Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διατηρείτε τις τουαλέτες καθαρές. Η καθαρίστρια δεν ξέρει κολύμπι.
Σάββατο, 27 Απριλίου

αποτριχωση στο μ*υνι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112528 από kapioa :) στις 13 Νοεμβρίου 2012, 6:03μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Ειμαι 13.5 και τα εχω με ενα παιδι καπου στους 5 μηνεςς...
τον τελευταιο μηνα αρχισαμε να κανουμε "περιεργα" ;)
Και βασικα,εγω του εχω χουφτωσει το πεος του πανω απο το μποξερακι και αυτος το στηθος (απο μεσα απο σουτιεν κλπ...)
οταν ειχαμε φτασει σε ενα σημειο που τα καναμε ολα αυτα... εκεινος πηγε να μου βαλει το χερι του μεσα απο το παντελονι μου,και εγω αμεσως αλλαξα σταση γτ... μεσα απο το παντελονι μου,υπαρχει ενας... "θαμνακος".
Πειτε μου τι να κανω με αυτο...
αμα το ξυρισω μετα οταν θα ξαναβγουν (δλδ σε 2-3 μερες να φανταστω) θα τσιμπανε και θα ειναι χαλια :/ ??
και ακομα,να το κανω αυτο η ειμαι πολυ μικρη ακομα για να αποτριχονομαι εκει... ?
και αν βαλει το χερι του εκει,και πιασει τριχα τι θα σκεφτει ? :$
απαντηστε μου σας παρακαλω...
ευχαριστω εκ των πρωταιρων παιδιααα :) <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112530 από 17χρονος στις 13 Νοεμβρίου 2012, 6:38μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Κατα την γνωμη μ δεν εισαι μονο για αποτριχωση μικρη :S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112532 από monoEGW στις 13 Νοεμβρίου 2012, 6:42μμ

monoEGW

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/11/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ε καλο ειναι να ξυριστεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112533 από vrwmopodarou στις 13 Νοεμβρίου 2012, 6:46μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
απο οτι καταλαβα πας δευτερα γυμνασιου. δεν ξερω αν εισαι ετοιμη να προχωρησεις και δεν θα σου πω τι θα κανεις. αμα σου ειναι αρκετα τα φιλια και τα χαδια και δεν θες κατι παραπανω ακομα μην προχωρησεις. στο θεμα του ξυρισματος, καποτε θα ξυριστεις αρα οι τριχες σου θα βγουνε πιο σκληρες και θα τσιμπανε. αποτριχωση δεν μπορεις να κανεις εκει κατω γιατι ποναει πολυ. η μονη λυση ειναι το ξυραφι. σκεψου ειναι σαν τις μασχαλες σου(που πρεπει να τις ξυριζεις) δεν ειναι κατι τρομερο. θα νιωθεις και εσυ πιο ωραια. φιλια!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #112555 από paranoikos στις 13 Νοεμβρίου 2012, 10:25μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοπελα μου... ετσι και καταλαβει τον θαμνακο οπως λες θα ξενερωσει την ζωη του και εισαι μικρη για τετοια... να φανταστεις ειμαστε εγω και η κοπελα μ 15-16 και δεν κανουμε ακομα τετοια... και 2α γυμνασιου παιδι ποσο στηθος εχεις? τεσπα. οπως και να εχει μην τον αφησεις να ανακαλυψει τον θαμνακο... γιατι δεν ειναι ο indiana jones
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112570 από kapioa :) στις 14 Νοεμβρίου 2012, 4:21μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Βασικα, για να ειμαι ηλικρηνης... δεν νιωθω και πολυ ανετα που τα κανω αυτα. Βεβαια, δεν θα εκανα και τιποτα παραπανω απο αυτα... το πολυ πολυ να του την παιξω,απλα ειμαστε μαζι κοντα 5 μηνες και,λεω πως δεν ειναι κακο αφου γνωριζομαστε αρκετα καλα να τα κανουμε και αυτα.
Ειμαι μικρη,ναι το ξερω.. αλλα δεν υπαρχει οριο ηλικιας σε αυτα τα πραγματα ετσι δεν ειναι;
υπαρχει;
Εχετε δικιο... δεν θα τον αφησω να ανακαλυψει τον "θαμνακο"... ειναι ακομη πολυ νωρις για να κανω τετια :/ απλα φοβαμαι μηπως με βαρεθει και μετα... Τελος παντων,ηθελα να ζητησω την γνομη σας πανω σε αυτο το θεμα : το να τον χοφτωνω εκει και να του αρεσει τι δειχνει; ειναι κακο σε αυτη την ηλικια να του τον πιανω;
:$ πειτε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112578 από Rocknrolla στις 14 Νοεμβρίου 2012, 7:17μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν εχει σημασια εαν εχεις τριχες στοχος ειναι η τρυπα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112583 από paranoikos στις 14 Νοεμβρίου 2012, 8:17μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
φιλη μου... υπαρχει οριο υλικιας... τυπικα γιατι αν κανεις τετοια απο τωρα στα 18 σου τι θα κανεις?? θα γυριζεις τσ*ντες? και αν σε αγαπαει δεν θα σε βαρεθει οπως λες... εγω και η κοπελα μ ειμαστε 16 χρονων... και δεν εχουμε κανει τπτ τετοιο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112589 από vrwmopodarou στις 14 Νοεμβρίου 2012, 10:09μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
καλα δεν λεμε για το αλλο ακρο τωρα χαρη21. λοιπον κοπελα μου μην τους ακους. αντρες ειναι μονο να κρινουν ξερουν. η αληθεια ειναι οτι αν προχωρησεις απο τοσο μικρη δεν θα σε περνουν οι αλλοι και στα πολυ σαβαρα. τα αγορια συνεχεια σχολιαζουν. δεν κανουν τιποτα αλλο. μην σε περνει απο κατω εσενα. εσυ του εχεις δωσει θαρρος του αγοριου σου που τον χουφτωσες στο πουλι του. εινια σαν να του εδωσες το πρασινο φως. σιγουρα και αυτος θα αναρωτιεται αν θα θελεις να προχωρησετε.. κανε οτι καταλαβαινεις. φιλια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112590 από Troller στις 14 Νοεμβρίου 2012, 10:12μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
μην ακους κανεναν...κανε οτι θελεις...αν θες να κανεις σεξ απο τωρα κανε απο τωρα σωματικα εισαι ετοιμη αν νομιζεις οτι εισαι και ψυχολογικα και θες προχωρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login