Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μην έχεις καλές ιδέες αν δεν είσαι πρόθυμος να πάρεις και την ευθύνη τους.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Γυμνός μπροστά σε άλλους!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115171 από tragical στις 30 Δεκεμβρίου 2012, 3:43μμ

tragical

Εικονίδιο
μέλος από: 14/10/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Λοιπόν... Έχω ένα θέμα, ντρέπομαι πολύ να με δουν γυμνό άλλα άτομα... Ας πούμε να αλλάξω μπροστά σε έναν φίλο ή να δούμε ο ένας τον άλλο γυμνό. Το θέμα είναι ότι το γυμνό είναι και ερεθιστικό και φοβάμαι μη μου καυλώσει αν βρεθώ γυμνός μπροστά σε έναν φίλο και παρεξηγηθώ κιόλας! Με κοπέλα δεν έχω έρθει σε καμία επαφή μέχρι τώρα γιατί δεν έτυχε παρά τις προσπάθειες αλλά νομίζω πως όταν είσαι με μια κοπέλα δεν παρεξηγείσαι αν σου σηκωθεί! Ίσα ίσα! Τι να κάνω για να ξεπεράσω αυτό το κόμπλεξ; Άλλωστε ειδικά με άτομα του ίδιου φύλου δε νομίζω ότι θα έπρεπε να ντρέπομαι... Τι προτείνετε; Εσείς ντρέπεστε να σας δουν γυμνό άλλα άτομα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115172 από JukeBox στις 30 Δεκεμβρίου 2012, 4:02μμ

JukeBox

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
εγω δεν ντρεπομαι και στο κολυμβητηριο που παω με τους συναθλητες μου γυμνοι κανουμε ντουζ και δεν ντρεπεται κανεις.Παντως θυμαναι οταν ημουν 14 και αρχζαν να κανουν ντουζ εκει εγω ντρεπομουν πολυ και δεν πηγαινα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115173 από Gray στις 30 Δεκεμβρίου 2012, 4:17μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
το σωμα , ανεξαρτητα αν ειναι γυναικας η ανδρα ειναι Ερωτικο και ερεθηστικο , Οπωτε ειναι λογικο να εχεις "στυσεις" αν τυχων βρεθεις σε τετοιο περιβαλλον , για να πετυχεις ομως αυτο που λες θελει εξασκηση , δηλαδη ειναι λογικο να ντρεπεσαι , μετα απο λιγο θα το συνηθησεις ομως.

πως να το ξεπερασεις? απλα σκεψου οτι ολοι το ιδιο πραγμα εχουμε εκει κατω , και μην σε νιοιαζει τοσο αν εχεις καποια στυση , παρτο στην πλακα αν τυχει !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115214 από Αλέξανδρος στις 01 Ιανουαρίου 2013, 2:24πμ

Αλέξανδρος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ρε φίλε δεν πρέπει να ντρέπεσε σε τέτοια θέματα. Εγώ προσπαθώ να πείσω τους φίλους μου να πάμε σε παραλία γυμνιστών το καλοκαίρι και ντρέπονται και αυτοί. Δεν νομίζω να σου έρθει στύση εκείνη την στιγμή.
Και είναι πολύ κομπλέ να είσαι γυμνός αερίζονται τα αρχίδια σου και χαλαρώνεις πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login