Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Δεν έχω κάνει σεξ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113476 από steve87 στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 9:19μμ

steve87

μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και αποφάσισα να σας γράψω το πρόβλημά μου. Λοιπόν, έχουμε και λέμε. Είμαι 25 και μέχρι σήμερα δεν έχω κάνει σεξ. Είχα πολλές ευκαιρίες και στο λύκειο και αργότερα στη δουλειά που δούλευα μέχρι πρόσφατα, αλλά πάντα κόλωνα και τελικά το πήγαινα στο φιλικό. Αργότερα όταν μάθαινα ότι η γκόμενα έβγαινε με άλλον τρελαινόμουνα. Ένα βράδυ ήμουν με μία γκόμενα στο αυτοκίνητο και μου λέει, γουστάρω μαζί σου, κάνε μου ό,τι θες, και εγώ προφασίστηκα ότι πρέπει να φύγουμε. (Μαλάκας δηλαδή) Γενικά είμαι πολύ κοινωνικός, αλλά δεν ξέρω πώς να πλησιάσω τις γυναίκες γιατί σκέφτομαι ότι είμαι χάλια. Προσπάθησα να το συζητήσω με ένα φίλο, αλλά δεν κατάφερα να τον κάνω να πιστέψει ότι είμαι παρθένος, γιατί ήξερε όλες αυτές που έπαιζα. Νομίζω ότι είμαι ανασφαλής σχετικά με το σώμα μου, επειδή τον έχω 15 εκ. Τώρα πλέον όλες είναι έμπειρες και φοβάμαι ότι θα γίνω ρόμπα την πρώτη φορά. Τι να κάνω; Ακούω απόψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113477 από Sas Gamaw στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 9:42μμ

Sas Gamaw

Εικονίδιο
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Μην φοβασαι μεγαλε πηγαινε γα*α μην εισαι ανασφαλης ..το πεος σου ειναι μια χαρα ικανοποιει μια γυναικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113479 από KwnstantinosS στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 10:22μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Το πεος σ μια χαρα ειναι .....προσπαθησε και βρες καποια κοπελα που να την θες πολυ και μολις νιωσεις ανετα μαζι της κανε κατι.....εγω παντως οποτε δεν ειχε θαρρος για κατι πηγαινα χωρις να το σκεφτω μπαμ μπαμ ...σκεψου πως θα νιωθεις μολις κανεις σεξ πρωτη φορα..θα λες τι βλακας π ησουν μ εχασες τοσες ευκαιριες τοσα χρονια......κανε κατι οσο ειναι καιρος....το πολυ πολυ πηγαινε πιες κανα ποτο να φτιαξεις κεφαλι αν βρεις κοπελα(μην μεθυσεις κιολας) και μετα κανε κατι με την αυτοπεποιθησει που θα εχεις.....ισως ομως αυτο που φταει ειναι να νιωθεις ανασφαλεια εξαιτιας των γυναικων που κανεις σχεση και συναναστρεφεσαι(δεν ξερω και πως γραφεται αυτη η λεξη :P) ισως να ειναι τοσο ιδιαιτερες που να φοβασαι μην τις χασεις ...ισως πρεπει να προσπαθησεις να κανεις κατι με μια που την ξερεις πολυ καλα και δεν την ντρεπεσαθ ή με μια που σε κανει να νιωθεις ανετα .....ελπιζω να βοηθησα :D (να θυμασαι μια κολοαποφαση ειναι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113482 από steve87 στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 11:01μμ

steve87

μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ ρε παιδιά. Αλλά κι εγώ σκέφτομαι τα χρόνια που πέρασαν έτσι και τρελαίνομαι. Γιατί να μου τύχει εμένα δηλαδή. Άλλοι πηδιούνται από τα 13. Ελπίζω να κάτσει φάση σύντομα γιατί με την κρίση δεν πολυβγαίνω κιόλας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113484 από KwnstantinosS στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 11:11μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
φιλε μην αγχωνεσαι παντως ...απλως να σκεφτεσαι τι εχεις χασει και πως πρεπει να κανεις κατι με την πρωτη ευκαιρια .....εγω 17 ειμαι και ελπιζω να κανω κατι τωρα το καλοκαιρι που τελειωνω....ειμαι απο επαρχια και τα κοριτσια ειναι πιο σεμνα :S ισως ειναι και καλο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114160 από spi8a στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 11:34μμ

spi8a

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
φιλε και εγω κατι αντιστοιχο... γυναίκα στην ηλικία σου δεν έξω κάνει σεξ και οπότε πάει να μου κάτσε κάτι το αναβάλω γιατί ντρέπομαι να pw ότι είμαι παρθένα και όσο περνάει ο καιρός γίνεται όλο και πιο ζόρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114165 από steve87 στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 12:45πμ

steve87

μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γιατί ρε γαμώτο όμως; Τι μας σταματάει; Να πω ότι ήμουν κανά μπάζο, δεν είμαι όμως. Εσένα spi8a τι σε μπλοκάρει τόσα χρόνια; Μακάρι να μπορούσαμε να μιλήσουμε με κάποιο τρόπο. Θα βοηθούσε πιστεύω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114174 από spi8a στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 10:17πμ

spi8a

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
χμμ αυτό είναι πολύ ερώτηση που έχω ρωτήσει πολλές φορές τον εαυτό μου αλλά δεν έχω καταλήξει κάπου. Έχω βρει κάποια πράγματα που θα μπορεί να φταίνε λιγάκι αλλά δεν είμαι σίγουρη αν όλα αυτά μαζί είναι εξήγηση...
Το κακό είναι ότι δεν μπόρεσα ποτέ να μιλήσω με κάποιον ανοιχτά πρόσφατα. Παλιότερα ναι, αλλά μου έλεγαν εντάξει είσαι μικρή μπορεί να μη βρέθηκε ο κατάλληλος, μη βιάζεσαι κτλ, εγώ μέσα μου ήξερα ότι είναι κάτι άλλο. Τώρα για να είμαι ειλικρινής το κρύβω   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114175 από KwnstantinosS στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 11:37πμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Απλως ντρεπεστε .....εγω εχω ενα προβλημα πως μολις κανω σχεση μετα δεν κανω πολλες κινησης,ενω πιο πριν ημουν μια χαρα.....αυτο που καταλαβα ειναι πως κατακυριευομαι απο το αγχος χωρις να το καταλαβαινω και νομιζω πως δεν μ βγαινει ......τωρα εχω αποφασισει πως στην επομενη μ σχεση θα προσπαθησω να χω τερμα αυτοπεποιθηση.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114176 από spi8a στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 11:46πμ

spi8a

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
μπα δεν είναι θέμα νροπης η' άγχους για μένα, μάλλον φόβος για δέσμευση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login