Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Συναντηση με την κοπελα μ!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115204 από paranoikos στις 31 Δεκεμβρίου 2012, 9:48μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Γεια σας και χρονια πολλα!!! σε λιγες μερες θα συναντηθω με την κοπελα μ.. αλλα ειναι λιγο περιεργη ειμαστε 15 χρονων... την μια μου λεει παρε προφυλακτικα γιατι μπορει να μας βγει και να κανουμε ερωτα την αλλη λεει αστο δεν θελω.. αλλα οταν βρισκομαστε οι 2 μας γινεται θυριο!!! η ερωτηση μου ειναι πως καταλαβαινεις οτι μιαμ κοπελα εχει αναψει και 2 πειτε μου καμια συμβουλη για να την αναψω ακομα περισσοτερο!! αα και κατι αλλο να ξυριστω τελιως ή να αφησω λιγο τις τριχες κοντες καπου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115213 από Αλέξανδρος στις 01 Ιανουαρίου 2013, 2:20πμ

Αλέξανδρος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
1) Δεν είναι και πολύ δύσκολο να καταλάβεις πως μια κοπέλα έχει ανάψει. Απλά φαίνεται, σε φιλάει συνέχεια και τέτοια, μπορείς να το παρατηρήσεις κιόλας αν έχουν σκληρήνει οι ρόγες τις. Τότε έχει ανάψει πολύ.

2) Για να την κάνεις να ανάψει περισσότερο όταν την φιλάς να την χαιδεύεις αισθησιακά να την χουφτώνεις και να της λες πόσο καύλα είναι.

3) Εμένα μου αρέσει να αφήνω κοντές τρίχες στο πρόσωπο και ξυρίζω πέος και πόδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115223 από aglina στις 01 Ιανουαρίου 2013, 12:15μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Εγώ σαν κορίτσι προτιμώ να έχεις λίγες κοντές τρίχες αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115234 από paranoikos στις 01 Ιανουαρίου 2013, 4:44μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Οποια αλλη συμβουλη καλοδεχουμενηη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115243 από nick12 στις 01 Ιανουαρίου 2013, 7:06μμ

nick12

banned
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
nmz oti sta koritsia aresei perisotero to 3irismeno :P tr oti esena se volevei
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115248 από kassandra στις 01 Ιανουαρίου 2013, 9:27μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Ξυρισμενο φουλ στα σημεια που εχει η κοπελα επαφη οταν σου περνει πιπα και στα πλαγια εσωτερικα εκει κοντα απλα κοψτες να ειναι πολυ κοντες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115253 από hrwas16 στις 01 Ιανουαρίου 2013, 9:40μμ

hrwas16

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
φιλε το καλυτερο π εχεις να κανεις ειναι να πεξεις μ την κλητοριδα τις... εκει να δεις ποσο θα αναψει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #125910 από nurcer στις 14 Μαρτίου 2014, 12:21πμ

nurcer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2014
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως θα φιλιέστε ξέρω εγώ σήκωσε την όρθια άρπαξε την από το σαγόνι κοιτα την στα ματια και ψιθύρισε της το τις θα της κάνεις...Άρχισε να την γδύνεις σιγά σιγά μέχρι να μείνει τελείως γυμνή.Δες της τα χέρια με το εσώρουχο και ξάπλωσε την μπρούμητα στο κρεβάτι.Ξεκίνα να την φιλάς από το λαιμό έως τον ώμο και να φυσάς απαλά καθώς θα φιλάς..Μετά άρχισε να φιλάς κατά μήκος της ραχοκολαλιάς και να τη χαιδεύεις παράλληλα..Αργα αργά εννοείται.Φίλα την στα πλευρά άγγιζε και καλά καταλάθος το στήθος από τα πλάγια όπως θα είναι ξαπλωμένη..ύστερα γύρνα την ανάσκελα..Εδώ αν έχεις κανένα παγάκι θα είναι καλύτερο.Πάρε ένα παγάκι βάλε το στο στόμα σου και άσε να εξέχει λίγο.Με αυτό αργά αργά άγγιξε τη βάση του λαιμού που κάνει λακουβίτσα και σείρε το στο στήθος της αρχικά γύρω γύρω χωρίς να αγγίζεις τις θηλές θα έρχεσαι όλο και πιο κοντά και μετά θα απομακρύνεσαι..Βασάνισε την λίγο..Ε μετά πήγαινε στην κοιλιά και σείρε το γύρω από τον αφαλό και χαμηλά στο εφήβαιο...Ακούμπησε το στο λαιμό της άφησε το να λιώνει και με τη γλώσσα σου μάζεψε το νερό και φίλα την ...Πες της και καλά δίαφορά του στυλ γεύσου τον εαυτό σου κλπ κλπ ...Ύστερα πάρε το παγάκι και τρίψε το γύρω από τη μία ρώγα και την αλλη με την γλώσσα σου και φύσα την κιόλας.Μετά άλλαξε για να καταλάβει την διαφορά θερμοκρασίας θα την ανάψει.Φυσικά τα χέρια της είναι ακόμα δεμένα.Μόλις το παγάκι λιώσει άρχισε να την φιλάς άγγιξε την πες της πόσο ωραίο σώμα έχει πόσο ωραία μυρίζει πόσο υπέροχο δέρμα έχει και τι επίδραση έχουν αυτά σε σένα...Θα είναι αρκετά υγρή ωστέ να δώσεις το τελειωτικό χτύπημα..Να περάσεις πιο χαμηλά και να αρχίσει να γλύφεις απαλά...Πήγαινε στην κλειτορίδα και πριν αγγίξεις με την γλώσσα σου φύσα την απαλά..Και μετά με αργές κινήσεις με την άκρη της γλώσσας σου άρχισε να την γλύφεις.Αργότερα μπορείς να χρησιμοποιήσεις μεγαλύτερο μέρος της γλώσσας σου.Όταν πλέον είναι αρκετά υγρή μπορείς να αρχίσεις να χαιδεύεις τις θηλές της παράλληλα με το γλύψιμο κάτω.Τέλος μπορείς να βάλεις και δάχτυλο παράλληλα με το γλύψιμο αργά αργά..Κοντά στον πρόδομο (είσοδο) του κόλπου πρός τα πλάγια δεξιά και αριστερά υπάρχουν ορισμένοι αδένες που αν ερεθιστούν παράγουν υγρά...Δώσε λοιπόν βάση εκεί..Αν μπορείς με το άλλο ελεύθερο χέρι πίεσε ελαφρώς το εφήβαιο της..

Δεν νομίζω μετά από αυτά να μην έχει φτιαχτεί αρκετά..Μάλλον θα την φτάσεις στο αμήν να σε παρακαλάει να μπεις μέσα της
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login