Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114637 από kostakis1992 στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 4:38μμ

kostakis1992

μέλος από: 15/12/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
παιδιά με την φίλη μου είμαστε μαζί περίπου 10 μήνες αλλά αυτή δεν θέλει να προχωρήσουμε, πως μπορώ να την κάνω να νιώσει σίγουρη;;....είμαστε 17 και οι δυο, παρθένα αυτή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114638 από T.U.S στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 4:50μμ

T.U.S

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
πφφ φιλε 10 μηνες και ακομα? ουτε πρωκαταρτικα? ουτε πιπ@ πφφ δεν ξερω την περιπτωσει σου τι να κανω εγω ειμαι 16. .παντως εγω σου πρωτεινω να της μιλισεις να της πει οτι δεν ειναι τπτ κακο. .η κανε της πρωτα ενα δωρο και μετα μιλιστε καλοπισετην και μπορει να κανεις δουλεια =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114639 από KwnstantinosS στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 4:54μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Ειχα ενα φιλο στην ιδια κατασταση.....και της ειπε πως θελει να χωρησουν γιατι ειναι 17 χρονον και εχει αναγκες και ,δεν μπορει να προσπειηται πως νιωθει ανετα πλεον στη σχεση αφου θελει να προχωρησουν παρα κατω......τελικα επιασε ...

Y.Γ. ο φιλος μ τα ειχε 1.5 χρονια ...lol
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114648 από aglina στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 7:32μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(KwnstantinosS@18 Δεκεμβρίου 2012)
Ειχα ενα φιλο στην ιδια κατασταση.....και της ειπε πως θελει να χωρησουν γιατι ειναι 17 χρονον και εχει αναγκες και ,δεν μπορει να προσπειηται πως νιωθει ανετα πλεον στη σχεση αφου θελει να προχωρησουν παρα κατω......τελικα επιασε ...

Y.Γ. ο φιλος μ τα ειχε 1.5 χρονια ...lol

αν μου το εκανε εμενα θα τον χωριζα κ δεν θα τον συχορουσα με τιποτα!!! εμα δεν ειμουν ετιμη δεν θα εκανα κατι που δεν ηθελα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114653 από 13stauros_f στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 9:26μμ

13stauros_f

banned
μέλος από: 18/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
SIGNWMI GIA TA GREEKLISH EXEI PATHI KATI TO PC MOU K DN MPENOUN ELINIKA ALA TO FTIAXNW.
File sizitiseto mazi tis pes tis oti kai esu san antras exeis kapies anages k anafere kai to oti ta exete toso kero prospathise na tin fereis stin thesi sou kai afti tha diksei katanoisi.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #114657 από Noir Désir στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 10:02μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(aglina@18 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(KwnstantinosS@18 Δεκεμβρίου 2012)
Ειχα ενα φιλο στην ιδια κατασταση.....και της ειπε πως θελει να χωρησουν γιατι ειναι 17 χρονον και εχει αναγκες και ,δεν μπορει να προσπειηται πως νιωθει ανετα πλεον στη σχεση αφου θελει να προχωρησουν παρα κατω......τελικα επιασε ...

Y.Γ. ο φιλος μ τα ειχε 1.5 χρονια ...lol

αν μου το εκανε εμενα θα τον χωριζα κ δεν θα τον συχορουσα με τιποτα!!! εμα δεν ειμουν ετιμη δεν θα εκανα κατι που δεν ηθελα!!

Δε σε καταλαβαίνω, για ποιο πράγμα να τον συγχωρέσεις; Από πότε το να θέλεις σεξ σε μια σχέση είναι λάθος; Για να είναι μαζί της 10 μήνες, προφανώς δεν την θέλει μόνο γι'αυτό αλλά θέλει ΚΑΙ αυτό. Όταν μια σχέση δεν σε καλύπτει σε όλους τους τομείς, πώς μπορεί να προχωρήσει; Δεν τίθεται θέμα εκβιασμού "ή μου κάθεσαι ή σε χωρίζω"..αν όντως το παιδί δεν αντέχει άλλο και θέλει να προχωρήσουν, απλά θα της μιλήσει ειλικρινά για τις ανάγκες του. Από κει και έπειτα, η κοπέλα θα αποφασίσει τι θα κάνει, δεν θα την πιέσει κανείς να κάνει κάτι που δε θέλει.
Στην τελική, δεν είναι όλοι οι συναισθηματικοί τύποι που μπορούν να περιμένουν για πάντα..ο καθένας βάζει άλλες προτεραιότητες και προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα κακό σ'αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114685 από giannisefoa στις 19 Δεκεμβρίου 2012, 5:52μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Έλα ντε...Ούτε εγώ το καταλαβαίνω...Είναι σεξ και δυστυχώς για τις κοπέλες από 16-17 και πάνω το σεξ παίζει αρκετά βασικό ρόλο στην σχέση.Δεν λέω να δέχεται ότι κι αν της ζητήσει αλλά όμως το να είναι 17 να τα χουν 10 μήνες και να μην του κάθεται νομίζω πως είναι παράλογο.Και στο κάτω κάτω αν δεν ήθελε να υποκύψει στον εκβιασμό ας μην υπέκυπτε.Κατά κανόνα οι γυναίκες εκβιάζουν τους άντρες σεξουαλικά και οι άντρες τις γυναίκες συναισθηματικά.Δεν είναι ούτε σωστό ούτε λάθος.Οι μεν έχουν περισσότερες σεξουαλικές ανάγκες και οι δε συναισθηματικές.Δείτε το απλά σαν μία ανταλλαγή εκτός εαν θέλουν και οι δύο σεξ και είναι και οι δύο ερωτευμένοι.Τότε το πράγμα αλλάζει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114929 από kostakis1992 στις 24 Δεκεμβρίου 2012, 2:01μμ

kostakis1992

μέλος από: 15/12/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. το συζήτησα μαζί της αλλά λέει πως δεν είναι έτοιμη όμως θέλει να το κάνει μαζί μου δεν ξέρω τι φοβάται. σίγουρα όμως δεν βρίσκω σωστό τον εκβιασμό και δεν είμαι μαζί της μόνο για το σεξ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114931 από aglina στις 24 Δεκεμβρίου 2012, 3:57μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Noir Désir@18 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(aglina@18 Δεκεμβρίου 2012)
Έγραψε:(KwnstantinosS@18 Δεκεμβρίου 2012)
Ειχα ενα φιλο στην ιδια κατασταση.....και της ειπε πως θελει να χωρησουν γιατι ειναι 17 χρονον και εχει αναγκες και ,δεν μπορει να προσπειηται πως νιωθει ανετα πλεον στη σχεση αφου θελει να προχωρησουν παρα κατω......τελικα επιασε ...

Y.Γ. ο φιλος μ τα ειχε 1.5 χρονια ...lol

αν μου το εκανε εμενα θα τον χωριζα κ δεν θα τον συχορουσα με τιποτα!!! εμα δεν ειμουν ετιμη δεν θα εκανα κατι που δεν ηθελα!!


Δε σε καταλαβαίνω, για ποιο πράγμα να τον συγχωρέσεις; Από πότε το να θέλεις σεξ σε μια σχέση είναι λάθος; Για να είναι μαζί της 10 μήνες, προφανώς δεν την θέλει μόνο γι'αυτό αλλά θέλει ΚΑΙ αυτό. Όταν μια σχέση δεν σε καλύπτει σε όλους τους τομείς, πώς μπορεί να προχωρήσει; Δεν τίθεται θέμα εκβιασμού "ή μου κάθεσαι ή σε χωρίζω"..αν όντως το παιδί δεν αντέχει άλλο και θέλει να προχωρήσουν, απλά θα της μιλήσει ειλικρινά για τις ανάγκες του. Από κει και έπειτα, η κοπέλα θα αποφασίσει τι θα κάνει, δεν θα την πιέσει κανείς να κάνει κάτι που δε θέλει.
Στην τελική, δεν είναι όλοι οι συναισθηματικοί τύποι που μπορούν να περιμένουν για πάντα..ο καθένας βάζει άλλες προτεραιότητες και προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα κακό σ'αυτό.

εγω ενοουσα το θεμα εκβιασμου. πχ σεχ η χωρισμος αν δεν ειμουν ετιμη θα του ελεγα χωρισμο και με τα μου ελεγε οτι μμου ζητησε να χωρισουμε μηπως κ αλαξω γνωμη. φυσικα κ το σεξ ειναι λογικο να υπαρχει σε μια σχεση τετοιας ηλικιας αλλα οχι με εκβιασμο. να της πει πως νιοθει με ηρεμο τροπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114932 από kostakis1992 στις 24 Δεκεμβρίου 2012, 6:03μμ

kostakis1992

μέλος από: 15/12/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
σε ευχαριστώ πολύ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login