Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Είμαι gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115247 από skotomenos στις 01 Ιανουαρίου 2013, 8:24μμ

skotomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0


Αυτό είναι το πρώτο από τα δυο θέματα που θέλω να ανοίξω.
Φοβάμαι ότι είμαι gay όχι γιατί έχω πρόβλημα με τους ανθρώπους αλλα λόγο του κοινωνικού αποκλεισμού και λόγο του επαγγέλματος που κάνω. Πως μου μπήκε η ιδέα?
Στα 16 μου είχε έρθει ένα φιλαράκι σπίτι που τον παίζαμε παρέα ε μια μέρα επειδή είχε κόσμο σπίτι βάλαμε τσόντα αλλα επειδή φοβόμουν την κλείσαμε αλλα εγώ είχα καυλώσει έτσι ξεκίνησα να του τον τρίβω και να τρίβω και τον δικό μου μέχρι να τελειώσω εκείνος δεν αντέδρασε και ούτε το συζητήσαμε ποτε.
Η ουσία του θέματος έχω φτάσει 20 χρόνων έχω πάει με κοπέλα επανελημένως αλλα πολλές φορες εξιτάρομαι περισσότερο όταν τον παίζω να σκέφτομαι εκείνη την φάση ή να βάζω να βλέπω gay τσόντες δεν ξέρω ίσος να μου αρέσει το απαγορευμένο, είναι η πρώτη φορα που μιλάω για αυτό θα ήθελα την γνώμη σας. Δεν έχω ξαναδοκιμάσει τίποτα άλλο, πάνω σε αυτό, και με φοβίζει λίγο να ανοιχτώ και να δοκιμάσω γιατί όπως λένε και οι μεγαλύτεροι εάν δεν έχεις δοκιμάσει δεν μπορείς να ξέρεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115265 από tragical στις 02 Ιανουαρίου 2013, 12:38πμ

tragical

Εικονίδιο
μέλος από: 14/10/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Τι εννοείς ότι έκανες στον φίλο σου;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115273 από Gray στις 02 Ιανουαρίου 2013, 3:34πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
και γιατι "φοβασαι" οτι εισαι? και αν εισαι ? θα εισαι λιγοτερος ανθρωπος? ... οχι το ιδιο θα εισαι .

Δεν υπαρχει ουδεν προβλημα εδω φιλε μου , πες μου ομως τι σε προβληματιζει στο θεμα αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115416 από skotomenos στις 04 Ιανουαρίου 2013, 12:16πμ

skotomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Συγγνώμη για την καθυστέρηση της απάντησης αλλα οι γιορτές με κράτησαν μακριά από το pc.
@tragical του έτριβα το πέος πάνω από το παντελόνι του
@Gray σε μια τέτοια περίπτωση φοβάμαι τον κοινωνικό αποκλεισμό και δεν γουστάρω και να κρίνω το ποιος είμαι μου αρέσει η ειλικρίνεια και όταν έχω ένα μυστικό γίνομαι νευρόσπαστος.

Με προβληματίζει μήπως τελικά οδεύω σε έναν δρόμο που δεν θα είμαι ολοκληρωμένος σαν άτομο (εάν είμαι με γυναικα) και βρεθώ κάποια στιγμή στην ζωή μου να χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο για τις επιλογές μου μήπως καταπιέζω κάτι μέσα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #115441 από Gray στις 04 Ιανουαρίου 2013, 12:06μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Την κοινωνια δεν την ενδιαφερει το τι κανεις στο κρεβατι σου ... μαλλον τι λεω? στην Ελλαδα ειμαστε , Εννοω πως δεν χρειαζεται εσυ ο ιδιος να το πεις σε ολους (εφοσον ξερεις οτι η κοινωνια μας ειναι για τα μπαζα και δεν καταλαβαινουν τιποτα ) . Ειναι καθαρα προσωπικο σου θεμα , το οποιο μπορεις να πεις ειτε στους παρτενερ σου , ειτε σε πολυ κοντινους φιλους , που ξερεις οτι δεν εχουν κομπλεξ και θα σε δεχτουν για εσενα "τον ιδιο" και οχι για την ταμπελα του " Gay φιλου ."

Αν νιωθεις πως υπαρχει μια περιπτωση να σου αρεσουν " Και οι ανδρες " δεν θα το αποδεχτεις για την κοινωνια , αλλα για εσενα τον ιδιο , Χεσε τους γυρω σου , γιατι πρεπει να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ ... Δηλαδη αν εμενα μου αρεσαν τα μακαρονια , και το 80% της ελλαδας εκρινε πως οσοι τρωνε μακαρονια ειναι ηλιθιοι ,τι σε κανει να πιστευεις οτι εγω δεν θα ετρωγα ... αλλα οπως ειπα "εγω" <= .. Αυτο που εννοω ειναι πως πρεπει να σταματισεις να σκεφτεσαι πως θα σε κρινουν οι αλλοι για αυτα που σου αρεσουν η αισθανεσαι .. Δεν το κανεις για αυτους αλλα για σενα . Οι ανθρωποι που σε αγαπανε θα σε δεχτουνε για το ποιος εισαι οχι για το τι εισαι . Οι υπολλοιποι αφου το ξερεις , οι ελληνες ειναι αμαθης και δεν ξερουν την τυφλα τους , βλεπουν ανδρα με κιτρινη μπλουζα και φοναζουν gay .. ειναι ουγκ ..

Σε προβληματιζει οτι οδευεις σε δρομο που δεν εισαι ολοκληρωμενος? μα η προσωπικοτητα μας ολωκληρονεται εφ ορου ζωης ! Δεν σταματαμε να μαθαινουμε για τον εαυτο μας ποτε , παντα οσο ζουμε μαθαινουμε καινουρια πραγματα . Βρισκεσαι σε ψυχαναγκασμο και πρεπει να σου πω να ηρεμισεις με αυτες τις σκεψεις και τις ταμπελες του ποιος εισαι και τι εισαι ... Να πας και με γυναικες και με ανδρες και να δεις τι σου αρμοζει και τι σου "αρεσει" εσενα , μπορει να σου αρεσουν και τα δυο , μπορει μονο οι γυναικες τελικα και να ειναι μια φαση αυτο με τους ανδρες , μπορει μονο οι ανδρες , οτι και να σου αρεσει , θα ειναι ανθρωπος και αυτη ειναι η μονη ταμπελα που χρειαζεσαι . Το σεξ ετσι και αλλιως δεν μετραει την σεξουαλικοτητα κανενος , οι ψυχολογοι το εχουν πει πολλες φορες ... Η σεξουαλικη ταυτοτητα ειναι οταν μπορεις να ζησεις ερωτικα και ρομαντικα με ενα ατομο , οχι "μονο ερωτικα" γιαυτο και πολλοι στρειτ με γυναικες και παιδια , μια φορα στο τοσο μπορει να πανε με εναν ανδρα για την καβλα τους , αλλα και παλι λενε πως ειναι στρειτ .. ( Φυσικα οχι εδω και τοσο ... οι μισοι εναι στην εκκλησια και οι αλλοι μισοι δεν ξερουν τι τους γινεται)


Τελος παντων ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login