Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Παρασκευή, 19 Απριλίου

μπαϊσεξουαλ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115382 από kassandra στις 03 Ιανουαρίου 2013, 5:07μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 χρονων και γυρω στα 10 πανω κατω αρχισα να εχω ενδιαφερων και για κοριτσια (παντα μου αρεσαν και μου αρεσουν αγορια) στην αρχη δεν το καταλαβαινα απλα νομιζα οτι δενομουν με την κολητη μου και γι αυτο ενιωθα ετσι οσο περνουσε ο καιρος αρχισα να νιωθω το ιδιο και για αλλα κοριτσια και οταν πηγα στο Γυμνασιο αρχισαν να με ελκυουν και διαφορετικα... να μην μπαινω σε λεπτομερειες τωρα... το θεμα μου ειναι οτι δεν το ξερει κανενας μονο τα αγορι μου που το εχω συζιτισει και δυο φιλοι μου αγορια σε κοριτσι φοβαμαι να το πω γιατι δεν ξερω τι αντιδρασει θα εχουν γιατι ειναι πολυ σπανιο ενα κοριτσι να ελκεται απο το ιδιο φιλο... αφου δεν μπορω να το πω δεν μπορω να ξερω αμα καποια κοπελα ειναι και εκεινη ετσι ή οχι... Πως μπορω να το πω??? Και τι αντυμετωπισει πιστευετε οτι θα εχω??? Υπαρχει καποιο κοριτσι που ειναι και εκεινο ετσι και αν ναι το εχει πει σε κανεναν???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115383 από thaumastis στις 03 Ιανουαρίου 2013, 5:52μμ

thaumastis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
αν ημουν το αγορι σου θα ειχα καυλωσει τρελα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115404 από Gray στις 03 Ιανουαρίου 2013, 8:47μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
δεν χρειαζεται να το πεις σε καποιον , το τι κανεις στο κρεβατι σου ειναι δικο σου θεμα . Τωρα ναι , αληθεια ειναι πως θα ηταν καλο να εχεις εναν ανθρωπο να μπορεις να μιλας ανοιχτα για προσωπικα θεματα , Αλλα αυτο πρεπει να γινει με εναν ανθρωπο που ξερεις πως θα σε δεχτει , κακα τα ψεματα , η κοινωνια μας ειναι αμαθης και δεν μπορει να κατανοησει ανθρωπους που δεν εχουν τα ιδια χαρακτηριστικα με αυτους.

Αυτο που συμβουλευω ειναι να το κρατησεις για τον εαυτο σου ,μεχρι να βρεθει η/ο καταλληλος "Φιλος" ο αληθηνος! που θα νιωσεις οτι μπορεις να το πεις , και πως αυτος/η θα σε δεχτει σαν ανθρωπο και οχι σαν ταμπελα σεξουαλικης προτιμησης . Γιατι κακα τα ψεματα , οι περισσοτεροι 16χρονοι , θα εμεναν με ανοιχτο το στομα αν το ακουγαν ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115481 από anna.pam στις 04 Ιανουαρίου 2013, 5:05μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
καταρχασ δεν σε εβδιαφερει η αντιδραση των αλλων κατα δευρερον δεβ ειβαι κακο και η αληθεια ειναι οτι το ειχα παθει και εγω ενα καιρο τωρα ενδθαφεροναι μονι για αντρες κατα τριτων το παιδι επανω συ ειπε οτι αν ηταν το αγορι συ θα ειχε καυλωσει τρομερα που σημενει οτι του αρεσει κι ακουσεμε αρεσει σε πολυ κοσμο για αυτο χαλαρωσε και μην σε νοιαζει για τριτους:D
ελπιζω να βοβθισα καπως;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115502 από paranoikos στις 04 Ιανουαρίου 2013, 7:05μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
το παιδι απο πανω και γαμω τις ορθογραφιες... κοιτας ποτε τι γραφεις ή πατας απλα το ''γραψτε απαντηση'' ?? ρε παιδια προσεχεται και τι γραφεται και πως το γραφεται

[(μιλώντας για ορθογραφία): "γράφετε" (β' πληθ.)]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115536 από anna.pam στις 05 Ιανουαρίου 2013, 1:25πμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
ενταξει ειμαι ανορθωγραφη αλλο ειναι το ζιτημα της κοπελας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115633 από M1k3y στις 06 Ιανουαρίου 2013, 9:56πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(anna.pam@05 Ιανουαρίου 2013)
ενταξει ειμαι ανορθωγραφη

Anorthographic-ception

ΥΓ. Συγγνώμη, δεν μπορούσα να αντισταθώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115639 από kosmasss στις 06 Ιανουαρίου 2013, 12:42μμ

kosmasss

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ρε παιδια αυτο βρηκατε να πειτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115713 από Darklin στις 07 Ιανουαρίου 2013, 1:07πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Καλησπερα Κασανδρα. Αρχικα να σε αποφορτισω απο το αγχος που εχεις λεγοντας σου πως ειναι απολυτα φυσιολογικο να εχεις τετοιους προβληματισμους. Διανυεις μια περιοδο της ζωης σου που το ορμονικο σου συστημα εχει παρει φωτια. Θα το περασεις (ισως πιο ανωδυνα) και στην περιοδο της εμμηνοπαυσης μετα απο πολλαααα χρονια. Ειναι φυσιολογικο να νιωθεις μια ελξη απο το ιδιο φυλο καθως σε αυτη την ηλικια οπως ειπα τα ορμονικα δουλευουν στο κοκκινο, εσεις εχετε αναγκη απο στοργη, κατανοηση, ερωτα, αγαπη και τα αγορια ειναι πολυ απασχολημενα με το ποσο μηκος εχει το πεος τους και αν ειναι αρκετο για να ικανοποιησουν μια κοπελα, για να ασχοληθουν μαζι σας. Αλλα ακομα και αυτο να μην ειναι δε χρειαζεται να ντρεπεσαι για κατι που ανηκει στην προσωπικοτητα σου.

Το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου και σε λιγα χρονια θα δεις που το τοπιο θα ξεκαθαρισει. Αυτη αλλωστε ειναι και η μαγεια του ερωτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115898 από xamenos στις 09 Ιανουαρίου 2013, 6:45μμ

xamenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
η διαδικασία αυτή είναι σκέτη καυλα.την σκέφτομαι και χυνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login