Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Σάββατο, 11 Μαΐου

μονο χουφτωματα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112471 από petalouditsa στις 12 Νοεμβρίου 2012, 1:27πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
το οτι σ εβγαλε εξω επειδη ειχε και φιλη μπροστα ειναι καπως λογικο...δε θελει μετα να την πιανει η φιλη της στα λογια(γυναικειο κραξιμο)και ωραια,να δεις πως σ εβλεπε,και μεχρι που φτασατε,και ας τα αυτα αφου σε ειδε γυμνη και και και....ισως γι αυτο.....κ εγω στη θεση της το ιδιο θα εκανα,δεν θα μ αρεσε οτι κ αν εχω κανει να δινω ασχημη εντυπωση σε τριτα προσωπα και πληρη αναφορα για οσα εχω κανει.....στο συγκεκριμενο λοιπον χαλαρωσε....επειτα κανε σιγα σιγα κινησεις εσυ πρωτος....να σπασει λιγο αυτος ο παγος....μην κανεις ιδιαιτερη συζητηση ωστε να νομιζει οτι αρχισες να σκεφτεσαι μονο αυτο....προχωρησε το σιγα σιγα,φιλια στο λαιμο,και προσπαθησε να περασεις μονο μονο κατω απο τα ρουχα το χερι σ χωρις απαραιτητα να κατευθυνεσαι αμεσως στο ψητο....απλα να κοψεις αντιδραση...αν δεις κ δεν σταματας.....ξαναδοκιμαζεις αλλη μια φορα χαλαρα την επομενη φορα,οχι την ιδια μερα....αν παλι δεν τοτε ξεκινα μια χαλαρη συζητηση....''εισαι το κοριτσι μου,δεν εχεις λογο να με φοβασαι...ολα αυτα που γινονται ειναι απολυτα λογικα αφου ειμαστε τοσο καιρο μαζι και δεν εχει νοημα να μενει στασιμη μια σχεση....δεν σε πιεζω για τιποτα,απλα θελω να με εμπιστευεσαι και να νιωθεις καλα μαζι μου,οτι σε απασχολει να μου το λες,εγω ειμαι εδω και θα περιμενω''ωστε ναδει πως εχεις αναγκες αλλα δεν επιμενεις να τις ικανοποιησεις χωρις τη θεληση της.....και εκει πιστευω σιγα σιγα θα τα σκεφτει και θ αρχισει να σκεφτεται διαφορετικα.....ελπιζω να σε βοηθησα,ενημερωσε μας για τις εξελιξεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112600 από sousoumas στις 14 Νοεμβρίου 2012, 11:33μμ

sousoumas

μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπον δε μπορω...χθες τα νευρα μ σπασανε εντελωςςςς!!!! βγηκαμε με την κοπελα μ χθες το μεσημερι, αυτη κλασικα αρχισε να μιλαει για μαλακιες κ οτι πιο βλακεια υπαρχει, με τεραστια προσπαθεια μετα απο αρκετη ωρα το γυρισα προς το σεξουαλικο, κ ξαφνικα την βλεπω αλλαζει θεμα...το απογευμα παω με μυνηματα να πω τπτ πανω στο θεμα παλι την αλλαζει την συζητηση πετοντας ακυρα...δε μπορω αλλο νιωθω οτι βγαινω με 10χρονο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112603 από Noir Désir στις 15 Νοεμβρίου 2012, 12:33πμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Ε αφού έχεις φτάσει στο αμήν και βλέπεις ότη η κοπέλα νοιώθει άβολα να το συζητάει (είτε επειδή είναι άπειρη, ντρέπεται και δεν ξέρει τι να κάνει είτε επειδή δεν νοιώθει έτοιμη) προσπάθησε με πράξεις να της το δείξεις. Μην πας και ορμήξεις απότομα, αλλά μπορείς να την πας κάπου απόμερα ή σε σπίτι, να είστε οι δυο σας, και κει που θα την χουφτώνεις όπως τις άλλες φορές, ξεκίνα σιγά σιγά καθώς θα την φιλάς, να της χαϊδέυεις την κοιλιά και την μέση μέσα από τα ρούχα και ν'ανεβάινεις αργά προς τα πάνω προσέχοντας τις αντιδράσεις της. Αν την δεις να μαζεύεται κλπ μίλα της επί τόπου, γιατί σ'αυτήν τη φάση και να θέλε,ι θα 'ναι δύσκολο ν'αποφύγει το θέμα (τρυφερά πάντα). Αν δεν τραβηχτεί ή απλά σε κοιτάξει, πες της "Σε πειράζει;", λογικά θα σου πει όχι, οπότε χαμογέλα της, πες της ένα "ό,τι θες, μου λες", και συνέχισε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login