Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δυο πράγματα που τα παιδιά χειρίζονται με θαυμαστή ευκολία είναι οι γονείς.
Κυριακή, 28 Απριλίου

προβληματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114198 από pokemon emerald στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 4:59μμ

pokemon emerald

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Για σας ειμαι 14.5 χρονων και εχω καποιες ερωτησης-προβλημα ..
Παντα μου αρεζαν τα κοριτσια απο μικρη ηλικια εως και τωρα ειχα κανει και μια σχεσει επισεις αλλα δεν κρατισε και πολλυ ! Ειναι φυσικο καθε μερα να θελω να δω τσοντα .. και να αυνανιζωμαι; Μου αρεσουν οι πορνοταινιες
με αντρα και γυναικα... αλλα τωρα τελευταια βλεπω συχνα γκει πορνο .. και μου αρεσει συμαινει οτι ειμαι γκει!? 2ων στο πεος μου ακομα δεν εχει βγει ολοκληρο το κεφαλακι .. αν κε εχω προσπαθεισει και το εχω βγαλει αλλα πονουσε πολλυ ! ειναι φυσιολογικο να ποναω ? επειδι αλλοι φιλοι μου το εχουν βγαλει τν εχω 14 εκ .. λοπον για δωστε μου λιγο βοηθεια ; !
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #114201 από Makaronas στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 5:22μμ

Makaronas

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) Ναι, είναι φυσικό να θες να βλέπεις τσόντες...τώρα στην εφηβεία οι ορμόνες σου πιάνουν κόκκινο και αφού το ξεκίνησες, με δυσκολία σταματάς.
2) Αν δεν γουστάρεις να τον παίρνεις από πίσω και αν δεν έχεις νιώσει κάτι για άτομο του ίδιου φύλου ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ GAY. Το ότι σου αρέσει να βλέπεις gay τσόντες οφείλεται και πάλι στις ορμόνες που πιάνουν κόκκινο...Ή μπορεί να βαρέθηκες την ρουτίνα και να ψάχνεις κάτι διαφορετικό και να μην το καταλαβαινεις...
3) Αυτό με το πετσάκι μπορεί να είναι φίμωση...Googlαρέ το για να δεις τι είναι και τα συμπτώματά της, και αν έχεις κι εσύ παρόμοια συμπτώματα πες το στους δικούς σου για να επισκεφθείτε έναν γιατρό...Η φίμωση θεραπεύεται με μια μικρή χειρουργική επέμβαση (περιτομή αν έχεις ακουστά)
Αν σε κάλυψα πάτα το "αποδέξου την απάντηση"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114205 από pokemon emerald στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 6:34μμ

pokemon emerald

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολλυ φιλε οσο για το 2 δεν θελω ν τν παροωαπο πισο ουτε ελξεις για τα αγορια ψαχνω οπως λες ειναι οι ορμονες ... τοσο για το θεμα 3 Φοβαμαι παρρα πολλλλυυυ ..... δεν θελω ενχιρισεις και τετια .. θα προσπαθεισω να τραβαω το πετσακι προς τα κατω οσω μπορω ! α και για το 1 εχεις δικιο χαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login