Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εγώ και η φύση είμαστε δύο.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Καθαριότητα Πέους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112801 από fuckyeah στις 20 Νοεμβρίου 2012, 2:57μμ

fuckyeah

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα..
Νιώθω ότι το πέος μου έχει μια περίεργη οσμή παρόλο που κάνω μπάνιο καθημερινώς.. Πρόσφατα πήγα με το σφουγγάρι να τον πλύνω αλλά μάλλον μπήκε σαπούνι μέσα και με ετσουξε αρκετά.. Υπάρχει κανένα προϊόν το οποίο μπορώ να το χρησιμοποιώ σε αυτή τη περιοχή ώστε να μην υπάρχει κανένα θέμα δυσάρεστης οσμής;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112831 από Trollwnas στις 20 Νοεμβρίου 2012, 11:04μμ

Trollwnas

μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φιλε, οτι και να κανεις, η οσμη ΠΑΝΤΑ θα υπαρχει. Δεν εχεις εσυ το προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112852 από fuckyeah στις 21 Νοεμβρίου 2012, 3:27μμ

fuckyeah

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δλδ δεν γίνεται κατι γι'αυτό;
Δεν ενοχλεί τις γυναίκες αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112854 από Troller στις 21 Νοεμβρίου 2012, 4:03μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
αδερφε κ τ μουνι μυριζει...ειναι λογικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112959 από Kathrine_R στις 22 Νοεμβρίου 2012, 7:41μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
κοίταξε πάντα υπάρχει μία οσμή αλλά μπορείς να το βελτιώσεις .
Αρχικά ξύρισε την περιοχή σου ή έστω περιποιήσου την με ένα ψαλιδάκι (πάντα με προσοχή)
Έπειτα να καθαρίζεσε καθημερινά τοπικά .
Μπορείς να αγοράσεις ένα ουδέτερο σαπούνι απο το φαρμακείο δεν θα τσούζει με εκείνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112986 από _Gatoulis_ στις 23 Νοεμβρίου 2012, 12:17μμ

_Gatoulis_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/11/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εφόσον λες ότι η οσμή γίνεται αντιληπτή σε σένα και επειδή εννοείται ότι μεταξύ πουλιού και κεφαλιού υπάρχει κάποια απόσταση, υποθέτω ότι η οσμή είναι αρκετά έντονη ! Φυσικά και είναι πολύ αποκρουστικό αυτό για μια γυναίκα όπως είναι πολύ αποκρουστικό για μας όταν μυρίζει η γυναίκα. Μου έχει τύχει προσωπικά ενώ μου αρέσει πολύ να κάνω στοματικό στη γυναίκα να μη το κάνω τελικά λόγω έντονης οσμής. Όπως και μου έχει τύχει να αποφεύγω να τη φιλήσω λόγω του ότι μύριζε το στόμα της! Πίκρα μεγάλη!
Στη περίπτωση σου νομίζω ότι από τη στιγμή που φροντίζεις τη καθαριότητα σου καθημερινά αλλά η οσμή παραμένει, σε ταλαιπωρούν μύκητες οι οποίοι δεν καταστρέφονται από τα κοινά σαπούνια. Ίσως
να έχεις παρατηρήσει και μια ξηροδερμία στη περιοχή κυρίως στη βάλανο, η και κάποια μικρά κόκκινα σπυράκια. Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας και σίγουρα θα το πάθουμε όλοι μας κάποια στιγμή όσο και να προσέχουμε. Μπορεί να το έπαθες ακόμα και από κάποια αντιβίωση, η αν έκανες πρωκτικό χωρίς προφυλακτικό η αν η κοπέλα σου δεν είναι το ίδιο σχολαστική με σένα στο θέμα της καθαριότητας.
Η γνώμη μου είναι, αν δε θες να πας σε δερματολόγο, να πας στο φαρμακείο και να ζητήσεις μια αντιμυκητισιακή κρέμα και να τη βάζεις στη περιοχή για 3-4 μέρες. Αν είσαι γενικά κατά των φαρμάκων όπως είμαι κι εγώ, μπορείς να δοκιμάσεις κάτι καθαρά φυτικό όπως είναι τα σαπούνια που
περιέχουν tea tree oil (κάνε μια αναζήτηση για να μη σου πω κάτι συγκεκριμένο και θεωρηθεί διαφήμιση) η κάποιο τζελ με tea tree και aloe vera. Τα φυτικά θα αργήσουν λίγο περισσότερο να κάνουν δράση αλλά μπορείς να τα χρησιμοποιείς καθημερινά χωρίς φόβο. Τα βρίσκεις και στην Ελλάδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113002 από sorkatis στις 23 Νοεμβρίου 2012, 7:31μμ

sorkatis

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 97 αποδεκτές 0
ειπες μπηκε σαπουνι μεσα και σε ετσουξε....το πετσακι το κατεβαζεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113099 από fuckyeah στις 25 Νοεμβρίου 2012, 3:19μμ

fuckyeah

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εντάξει παιδια το πρόβλημα λύθηκε δεν ήταν κτ... ;)
Ευχαριστώ όλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128241 από fucka στις 19 Ιουνίου 2014, 9:02πμ

fucka

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Πως σ έφυγε το προβλημα αδερφε? Και ποσο καιρο εκανε?? Εχω το ιδιο πρόβλημα κλεινω 6 μηνες που το εχω και δεν ξέρω τι να κανω!! Βοήθεια παιδιά! !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129676 από vlad στις 23 Αυγούστου 2014, 6:28μμ

vlad

μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ακου τι ια σου εγω ειμαι 16 θ; σου τι να κανεις οταν μου ειχε πει και εμενα ο πατερας μου να τον πλενω εταουζε στην αρχη πρεπει καθε φορα να τον πλενεις μια φορα την ημερα τον ανοιγεις και το πλενεις με σαπουνι και νερο στις πρωτες μερες μπορει να τσουζει λιγο αλλα μετα δεν θα σε ενοχλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login