιλε γι'αυτο ζηταω βοηθεια...σας παρακαλω δωστε μου καποια συμβουλη...σας παρακαλω ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ...

και σορρυ για τη λαθος κατηγορια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111655 από 17χρονος στις 24 Οκτωβρίου 2012, 5:48μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Ολα ειναι στο μυαλο .....πες της να πατε μια βολτα και μετα πες θελω να σ πω κατι εδω και πολυ καιρο (αυτο ειναι μια εκφραση π δεν θα κομπλαρεις να πεις) ..μετα θα σε ρωτησει τι ...και θα απαντησεις.......αλλα σοβαρα σ λεω πως οτι και να σ πουμε για να πεις και οτι αλλο εχεις σχεδιασει να πεις εκεινη την στιγμη δν θα θυμασαι και δεν θα τα σκεφτεσαι καθολου...ολα ειναι μια αποφαση ,πες το μπαμ και κατω.μην κολλας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111792 από 'mikrh prigkipi στις 28 Οκτωβρίου 2012, 6:45μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
μην κομπλαρεις απλα.....πηγενεται καπου να καθησετε οι δυο σας και παρτην αγγαλια, αστην να γειρει στο στηθος σου κ καποια στιγμη που θα σηκωσει λιγο το κεφαλι να σου μιλησει, σκηψε κ ακουμπα τ χειλη σ στα δικα της....εμενα μ αρκει αυτο κ πιανω τ αγορι μ απ τ προσωπο κ τν φιλαω αλλα αυτη μπορει οχι οποτε βαλε απαλα το χερι σου στον λαιμο της, κρατα την απαλα και βγαλε λιγο τν γλωσσα.....και μην ακους τις μαλακιες οτι θα σ χωρισει γ αυτο, κ μεις αν θελουμε ν φιλησουμε καποιον τ κανουμε(1ο μπορει να τ συζητησει μαζι σ, δευτερον αφου τ εχετε μπορει να γυρει αυτη να σ φιλησει;))

σωστη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111795 από 17χρονος στις 28 Οκτωβρίου 2012, 7:34μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Μαλακιες??....επειδη δεν σ εχει συμβει το λες...αλλα σκεψου να ειχες εναν και να μην εκανε την πρωτη κινηση καμια φορα για πολυ καιρο και εσυ να ησουν γενικως ντροπαλη και δεν εκανες τιποτα....λογικο ειναι να βαρεθεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112488 από Rocknrolla στις 12 Νοεμβρίου 2012, 7:36μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Και εγω ντροπαλος ειμουν . Πιαστης το χερι περπατιστε λιγο μαζι καθοστε καπου ησυχα και απλα χωρις να το σκεφτεσε φιλα την
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login