Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Παρασκευή, 26 Απριλίου

το πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113918 από αλεξ13 στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 8:02μμ

αλεξ13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειμαι 12-13 χρονων και λεγομε αλεξης...δεν ξερω αν σας πειραξει που θα τα πω ισια γιατι δεν ξερω πως λεγοντε ολα σε επιστιμονικη γλωσσα.Λοιπον εχω αρχισει να αυνανιζομε 3-4 μηνες...δεν το κανω πολυ συχνα και δεν ξερω.1ον το πεος μου δεν εχει μεγαλωσει!!πρεπει να αυνανιζομαι περιοστερο για να μεγαλωσει???το πετσακι δεν θελω να το βγαλω μονος μου επειδη φοβαμαι τον πονο οπως εναι 5χρονο την βελονα....διαβασα καπια αρθρα και ειδα πως οταν κανεις sex για πρωτη φορα θα βγει μονο του και αν οχι θα πρεπει να πας σε γιατρο για ενχειριση...οπως καθε εφοιβος..και εγω βλεπω πορνο οταν μου καυβλωνει αρχιζω να τραβαω μαλακια και σε 3-5 λεπτα θελω να χυσω...μπορειτε να μου πειτε ποσες φορεισ την ημερα πρεπει να τραβαω μαλακια και σε ποσο καιρο θα αρχισει να μεγαλωνει το πεος μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113921 από Sas Gamaw στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 8:21μμ

Sas Gamaw

Εικονίδιο
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Πρωτον δεν μεγαλωνει το πεος με τον αυνανισμο..για το μεγεθος μην ανησηχεις θα σου μεγαλωνει και αυτο μεχρι να τελειωσει η αναπτυξει σ..Το πετσακι δεν ειναι απαρετιτο να κοπει την πρωτη φορα και στους περισσοτερους δεν κοβεται μονο με χειρουργικη επεμβαση..
Ελπιζω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113923 από KwnstantinosS στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 8:24μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
πρωτα απο ολα εισαι πολυ μικρος για σεξ.....το πεος σ θα μεγαλωσει μεχρι τα 21 ..και δεν εξαρτιεται απο ποσες φορες θα τραβηξεις......1-2 φορες την μερα να τραβας αλλα ενταξει δεν καθοριζεται αυτο ,οποτε θες.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113932 από johnny16 στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 9:22μμ

johnny16

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ απο εμενα ας τα παρουμε ολα με την καθορισμενη σειρα που τα εβαλες Α:λογικο ειναι να μην ξερεις τα θεματα περι αυνανισμου διοτι μολις τωρα μπηκες στην εφηβεια και ακομα εξερευνεις της λειτουργιες και τους μηχανισμους που προξενει η εφηβεια στην σωματικη και ψυχολογικη αναπτυξη, πχ εγω που ειμαι 16 ετων αυνανιζομαι 2 φορες την ημερα η καμια φορα και παραπανω παιζει σημασια η ορεξη και η ηλικια που εχεις Β:το πεος σου λογικο ειναι να μην εχει μεγαλωσει ακομα διοτι εισαι ακομα στην αρχη και αν κρινουμαι και απο τον αυνανισμο εχεις μπει σχετικα νωρις στην εφηβεια ειναι πολυ θετικο [γνωμη μου] μεχρι το τελος της εφηβειας δηλαδη μεχρι τα 21 θα το δεις Γ:οι φημες περι "αν δεν τραβας δεν μεγαλωνει" ειναι μυθος ειναι κατι τελειως αυθερετο οποτε μην δινεις βαση Γ:σχετικα με το πετσακι δεν διακρινω τον λογο γιατι φοβασαι και ουτε μου πεφτει και λογος να μαθω, τελος παντων προσπαθησε να το ανοιξεις να φανει η βαλανος παντως αν δεις οτι δεν μπορεις απευθυνσου στους γονεις σου αν και δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο και κατι τετοιους φοβους ειχα πριν 3 χρονια ειναι φυσιολογικο σε ενα βαθμο Δ:δεν ισχυει οτι οταν κανεις σεξ πρωτη φορα θα βγει το πετσακακι ειναι οταν βαρας μην φοβασαι δεν ισχυει για την εγχειριση που γραφεις λεγετε [επεμβαση περιτομης] και γινετε σε ατομα που εχουν "φιμωση" αν εξακολουθεις να φοβασαι μιλα με τους γονεις σου.Και τελος καλως ηρθες στην εφηβεια οι "φοβοι" ειναι μεσα στο πλαισιο τη ηλικιας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144354 από Coral12 στις 24 Δεκεμβρίου 2019, 10:43πμ

Coral12

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(αλεξ13@08 Δεκεμβρίου 2012)
ειμαι 12-13 χρονων και λεγομε αλεξης...δεν ξερω αν σας πειραξει που θα τα πω ισια γιατι δεν ξερω πως λεγοντε ολα σε επιστιμονικη γλωσσα.Λοιπον εχω αρχισει να αυνανιζομε 3-4 μηνες...δεν το κανω πολυ συχνα και δεν ξερω.1ον το πεος μου δεν εχει μεγαλωσει!!πρεπει να αυνανιζομαι περιοστερο για να μεγαλωσει???το πετσακι δεν θελω να το βγαλω μονος μου επειδη φοβαμαι τον πονο οπως εναι 5χρονο την βελονα....διαβασα καπια αρθρα και ειδα πως οταν κανεις sex για πρωτη φορα θα βγει μονο του και αν οχι θα πρεπει να πας σε γιατρο για ενχειριση...οπως καθε εφοιβος..και εγω βλεπω πορνο οταν μου καυβλωνει αρχιζω να τραβαω μαλακια και σε 3-5 λεπτα θελω να χυσω...μπορειτε να μου πειτε ποσες φορεισ την ημερα πρεπει να τραβαω μαλακια και σε ποσο καιρο θα αρχισει να μεγαλωνει το πεος μου?

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login