Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο γρηγορότερα ελέγξεις την πάνα του μωρού, τόσο συντομότερα θα δεις ότι είναι κατουρημένη.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Πρώτα σεξουαλικά βήματα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114161 από kassandra στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 11:42μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Είμαι 15 στα 16 (Α' λυκείου πάω) και αποφάσισα για πρώτη φορά να ολοκληρώσω με τ' αγόρι μου... γενικά να κάνω κάτι τα έχουμε 3 μήνες...
και το κάναμε... το πρόβλημα είναι στην πίπα... το έχω ξανά κάνει 2 φορές και είχε θετικά αποτελέσματα αλλά με το προηγούμενο αγόρι μου... αλλά με αυτόν... δεν ξέρω κόμπλαρα... και το αποτέλεσμα ήταν ΤΡΑΓΙΚΟ... δεν καυλόθικε σχεδόν καθόλου... τι να κάνω για να μην κομπλάρω και γενικά να καταφέρω να το κάνω ικανοποιητικά?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #114163 από paranoikos στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 11:47μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρεπει να εχει επιδεξια δαχτυλα... πλακα κανω... λοιπον πρεπει να αποκτησεται οικειοτητα μεταξυ σας σωματικη... και αρχιστε να φιλιεστε πρωτα... και θα του καυλωσει οταν αρχισουν τα χουφτωματα... καποια στιγμη πηγαινε το χερι σου προς αυτο το μερος και αν καταλαβεις οτι ειναι... κατεβασε το παντελονι και σιγα σιγα.... μην σ τα λεω τα υπολοιπα... το κομπλαρισμα σου πιστευω ωφειλεται στην ελειψη οικειοτητας που ειχες τυχον με τον πρωην σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114164 από kassandra στις 12 Δεκεμβρίου 2012, 11:52μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
βασικά τα υπόλοιπα θέλω να μάθω... γιατί είναι τόοσο τέλειως σε αυτά που κάνει που ντρέπομαι γιατί δεν ξέρω τι να κάνω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114187 από giannisefoa στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 3:56μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Θα σου πω πως όπως κάθε γυναίκα ερεθίζεται σε διαφορετικό βαθμό με διαφορετικά πράγματα κι έτσι κι εμείς...Το ότι έπιασε στον πρώτο δεν σημαίνει πως θα πιάσει σε όλους...Ούτε πως όλοι φτιαχνόμαστε με τα ίδια...Από φίλους έχω ακούσει διάφορα βίτσια ακόμα και στην πίπα...Οπότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να το συζητήσεις και καθώς θα προχωράς θα του ζητάς να σου λέει πως νιώθει...Δεν είναι ντροπή...Το νόημα στο σεξ και τα σχετικά είναι να ευχαριστιέσαι...Τώρα αν προσποιείσαι για να φτιάχνεται ο άλλος καλύτερα κάνε ότι θες μόνος σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114227 από kostas90 στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 10:35μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
1) Τα δόντια να μην ακουμπήσουν ούτε στιγμή, μόνο με τα χείλια σου
2) Να παίζεις με την γλώσα σου το κεφαλάκι για κάποιες στιγμές, ίσως όταν κουράζεσαι πχ
3) Να βλέπεις τις αντιδράσεις του να καταλάβεις τι του αρέσει.

Όλα τα παραπάνω, χαλαρά, δηλαδή κάτσετε και πείτε θα ασχοληθούμε μόνο με αυτό για αρκετή ώρα (ίσως μέχρι να τελειώσει). Και άσε τον να χαλαρώσει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114283 από Filippakos στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 7:08μμ

Filippakos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Υπαρχει τεχνικη...αρκει να εχεις ορεξη να ασχοληθεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114284 από kassandra στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 7:34μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Filippakos από όρεξη άλλο τίποτα... αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114427 από Filippakos στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 7:10μμ

Filippakos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Στον προηγουμενο πως γινεται να του αρεσε και στο τωρινο σου αγορι να μην αρεσει;Μηπως το κανεις διαφορετικα;Μηπως δεν δειχνεις κ τοσο ζηλο,την ωρα που του κανεις στοματικο;Εκτος αν ντρεπεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114429 από Doink στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 7:17μμ

Doink

banned
μέλος από: 15/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
επρεπε να του τη παιξεις λιγο, και γενικα να του τη τριψεις και να του κουνηθεις, κι οταν καβλωσει τοτε να του κανεις πιπα. οταν καποιος δεν ερεθιζεται σημαινει δεν τον προκαλεις αρκετα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114433 από kassandra στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 7:45μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Filippakos@15 Δεκεμβρίου 2012)
Στον προηγουμενο πως γινεται να του αρεσε και στο τωρινο σου αγορι να μην αρεσει;Μηπως το κανεις διαφορετικα;Μηπως δεν δειχνεις κ τοσο ζηλο,την ωρα που του κανεις στοματικο;Εκτος αν ντρεπεται...

ναι το έκανα διαφορετικά δεν έκανα κάποια πράγματα γιατί θεώρησα ότι θα φαίνονται πολύ... δεν ξέρεις τι κάνεις... και ντρεπόμουνα γιατί θεώρησα ότι θα τον ξενερώσουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login