Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

προβλημα με στυση βοηθηστε αν μπορειται

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115848 από θεοφιλος στις 08 Ιανουαρίου 2013, 11:02μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Για σας παιδια .. Εχω ξαναγραψει στο φορουμ ακουσα μερικες αποψεις αλλα δν ειχε αποτελεσμα . Τ προβλημα π εχω ειναι μ τν στυση μ οταν παω να ερθω σε σεξουαλικη επαφη μ τν κοπελα κ χανω απευθειας τ στυση μ δν ξερω τ να κανω κ ειμαι 20 .. Να παω σε γιατρο εχει κανενας τ ιδιο προβλημα ? Στο στοματικο τν διατηρο αλλα οταν φοραω προφυλακτικο τν χανω κ χωρις ομως στη δυησδηση τν χανω κ παλι δν ξερω τ να κανω κ θελω πλ να τ κανω με τν κοπελα μ αλλα δν μπορω.. Παλιοταιρα ειχα παει στο γιατρο γιατη φοβομουν οτι τν εχω μικρη κ πως θα με αποριπταν η κοπελες τ ξεπερασα αυτο λετε να μ εχει μεινη ανχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115850 από θεοφιλος στις 08 Ιανουαρίου 2013, 11:05μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Επισις βλεπω διαφορες τσοντες κ με σημαλε λετε να μ.εχει επειρεαση αυτο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115851 από KwnstantinosS στις 08 Ιανουαρίου 2013, 11:08μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
ισως φταιει και η κοπελα .....εχω ακουσει πως γινετε να μην σ σηκωνετε εξαιτιας της κοπελας για διαφορους λογους ,πχ δεν νιωθεις και τοσο ανετα μαζι της.....

Ισως φταινε οι τσοντες ,ιδιαιτερα αν μετα τραβας κιολας..

Παρολα αυτα πιστευω πως πρεπει να πας σε γιατρο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115853 από θεοφιλος στις 08 Ιανουαρίου 2013, 11:17μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Αυτο ειναι ενα προβλημα γιατη οντως τραβαγα πολες αλλα να.φταιει τοσο πλ αυτο μ τν κοπελα μ.νιωθο κλ υπαρχουν πολλες π θελω ν τν σκησω αλλα δεν μπορω ...τωρα θα ξαναπροσπαθησουμε αλλα δεν ξερω αμα.τα καταφερω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115854 από xrist στις 08 Ιανουαρίου 2013, 11:28μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
εγω πιστεβω πως το προβλημα ειναι εγκαιφαλικο....λογικα,νοιαζεσαι πολυ γι αυτην την κοπελα και θες να την ικανοποιησεισ αλλα φοβασαι μην δε τα καταφερεις και αυτο σε συνδιασμο με το κομπλεξ που ειχες πιο παλια με το μεγεθος δημιουργει αυτη την κατασταση...προσπαθησε να αποβαλεις το αγχοσ και αν δεν δεις αλλαγη καλο ειναι να πας σε καποιον ειδικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115885 από arxangelos στις 09 Ιανουαρίου 2013, 5:21μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
φίλε είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, με αγχωνε μάλλον η κοπέλα, δε ξέρω τι έφταιγε. Ξέρω τι περνάς...εγώ μέχρι κ βιαγκρα σκεφτόμουν. Δοκίμασε να το κάνετε χωρίς πολλά προκαταρκτικά κ επίσης δοκίμασε να μην σκέφτεσαι τπτ κ αγχώνεσαι. Εγώ σκεφτόμουν πχ " Α τώρα θα δει την κοιλιά μ κ θα πει πως είμαι χοντρός" κ τέτοιες μλκς κ ξεφευγα από το κύριο θέμα...καλή τύχη δικέ μ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115892 από xamenos στις 09 Ιανουαρίου 2013, 6:33μμ

xamenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
συμβουλή 1
Μην βλέπεις τσόντες πριν την γαμησεις

Συμβουλή 2
Μην τραβάς μαλακία πριν την γαμησεις

Συμβουλή 3
απαλλάξου από το άγχος.σκέψου ότι θα την ικανοποιήσεις

Συμβουλή 5
Πολλά προκαταρκτικά

Συμβουλή 4
Στην τελική πάρε κανένα βιαγκρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115947 από liono στις 10 Ιανουαρίου 2013, 12:17μμ

liono

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrist@08 Ιανουαρίου 2013)
εγω πιστεβω πως το προβλημα ειναι εγκαιφαλικο....λογικα,νοιαζεσαι πολυ γι αυτην την κοπελα και θες να την ικανοποιησεισ αλλα φοβασαι μην δε τα καταφερεις και αυτο σε συνδιασμο με το κομπλεξ που ειχες πιο παλια με το μεγεθος δημιουργει αυτη την κατασταση...προσπαθησε να αποβαλεις το αγχοσ και αν δεν δεις αλλαγη καλο ειναι να πας σε καποιον ειδικο...


οντως το προβλημα ειναι εγκεφαλικο...σκεφτεσαι συνεχεια πως εχεισ αφτο το προβλημα και σου συμβαινει. πρεπει να το αποβαλλεις απ το μυαλο σου και να σκεφτεσαι πως ολα ειναι φυσιολογικα...αν πιστευεις σε κατι, τοτε συμβαινει στην πραγματικοτητα... μπορει το θεμα να ειναι μονο στο μυαλο σου, μια αυταπατη... απλα σταματα να σκεφτσαι αρνητικα, γιατι οτι σκεφτεσαι εντονα στην τελικη σου συμβαινει...

αυτο το πραβλημα το ειχε και ο κολιτος μου, αλλα ηταν απ το αγχος... καλητερα πριν κανεις σεξ, πες στην κοπελα σου να σου κανει λιγο χαλαρωτικο μασαζ και προσπαθησε να συγκεντρωθεις στον στοχο σου...ξεκινειστε με πρωκατακτικα και μετα θα σου βγει απο μονο τοθ. απλα πρεπει να εισαι συγκεντρωμενος σε αυτο που κανεις....δεν μπορεις να κανεις σεξ και να σκεφτεσαι την οικονομικη κριση... αν δεν τα καταφερεις με την πρωτη, δεν πειραζει...απλα ξαναπρωσπαθησε...η πρωτη φορα παντα ειναι δυσκολη... μην το αφησεισ να σε παρει απο κατω, γιατι ειναι ολα στο μθαλο σου...

δεν χρειαζεται να πας στον γιατρο, αν δεν το δουλεψεις μονος σου πρωτα...εξαλλου ο γιατρος δεν ειναι μαγος για να σου δωσει το μαγικο βιαγκρα...απλα θα σε συμβουλεψει....αρα, παλι μονος σου θα το παλεψεις....στο χερι σου ειναι και κυριως στο μυαλο σου.....

καλη επιτυχεια!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116162 από θεοφιλος στις 13 Ιανουαρίου 2013, 7:59μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πλ παιδια ... Αυτο π ειπες χριστ εχεισ.πεσει μεσα ειχα κομπλεξ και μ τ μεγεθος και ειχα δημιουργηση ψυχολογικα στον εαυτο μ εχετε δικιο μ τ ανχος γτ φοβαμαι πως δν θα ειμαι καλος παντως ευχαριστω πλ π γραψατε ρε παιδια γιατη τρ εχω αλλη ψυχολογια ... Αρχανγκελε εσυ τ ξεπερασες ετσι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116163 από arxangelos στις 13 Ιανουαρίου 2013, 8:00μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
οχι φιλε μου,,,εγω χωρισα την κοπελα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login