Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να αποστειρώνουν την ένεση για να σε εκτελέσουν.
Σάββατο, 27 Απριλίου

σεξ με την κοπελα μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114085 από nosnti στις 11 Δεκεμβρίου 2012, 7:35μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Τις προαλες ειχα στησει ενα παρα πολυ ωραιο σκινηκο σπιτι ενος φιλου μου με κερακια και μουσικη και τετοια και εκανα δειπνο με την κοπελα μου. στο τελος καναμε σεξ και ηταν η πρωτη της φορα. την περασμενη εβδομαδα. οποτε της ξανα λεω για αυτο το θεμα.. δηλαδη της ειπα οποτε θελει να μου πει να ξανα παμε και αυτο που εκανε ειναι να γελασει... αφου μετα της ειπα οτι μιλαω σοβαρα και δεν υπαρχει λογος να γελαει μου λεει πλακα κανω ενταξει. ε και της λεω μετα αστο αμα ειναι να κανεις ετσι. γιατι κανει ετσι? νομιζει οτι σεξ γινετε μια φορα το χρονο και τελειωσε η υποθεση? τι μπορει να νιωθει ή να σκεφτεται?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114087 από kalakalatom@@to στις 11 Δεκεμβρίου 2012, 7:39μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
γελαει επειδη της αρεσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114130 από petalouditsa στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 6:39μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
σαν κοπελα,που εζζησα παρομοιο σκηνικο.σ λεω εκ πειρας οτι απλα της φανηκε αστειο.επειση το κανατε μια φορα τοτε τωρα περιμενισ να σ πει εκεινη να παε κ να κανετε...στανταρ περασε καλα,αλλα ακομη περιμενει απο σενα τα πρωτα βηματα(να χει περισσοτερο γουστο το κονε ;) )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114147 από nosnti στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 10:39μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
μαλιστα. εμενα με ειπε οτι θελει χρονο να συνειδητοποιησει το τι εγινε και οτι πλεον δεν ειναι παρθενα και τετοια. εξακολουθεις να πιστευεις το ιδιο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114228 από kostas90 στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 10:37μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Που πήγες και την βρήκες? Σόρυ αλλά καλό πουτανάκι και αυτή.. Όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πουτάνες γίνονται οι πιτσιρίκες..

Άστην αδερφέ, βρες άλλη, της πήρες την παρθενιά και τέλος..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #114229 από Troller στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 10:52μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(kostas90@13 Δεκεμβρίου 2012)
Που πήγες και την βρήκες? Σόρυ αλλά καλό πουτανάκι και αυτή.. Όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πουτάνες γίνονται οι πιτσιρίκες..

Άστην αδερφέ, βρες άλλη, της πήρες την παρθενιά και τέλος..


Τι λες ρ φιλε?Με ποια λογικη λες την κοπελα πουτανακι...για να ηρεμισουμε λιγο...επειδη το κοριτσι ξεπαρθενευτηκε και δεν γουσταρει να κανει αμεσως μετα ξανα σεξ σημαινει οτι ειναι πουτανα?Την παλευεις?

Ασε που μην εισαι τοσο φαλλοκρατης.Πουτανα ειναι αυτη που χρηματιζεται.Αυτη που κανει σεξ με το αγορι της η γενικως χωρις αμοιβη την λες απλα κοπελα,γυναικα.Με το να κανεις φυλλετικες διακρισεις μειωνεις οχι μονο τις κοπελες που ειχες η τα εχεις αλλα ακομα και τα ιδια τα μελη της οικογενειας σου.Μαθαμε τωρα ολοι οι αντρακλες και οποια παει με 10 την λεμε πουτανα και οποιον παει με 10 τον λεμε μαγκα.Βρε 00στ...εγω θελω να σεβομαι το κοριτσι που εχω διπλα μ και καλο θα ηταν και εσυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114234 από nosnti στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 11:35μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
ευχαριστώ πολύ Troller δεν μου άρεσε καθόλου αυτό που είπε ο kostas90. Έχω μιλήσει με την κοπέλα μου και είναι όλα καλά πλέον. ευχαριστώ πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114268 από kostas90 στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 3:05μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Μία γκόμενα που πάει με 10 δεν είναι πουτάνα. Μαγκιά της. Μια γκόμενα που ξεπαρθενιάζεται και την βλέπει κάπως, ΝΑΙ είναι. Εν προκειμένης το φυσιολογικό είναι να έλιωνε για να ξανακάνει σεξ με το αγόρι της και όχι να πουλάει ειρωνία. Και nosnti κατά βάθος εσύ σίγουρα ξέρεις αν όντως είναι όλα είναι καλά ή εθελοτυφλείς.. Μπορεί να πέφτω πολύ έξω.. Η μήπως όχι? Τέσπα εγώ απλώς καμπανάκι χτυπάω, δεν είναι φυσιολογική συμπεριφορά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114273 από Troller στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 3:54μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kostas90@14 Δεκεμβρίου 2012)
Μια γκόμενα που ξεπαρθενιάζεται και την βλέπει κάπως, ΝΑΙ είναι. Εν προκειμένης το φυσιολογικό είναι να έλιωνε για να ξανακάνει σεξ με το αγόρι της και όχι να πουλάει ειρωνία. Και nosnti κατά βάθος εσύ σίγουρα ξέρεις αν όντως είναι όλα είναι καλά ή εθελοτυφλείς.. Μπορεί να πέφτω πολύ έξω.. Η μήπως όχι? Τέσπα εγώ απλώς καμπανάκι χτυπάω, δεν είναι φυσιολογική συμπεριφορά..


Καλα...νταξ.Κοιταξε να δεις η πρωτη φορα για τις γυναικες δεν ειναι οπως για μας.Εχουν την αισθηση του "χανω οτι πολυτιμοτερο εχω" και αλλα τετοια.Επισης,για να φτασει στο σημειο να σε αφησει καποια να την ξεπαρθενιασεις σημαινει οτι ειναι σιγουρη οτι νιωθει πολλα για σενα,οποτε το καμπανακι μην το χτυπας.Ασε που για το οτι δεν λιωνει για να ξανακανει σεξ δεν το ξερεις,μπορει απλα να μην θελει να δωσει θαρρος στο παιδι η να φοβαται οτι μονο γι αυτο θα την θελει.Ενταξει αυτα ειναι εικασιες αλλα το παιδι αφου λεει οτι ειναι ολα καλα ειναι καλα.

Ξαναλεω παντως...ΠΟΥΤΑΝΑ:γυναίκα που κατ΄ επάγγελμα και με αμοιβή εκτελεί τη σεξουαλική πράξη, που προσφέρει το σώμα της για τη σεξουαλική ικανοποίηση άλλων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114275 από mary-gk16 στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 4:18μμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδιά δίκιο έχει ο Troller! σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να χαρακτηρήσεις πουτάνα μία κοπέλα για κάτι τέτοιο. Ελεος δηλαδή. Σαν κοπέλα εγώ νομίζω ότι η κοπέλα του nosnti δεν θέλει να δείξει ότι έιναι μαζί του μόνο για το σεξ. γιατι υπάρχουν κ αλλα πράγματα σε μία σχέση εκτός του σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login