Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι Κούρδοι είναι αδελφός λαός. Τους αγαπούμε με όλη μας την καρδιά, φτάνει να μη μένουν στην γειτονιά μας.
Τετάρτη, 22 Μαΐου

Αρεσουν οι τριχες προσωπου στα κοριτσια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112876 από zapar στις 21 Νοεμβρίου 2012, 6:26μμ

zapar

μέλος από: 24/10/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Για σας ,
πως προτιματε εσεις τα κοριτσια τους ανδρες , με μουσι η χωρις?Αν θελετε πειτε και τα αγορια τις αποψεις σας πανω σε αυτο.Για παραδειγμα , στα κοριτσια αρεσει ο αλλος να εχει μουσι , μουστακι , τι σχηματα κτλ.Εγω για παραδειγμα αφηνω αρκετα να μεγαλωσει δηλαδη μεχρι και 3 εκατοστα οι τριχες αλλα δε μαρεσει το μουστακι οποτε σε εκεινο το σημεο το ξηριζω και αφηνω τα υπολοιπα.Αλλα στο πηγουνι δεν βγενουν σε καποια σημεια και φενεται παραξενο λολ , αλλα γενικως εμενα μαρεσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112904 από Kathrine_R στις 21 Νοεμβρίου 2012, 11:00μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
παίζει ρόλο το πρόσωπο του άλλου και τα χαρακτηριστικά του .Εγώ προτειμώ συνήθως ή ξυρισμένω ή γένι 1-2 ημερών .Το μουστάκι απο μόνο του είναι πολύ άσχημο μου θυμήζει ελληνική ταινία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112954 από zapar στις 22 Νοεμβρίου 2012, 6:09μμ

zapar

μέλος από: 24/10/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kathrine_R@21 Νοεμβρίου 2012)
παίζει ρόλο το πρόσωπο του άλλου και τα χαρακτηριστικά του .Εγώ προτειμώ συνήθως ή ξυρισμένω ή γένι 1-2 ημερών .Το μουστάκι απο μόνο του είναι πολύ άσχημο μου θυμήζει ελληνική ταινία


Χαχα "ελληνικη ταινια" , καλο....
για πειτε και αλλοι/αλλες τις γνωμες σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113010 από Noir Désir στις 23 Νοεμβρίου 2012, 8:54μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Και γω το ιδιο πιστευω, εξαρταται απο το προσωπο. Αλλα αν του παει του αλλου, μ αρεσουν πολυ τα γενια 3 ημερων και καποιες φορες το μουσι. Μουστακι και μακρυ γενι δε μ'αρεσουν καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login