Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σχέση με πολλά άτομα ταυτοχρονα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115666 από sadgirl στις 06 Ιανουαρίου 2013, 4:34μμ

sadgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Είναι λίγο χαζο το θέμα μου αλλά έχω την εξής απορία. Ακούω φίλους και φίλες μου να περιφανευοντε οτι τα είχαν με δυο τρεις η με πέντε ταυτοχρονα. Δεν έχω καταλάβει το νοημα του το να έχεις σχέση με τοσα άτομα και επίσης το βρίσκω μεγάλη βλακεία. Εσάς ποια είναι η γνώμη σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115668 από kosmasss στις 06 Ιανουαρίου 2013, 4:45μμ

kosmasss

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ποιο το ωραιο σχεση εχεις γιατι αγαπας καποιον κια θες να εισαι μαζι του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115669 από KwnstantinosS στις 06 Ιανουαρίου 2013, 4:53μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Αν εισαι στο γυμνασιο τοτε ολοι λενε ψεματα ,σιγα να μην τα ειχαν και με 5 ..... για να κανει καποιος κατι τετοιο ,θα το κανει για μαγγια ή επειδη σκεφτεται μονο το σεξ.......εμενα κατα την γνωμη μ μ φαινεται χαζομαρα...αλλα μια φορα θα ηθελα να εχω ,για μικρο χρονικο διαστημα ,2 ταυτοχρονα ,ετσι για να δω πως ειναι :P (ξερω οτι δεν ειναι καλο αυτο που θελω να κανω)..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115680 από arxangelos στις 06 Ιανουαρίου 2013, 7:04μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
είναι πολύ γαμάτο συναίσθημα, βασικά συνήθως το κάνεις όταν το ταίρι σου δε σε καλύπτει κάπου. Δηλαδή, έχω εγώ την σχέση μου αλλά αυτή η σχέση υστερεί κάπου, δεν θέλω να χωρίσω άρα θα κάνω κάτι να γεμίσω το κενό, άρα θα βρω ακόμη μια κ αν με γεμίσει όλα μου τα κενά χωρίζω κ παίρνω την δεύτερη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115687 από aglina στις 06 Ιανουαρίου 2013, 7:43μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
λυπαμε τα κακομιρα τα κοριτσακια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115712 από arxangelos στις 07 Ιανουαρίου 2013, 12:52πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
χα έχεις κ αυταπάτες νομίζω, όπως το παραπάνω ισχύει για τα αγορακια έτσι ισχύει κ για τα κοριτσάκια. δεν είστε εσείς οι τέρμα αθώες μονογαμικες, έλεος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115715 από Darklin στις 07 Ιανουαρίου 2013, 1:19πμ

Darklin

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Κοιταξε αυτο το "πολυγαμικο" ας το πουμε εχει σα κυρια αιτια οτι το ατομο που την κανει δεν βρισκει στο βασικο του ταιρι ολα οσα θα ηθελε. Εγω θα ρηξω ομως την κυρια ευθυνη στον ιδιο γιατι το να μη σου δινει καποιος το 100% μπορει να οφειλεται στο οτι απλα δε μπορει. Αφου δε μπορει γιατι απλα δε το συζητας μαζι του και να δεις αν μπορεις να βρεις μια λυση. συνηθως ειναι ο φοβος του "οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα" οποτε προτιμουν να μην πουν τιποτα και να παρουν το ρισκο.
Κατα τη γνωμη μου είναι πολυ λυπηρο κατι τετοιο γιατι δε σεβεσαι την προσωπικοτητα του αλλου και το γεγονος οτι ο αλλος επελεξε να δωσει ενα κομματι του εαυτου του μπαινοντας στη σχεση. Ειναι ασχημο που υπαρχουν τετοιες καταστασεις και ακομα πιο ασχημα αν τυχει να συμβει κατι τετοιο και να βρισκεσαι κι εσυ μπλεγμενος. :-(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115748 από paranoikos στις 07 Ιανουαρίου 2013, 6:20μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
εγω παιδια τα ειχα με 2 ταυτοχρονα για καποια περιοδο... κοιτα ειναι ωραιο γιατι ειναι ολοκληρωμεν δηλαφη οτι σου λυπει απο μια στο δινει η αλλη... ειναι γενικα ωραιο αλλα δεν κραταει ποτε για πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115749 από aglina στις 07 Ιανουαρίου 2013, 6:43μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(arxangelos@07 Ιανουαρίου 2013)
χα έχεις κ αυταπάτες νομίζω, όπως το παραπάνω ισχύει για τα αγορακια έτσι ισχύει κ για τα κοριτσάκια. δεν είστε εσείς οι τέρμα αθώες μονογαμικες, έλεος

Φυσικα κ τα κοριστια το κανουον αλλα σε πολυ μικρο ποσοστο. Δεν θελω να τις δικεολογισω αλλα τα κοριστια δενονται πιο πολυ συνεσθιματικα μα το αγορι κ τους ειναι πολυ πιο δυσκολο. Ενω τα αγορια (οχι ολα) δενονται πιο πολυ σωματατικα, για αυτο τους ειναι πιο ευκολο. Ακομα πολλα αγορια το θεωρουν μαγκια ενω τα περισσοτερα καριτσια ντροπη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119893 από Rocknrolla στις 28 Απριλίου 2013, 2:31μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ksereis kamia p 8elei akoma enan :P
kalutera mia k kalh . alla ean de se ikanopoiei apoluta mia psaxneis k deuterh k trith! Egw mexri 3 exw prospa8isei alla ekei p bgazw ti teleutaia gkomena meta tis xanw oles mazi k frikarw meta monos
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login