Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

παρθενια...προβλημα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114206 από xrist στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 6:37μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
εχω ενα μικρο προβληματακι...παω τριτη λυκειου και εγω μαζι με αλλα δυο κοριτσια ειμαστε οι μονεσ που ειμαστε ακομα παρθενεσ.αυτο το επελεξα και χαιρομαι που ειμαι ακομα παρθενα αλλα η αντιμετωπιση μου απο τα αλλα κοριτσια τησ ταξησ δεν ειναι ιδια.τι να κανω?γιατι δινουν τοση σημασια στο αν ειμαι παρθενα η οχι?μηπωσ κανω εγω κατι λαθοσ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114207 από pokemon emerald στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 6:42μμ

pokemon emerald

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
δεν κανεις τιποτα λαθος ... μην δεινης πολλυ σημασια στο τι λενε τα αλλα κοριτσια (μπορει να ειναι και ψεματα) εσυ θα αποφασεισεις ποτε εισαι ετοιμη οχι αυτες !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114214 από kajo στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 8:18μμ

kajo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ειμαι κ εγω μαθητρια 3ης λυκειου...κ αν κ ειχα σχεσεις μεχρι προσφατα δν ειχα προχωρησει...μεχρι που γνωρισα το αγορι μου...ερωτευτηκα κ μεσα σε σχεδον ενα μηνα σχεσης το καναμε...δεν το μετανιωσα στιγμη...σημασια εχει να ερθει απο μονο του...μην ακους κανεναν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114232 από KwnstantinosS στις 13 Δεκεμβρίου 2012, 11:06μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Και εγω ασε ειμαι τριτη λυκειου και δεν εχω κανει τιποτα αν και ειχα αρκετες σχεσεις.......τωρα δεν κρατιεμαι.....αλλα και ομως κρατιεμαι απο τα μαθηματα.......ανυπομονω το καλοκαιρακι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #114249 από Darklin στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 12:43μμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα το ακουσες και παραπανω μερικες φορες αλλα θα δωσω και εγω το στιγμα μου. ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ!!!! Οταν ερθει ο ανθρωπος στη ζωη σου που θα ειναι ο σωστος θα νιωσεις απο μονη σου την αναγκη για να προχωρησεις. Μην νιωσεις σε καμια στιγμη της ζωης σου οτι έχεις πανω σου ενα ειδος ρετσινιας και πας να την βγαλεις απο πανω σου γιατι φαινεσαι ωριμη κοπελα και θα μετανιωσεις πολυ που εδωσες κυριολεκτικα ενα μοναδικο δωρο απλα γιατι ετυχε να εισαι στη μειωνοτητα. Και η τελευταια να μεινεις στην ταξη σου, στο σχολειο σου, στο δημο σου, στην περιφερεια σου να νιωθεις περηφανη και μοναδικη σαν προσωπικοτητα γιατι εχεις την δυναμη λες οτι "αυτο θα το δωσω οταν πρεπει και σε οποιον το αξιζει"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114281 από xrist στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 6:30μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
σασ ευχαριστω πολυ παιδια,αλλα εχω την αισθηση οτι το γεγονοσ οτι ειμαι παρθενα απωθει τα αγορια...τα αγορια τησ ηλικιασ μου ψαχνουν μια κοπελα με την οποια θα μπορουν να το κανουν και γνωριζοντασ οτι εγω δε θελω με αποφευγουν...δεν δελω φυσικα να δειχνω την εικονα τησ ευκολησ οπωσ κανουν μερικεσ...πειτε μου σασ παρακαλω τι μπορω να κανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114290 από Hooligan01 στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 8:34μμ

Hooligan01

μέλος από: 4/12/2012
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Καλα εγω ειμαι σχεδον 20 και δεν εχω κανει τιποτα και σιγα το πραγμα δηλ. και ποτε να μην το κανω δεν με χαλαει :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114291 από KwnstantinosS στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 8:36μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
σιγουρα τετοια παιδια που εννοεις ,που ψαχνουν καποια για το σεξ ,τα αποθεις....αλλα υπαρχουν και αλλα ...ξερεις ποσοι πολλοι θα ηθελαν να πηγαιναν με καποια παρθενα,οταν εκαναν σχεση μαζι της??.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114295 από kajo στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 8:54μμ

kajo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το αγόρι μ...ο οποίος είναι κ ο πρώτος μ είναι μεγαλύτερος κ πιο έμπειρος από εμένα...κ ξερεις τι μ είπε...?ότι ο λόγος π κόλλησε ήταν ότι δ με είχε "αγγίξει" άλλος....επίσης δν είχε πάει με άλλη παρθένα...όσο για τα παιδιά της ηλικίας μας ψάχνουν να γαμησουν κ δν τους αδικώ...τρ βράζει το αίμα τους κ οι περισσότεροι δν είναι διατεθειμένοι να περιμένουν...παρ'ολ'αυτα υπάρχουν κ εξαιρέσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114388 από Vania_16 στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 12:31μμ

Vania_16

μέλος από: 6/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ο καθένα κάνει με τον εαυτό του, ό, τι θέλει. Ξεκόλλα! Δε φταίει η παρθενία για το γεγονός, ότι είσαι μόνη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login