Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Σάββατο, 4 Μαΐου

μου τον επαιξε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114186 από arxangelos στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 3:54μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
βγηκα με μια φιλη μου χθες, με αυτην κανω παρεα 4-5 μηνες, ειχαμε πιει και πηγαμε σπιτι της θα κοιμομουν εκει. Ετσι οπως ημουν την φιλησα κ αυτη κατευθειαν χωνει το χερι στο παντελονι μ... Αυτη οταν μιλουσαμε μ ελεγε οτι δεν εχει κανει κατι αλλα ρε παιδια μου την επαιξε τοσο καλα π επαθα πλακα...Γινετε καποια να εχει τοσο ταλεντο χωρις να εχει κανει κατι παραπανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114192 από mikri sexy στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 4:17μμ

mikri sexy

μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
χαχα εχει δυο εκδοχες..
η ειναι η τυχη της πρωταρας η την εχει παιξει σε πολλους ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114209 από arxangelos στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 7:46μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Δε μ αρέσει η δεύτερηηηη εκδοχή :-o
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114210 από pantelis20 στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 8:03μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
μάλλον το δεύτερο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114218 από Noir Désir στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 9:01μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Βασικα, ναι, γινεται και το πρωτο..εξαλλου γιατι να σου το πει ετσι στο ακυρο αν δεν ισχυε; Το να "ντρεποταν" επειδη εχει εμπειριες, το βρισκω απιθανο..πιο λογικο μ φαινεται να σου το ειπε για να της δειξεις εσυ πώς σου αρεσει. Επισης δεν ειναι αναγκη να ηταν "η τυχη της πρωταρας", μπορει απλα να το χει η κοπελα, να καταλαβαινει απο τον τροπο που την ακουμπας και απο τις αντιδρασεις σου τι πρεπει να κανει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114220 από Troller στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 9:35μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Το να "ντρεποταν" επειδη εχει εμπειριες, το βρισκω απιθανο


πιστεψε με καθολου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114223 από Noir Désir στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 9:51μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Troller@13 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Noir Désir@13 Δεκεμβρίου 2012)
Το να "ντρεποταν" επειδη εχει εμπειριες, το βρισκω απιθανο


πιστεψε με καθολου...

Αληθεια; :Ρ καλα, αλλα και παλι, γιατι να του πει ψεμματα; Αν φοβοταν οτι δεν ειναι καλη, αντε να το καταλαβω..αλλα απ'τη στιγμη που το κανει καλα, ειναι παραλογο να του το πει αυτο.. Και αν οντως ντρεποταν (που γι'αυτην την ηλικια μ φαινεται παραξενο), και παλι δεν εχει λογο να πει οτι δεν εχει αλλη εμπειρια..απλα δε λες τιποτα, δεν εχεις αναγκη να δωσεις εξηγησεις..δε νομιζω να την ρωταγε το παιδι.. Τελος παντων, αυτα με τη δικη μου λογικη παντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114240 από Dodoblackbird στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 2:02πμ

Dodoblackbird

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Εγω θα εβγαζα ολα τα προηγουμενα ενδεχομενα στην ακρη

δηλαδη ουτε να τ εχει κανει με αλλον

Ουτε ναεχει ταλεντο ΑΝ ΚΑΙ φυσικα θσ μπορουσε

Θα ελεγα οτι μια ωραια μερα ενημερωθηκε με καμια τσ¤ντ@ θα ειδε τον τροπο και απλα τον μιμηθηκε ......εδω ομως που τ λεμε ή τ εχεις ή δεν τ εχεις

Αρα μαλλον τ εχει..........τυχερουλη.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114244 από arxangelos στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 8:19πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Είχα μια κοπέλα που πραγματικα 10 μερόνυχτα να στην έπαιζε δεν καταλάβαινες τίποτα...με αυτήν 10 φορές πάνω κάτω κ παθαίνεις πλάκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114270 από Darklin στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 3:09μμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Πρεπει να πω με βαση παντα τα βιωματα μου οτι οταν μια κοπελα ειναι πολυ καλη στη διαχειριση του πεους εχει σοβαρες πιθανοτητες να εχει πιασει ξανα στα χερια της. Ειναι σαν να σου δινω μια μπαλα του μπασκετ και να σου λεω κανε τριπλα. Οσο φυσικο ταλεντο κι αν εισαι σιγουρα λογο εμπειριας δεν εχεις δημιουργησει κινητικο προτυπο για κανεις αυτη την κινηση αψογα. Θα την χτυπας καπως ατσαλα σε σχεση με καποιον που ξερει.

Τωρα ομως προσεξε τι θα σου πω. Παιζει και να εισαι τοσο ενθουσιασμενος με την κοπελα που να το ενιωσες σαν κατι μοναδικο εσυ. Δηλαδη να μην ηταν αντικειμενικα τελειο αλλα στο μυαλο σου να γινοταν μοναδικο. Δεν ξερω δηλαδη αν εχεις εμπειριες πολλες και αναλογες για να την κρινεις αντικειμενικα και θα επιστρεψω στο παραδειγμα για να καταλαβεις ακομα καλυτερα. Εστω την ωρα που χτυπας την μπαλα σε βλεπει η μητερα σου.

Τι θα πει?
"Ο γιος μου παιζει μπασκετ!!!!"

Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login