Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Γυναικειος αυνανισμος-σεξομανια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114969 από ponos psuxhs στις 25 Δεκεμβρίου 2012, 7:43μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολα τα μελη και χρονια πολλα,και του χρονου με υγεια!!!!θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση......ειμαι σε γενικες γραμμες λατρεισα του σεξ......δεν αλλαζω πολλου συντροφους αλλα ακομη κι αν δεν εχω συντροφο αυνανιζομαι πολυ συχνα...αυτο το θεωρειται εξαρτηση/σεξομανια?αναβω με το παραμικτο και δεν μπορω να κρατηθω...αρχισα προσφατα τη σεξουαλικη ζωη και ειμαι 20,5.....ποιοι αλλοι τροποι υπαρχουν για να αυνανιστει μια γυναικα,εκτοσ απο δαχτυλακι/τριψιμο κλειτοριδας(με αυτο τελειωνω),ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα και το νερο της μπανιερας(που δεν εχω καταλαβει ακομη πως μπορει να μετατραπει σε ερεθιστικο)???σας ευχαριστω εκ των προτερων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114970 από Troller στις 25 Δεκεμβρίου 2012, 7:56μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
νταξ μετα πρεπει να πας σε κατάστημα κατάστημα για να αυνανιστεις καπως αλλιως ισως με κανα δονητη κλπ...Ο αυνανισμος ειναι εξαρτηση και για τα 2 φυλα.Ασε που ειναι και υγεια συγκεκριμενα για τις γυναικες:

Οι γυναίκες που αυνανίζονται αναφέρουν συχνά πως τις βοηθά στους πόνους περιόδου και βελτιώνει τα συμπτώματα του προεμμηνοριακού συνδρόμου, όπως η ευερεθιστότητα και ο εκνευρισμός.

Ο αυνανισμός μπορεί να βοηθήσει στην ημικρανία επίσης. Αν και ο οργασμός έχει βρεθεί κάποιες φορές πως προκαλεί ημικρανίες, μπορεί επίσης να τις γιατρεύει, σύμφωνα με έρευνες. Οι επιστήμονες υποθέτουν πως κάποιος παράγοντας που συνδέεται με τον οργασμό (που έχετε είτε μόνη είτε με το σύντροφό σας) μπορεί να κατανικήσει τον πόνο ή πιο συγκεκριμένα τον πόνο που φέρνει η ημικρανία.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114971 από alexaggel στις 25 Δεκεμβρίου 2012, 8:23μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Όπως είπε και ο Troller,θα μπορούσες να αγοράσεις έναν δονητή από ένα sex-shop.Εκτός κι αν ντρέπεσαι βέβαια να μπεις εκεί μέσα.Μπορείς βέβαια να χρησιμοποιήσεις και ένα καλά πλυμμένο αγγούρι στο μέγεθος που θέλεις.Το καλύτερο βέβαια είναι το δάχτυλο κατά τη γνώμη μου.
Μη σκεφτείς κατά διάνοια κανένα τρελό κόλπο που κάνουν οι διάσημοι και καταλήγουν στα νοσοκομεία...μη ξεφτολιστείς κι όλας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114972 από alexaggel στις 25 Δεκεμβρίου 2012, 8:24μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Το ότι έχεις συνέχεια όρεξη είναι φυσιολογικό και υγιές...μη σ'άνησυχεί καθόλου....μακάρι όλες οι γυναίκες έτσι να ήταν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114974 από asap στις 25 Δεκεμβρίου 2012, 11:12μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
υπαρχουν και online κατάστημα με διακριτικες συσκευασιες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114997 από bad_boy30 στις 26 Δεκεμβρίου 2012, 1:02μμ

bad_boy30

μέλος από: 25/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ο εριθισμοσ τις γυναικας ειναι παντα συχνος...νιωσε οπως το θες εσυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login