Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Πέμπτη, 25 Απριλίου

επηρεαζει ο αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113291 από Doing στις 28 Νοεμβρίου 2012, 7:31μμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
καποτε μια αρκετα εμπειρη πρωην μου ειπε οτι ειναι προτιμοτερο να κανω σεξ παρα να τη παιζω. γιατι με το σεξ γινεται ανθεκτικοτερη και σκληραινει, αφου καπου μπαινει. ενω με το παιξιμο μαλακωνει, χανεται η αισθηση της επαφης, και μαλλον καταστρεφονται και οι ιστοι μεστο πεος αφου ειναι σαν να πριονιζεις τον κορμο ενος δεντρου. εκτος του οτι συνηθιζεις να τελειωνεις γρηγορα γιατι δεν υπαρχει συντροφος να κρατηθεις να τελειωσει κι εκεινη.

προβληματιζομαι γιατι εχω ορεξη σχεδον 2-3 φορες τη μερα, και το καλοκαιρι περισσοτερο και μου ηταν σηκωμενη συνεχεια. δυστυχως ομως δε ξερω ποτε θα ξανακανω σεξ αφου καμια κοπελα δεν ενδιαφερεται για μενα. λεφτα δεν υπαρχουν αλλα και να υπηρχαν φοβαμαι να παω σε μπουρδελο μη κολλησω τιποτα. εσεις τι θα κανατε αν ειχατε τοση ορεξη αλλα ξερατε οτι ο αυνανισμος επηρεαζει? θα συνεχιζατε αδιαφορωντας αν παθετε ζημια ή θα προσπαθουσατε να το μειωσετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113312 από Gray στις 28 Νοεμβρίου 2012, 10:10μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
μαλλον η πρωην σου ηθελε σεξ ... και προσπαθουσε να σου το πει εμμεσα.

Δεν νομιζω / ξερω ... Αλλα μου ακουγεται , οχι τοσο αληθες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113316 από Doing στις 28 Νοεμβρίου 2012, 10:21μμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Gray@28 Νοεμβρίου 2012)
μαλλον η πρωην σου ηθελε σεξ ... και προσπαθουσε να σου το πει εμμεσα.

Δεν νομιζω / ξερω ... Αλλα μου ακουγεται , οχι τοσο αληθες .

ενταξει, απλα γνωμες ηθελα, δεν ειπα οτι ειναι σωστο. το τελευταιο ερωτημα που με προβληματιζει μπορει να το απαντησει καποιος? τι ειναι προτιμοτερο οταν εχω πολλες καβλες αλλα ειμαι χωρις κοπελα? να το ριξω στον αυνανισμο και να την κανω λαστιχο ή να προσπαθησω να το μειωσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113317 από nosnti στις 28 Νοεμβρίου 2012, 10:23μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Και εμένα μου φαίνεται περίεργο. Δεν νομίζω να είναι έτσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113325 από Pulljacket στις 29 Νοεμβρίου 2012, 3:58πμ

Pulljacket

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ναι και απο την αλλη αν δεν αυνανιζομαστε παλι προβλημα θα δημιουργηθει και χειροτερο απο αυτο οποτε κανε την δουλεια σου οσο αντιστεκεσαι τοσο ποιο πολυ θελεις να το κανεις!@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113326 από Doing στις 29 Νοεμβρίου 2012, 5:33πμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
βασικα μου ειναι δυσκολο και να αυνανιζομαι γιατι μενω στο σπιτι των γονιων μου και δε με αφηνουν ουτε στιγμη σε ησυχια. ευτυχως μπορω να κλειστω στη τουαλετα για λιγο, αλλα και παλι δεν ειναι κατασταση αυτη να τη βγαζω μονο με το παιξιμο, και με βλεπω να παθαινω ζημια αν δε βρω κοπελα συντομα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113327 από γεωσκώληξ στις 29 Νοεμβρίου 2012, 12:32μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Τι λέτε ρε,δεν ισχύει κάτι τέτοιο,googlαρε το κι'όλας ο αυνανισμός δεν προκαλεί κανένα πρόβλημα.
Κάν'την λάστιχο μην την ακούς να πούμε,πιθανόν να της το είπανε και αυτή να το έχαψε...άραξε.
Εντάξει δεν λέω καλύτερα με κοπέλα,αλλά μέχρι να γίνει εξασκίσου εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113336 από Doing στις 29 Νοεμβρίου 2012, 3:48μμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
δε ξερω αν θα ξαναγινει, δε βλεπω καμια να ενδιαφερεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login