Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σήμερα θα έχεις μια έκπληξη.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Γυμναστήριο και ντουζ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114114 από mary-gk16 στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 1:05πμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδιά γειά σας! Γράφτηκα πριν λίγες μέρες σε γυμναστήριο λόγω ενός μικροπροβλήματος που έχω στη μέση και μου είπε ο γιατρός να κανω λίγο καιρό γυμναστική. και το θέματακι που έχω είναι τα αποδητήρια διότι ντρέπομαι λιγάκι να αλλάζω ρούχα μπροστά σε άγνωστες κοπέλες. Και επειδή με βολεύει να πηγαίνω το μεσημέρι πριν τα φροντηστηριά μου θέλω να κάνω ενα ντουζ εκεί πριν φύγω. Αλλά είδα ότι οι ντουζιέρες, που είναι σε άλλο δωμάτιο δίπλα απο τα αποδητήρια, είναι βέβαια ξεχωριστές αλλα δεν έχουν μία κουρτίνα μπροστά. Και ντρέπομαι πολύ να κάνω. έχει βρεθεί κάποια κοπέλα σε παρόμοια κατάσταση; και μήπως δεν πρέπει να ντρέπομαι αφου θα είναι γυναίκες γύρω μου; θέλω γνωμες! Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114128 από mary-gk16 στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 5:39μμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδιά πείτε μου γνώμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114129 από Rossonero στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 6:03μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Αν και ειμαι αγορι θα σου πω το εξης...δεν υπαρχει κανενας λογος να ντρεπεσαι ισα ισα κιολας το οτι θα ειναι ολες γυναικες στα ντουζ πρεπει να σε κανει να νιωθεις ποιο ανετα διοτι γυναικα εισαι εσυ...οσο για αυτο που ρωτας αν εχει βρεθει καποιος σε παρομοια κατασταση εγω βρισκομαι συνεχεια διοτι παιζω ποδοσφαιρο και αλλαζουμε ολοι μαζι στα αποδητηρια και κανεις δεν ντρεπεται....θα το συνηθησεις και εσυ μην ανχωνεσαι ειναι αρχη ακομα...οπως σε ειπα και στην αρχη δεν υπαρχει λογος για να ντρεπεσαι

Ελπιζω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114250 από Darklin στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 12:51μμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Κοιτα με σιγουρια θα σου πω πως πολλες γυναικες δεν νιωθουν ανετα να βλεπουν αλλες να περνουν τσιτσιδες μπροστα τους. στο λεω γιατι οι δυο κολλητες μου που βρεθηκαν σε αναλογη περισταση μου το παρουσιασαν τυπου "καλα ποιος σου ειπε οτι εχουμε ορεξη να βλεπουμε τον κωλο σου" απο την αλλη ομως υπαρχουν και οι αλλοι οπως αναφερει ο Rossonero που απλα δε τους καιγεται καρφι για το τι γινεται μεσα στα αποδυτηρηρια. Κατα τη γνωμη μου ειναι καθαρα στο πως εσυ νιωθεις. Αν δεν εχεις θεματα, κανε το μπανακι σου και πηγαινε στη δουλεια σου χωρις να καθεσαι να προβληματιζεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114274 από mary-gk16 στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 4:07μμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ παιδιά. Πάντως δεν έχω θέμα να περνούν άλλες τσίτσιδες μπροστά μου. Δεν με νοιάζει κιόλας. Και εγώ όταν θα βγαίνω από το δωμάτιο των ντουζ με την πετσέτα και θα φοράω με αυτή τα εσώρουχα. Εγώ έχω το θεματάκι στις ντουζιέρες, που αναγκαστικά εκεί θα με βλέπουν γυμνή γιατι δεν έχει κουρτίνες μπροστά στη κάθε ντουζιέρα όταν κάνω μπάνιο και μέχρι να σκουπιστώ. Δεν έχω βρεθεί πότε γυμνή μπροστά σε άσχετες γυναίκες :$.Και σκέφτομαι μην με κοιτούν γιατί είμαι απο τις πιο νέες σχετικά με τις υπόλοιπες :$ .Τώρα τα αγόρια μπορεί όντως να είναι άνετα μεταξύ τους στα αποδητήρια. Μία φίλη μου μου είπε να κάνω άνετα ντουζ και ας με βλέπουν γυμνή στις ντουζιέρες. Και λογικά αυτό θα κάνω :$. Άλλες κοπέλες τι λέτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114389 από Vania_16 στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 12:33μμ

Vania_16

μέλος από: 6/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εγώ δε θα είχα πρόβλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114693 από mary-gk16 στις 19 Δεκεμβρίου 2012, 7:19μμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αλλες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117600 από mary-gk16 στις 18 Φεβρουαρίου 2013, 2:40πμ

mary-gk16

μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδια δεν ξερω αν θυμαστε το θεμα που ειχα ανοι3ει! Εχω αρχισει εδω κ ενα μηνα και κανω ντουζ κανονικα στα αποδητηρια και δεν εχω προβλημα με τις γυναικες γυρω μου. Μεχρι πριν μια βδομαδα που 2 ασχετες κοπελες κοντα στα 18 λογικα με κοιτουν περιεργα οταν ειμαι στη ντουζιερα. Μηπως εχει καποιος-α μια ιδεα πως να τους μιλησω για το τι προβλημα εχουν μαζι μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #117603 από giannisefoa στις 18 Φεβρουαρίου 2013, 11:14πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό είναι μια πολύ λεπτή κατάσταση...Πρέπει πρώτα να βεβαιωθείς ότι όντως σε κοιτάζουν επίμονα ή κάτι τέτοιο και μετά αν δεις ότι συνεχίζεται να τους μιλήσεις.Απλά δεν θα είναι ωραίο επειδή εξέλαβες λανθασμένα μια κίνησή τους να θέσεις ένα τέτοιο ζήτημα πριν βεβαιωθείς...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117616 από giorgosalani στις 18 Φεβρουαρίου 2013, 2:53μμ

giorgosalani

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Όταν λες ότι σε κοιτάνε περίεργα τι εννοείς; Μπορεί να είναι και λεσβίες μην το αποκλείεις. Εγώ θα σου πρότεινα να πηγαίνεις σπίτι καλύτερα. Και εγώ πάω γυμναστήριο αλλά εννοείται ότι δεν κάνω μπάνιο εκεί. Φυσιολογικό είναι που ντρέπεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login