Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μην ενοχλείτε. Κοιμάται η γιαγιάκα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πετσακι ...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114599 από djibos στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 12:17πμ

djibos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σαας ειμαι 15 χρονων και θελω να το κανω με την κοπελα μου , απλως θελω να σας ρωτησω κατι , ειναι πρωτη μου φορα και αν μου κοπει το πετσακι θα βγαλει αιμα και θα ποναει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114601 από T.U.S στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 12:41πμ

T.U.S

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλε μου μην φοβασε για να σου κοπει θα χρειαστουν πολλες φορε με την πρωτη σου φορα δεν θα κοπει 1000% αλλα ναι οταν κοπει θα ποναει. εγω εχω παει 3 φορεσ με γυνεκα και ειμαι στα 16 μ την τελευτεα φορα εβγαλε λιγο αιμα! οποτε μην φοβασε κομπλεε ριχτην δεν σου κοβεται =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114613 από e-mail στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 1:30μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Σε ορισμένους το λεγόμενο «πετσάκι» είναι κοντότερο και σε άλλους μακρύτερο, επίσης σημαντικό ρόλο παίζει και η ελαστικότητα.

Να κοπεί δεν κόβεται ( εκτός αν πας σε γιατρό ή το κόψεις μόνος ) απλά κάποια στιγμή θα ανοίξει λόγο πίεσης η οποία ασκείται την ώρα της επαφής.

Η αιμοραγία είναι μικρή, κάποιες φορές μεγάλη άλλα τίποτα το σπουδαίο... το μόνο που τρομοκρατεί είναι το αίμα και το άγχος που σίγουρα έχει κάποιος εκείνη τη στιγμή.

Μην αγχώνεσαι και να σου συμβεί κάτι τέτοιο θα σταματήσει το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι απλά να καθαρίζεις την περιοχή σου για μερικές ημέρες.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login