Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πολλοί άνδρες οφείλουν την επιτυχία τους στην πρώτη τους γυναίκα, και τη δεύτερη γυναίκα στην επιτυχία τους.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

κατι σαν εσωτερικο σπυρακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115855 από anna17 στις 09 Ιανουαρίου 2013, 12:05πμ

anna17

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εχω κατι σαν εσωτερικο σπυρακι στο εφήβαιο (το εξω εξω του γυναικειου οργανου) δηλαδη οχι μεσα αλλα εξω στο δερμα..ειχα βγαλει και παλιοτερα αλλα ειχα παρει αντιβιωση και ειχε εξαφανιστει..τωρα αυτο τοχω αρκετο καιρο και δεν εχει φυγει..ισως και να μεγαλωσε λιγο..δεν ποναει μονο αμα το πατησεις λιγο...ξερετε τι μπορει ναναι? θα μπορουσε ναναι κατι σοβαρο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115862 από aglina στις 09 Ιανουαρίου 2013, 12:40μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν ειναι σοβαρο αλλα καλο θα ηταν να ρωτισεις εναν γιατρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115868 από kassandra στις 09 Ιανουαρίου 2013, 3:03μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Μπορει να ειναι ΠΟΛΛΑ απο γυρισμενη τρυχα μεχρι εγω δεν ξερω τι... καλυτερα να πας σε καποιο δερματολογο ή στον γυναικολογο σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115873 από cia42 στις 09 Ιανουαρίου 2013, 4:19μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
συνήθως όταν ξυρίζεις τις τρίχες γυρνάνε προς τα μέσα και κάνουν ένα μικρό σπυράκη...δεν είμαι σίγουρη αν είναι από αυτό γιατί δεν το έχω δει (αλλά ούτε νομίζω πως θα καταλαβενα αν το έβλεπα αλλά τεσπα) καλύτερα να ρωτήσεις έναν γιατρό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115881 από petalouditsa στις 09 Ιανουαρίου 2013, 4:39μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
καλησπερα και απο εμενα....κατι παρομοιο με εσενα ειχα εμφανισει και εγω πριν χρονια στο δεξι κωλομερι(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩς ΑΛΛΙΩς ΝΑ ΤΟ ΠΩ:p)....htan apo ξyrisma apo oso katalaba αλλα ποναγα αρκετα....περιμενα καποιες μερες,του εβαλα λιγο λαδι το εσκασα και μετα οινοπνευμα(το εσκασα την ωρα που εκανα μπανιο και ειχε μαλακωσει με το νερο)...δεν με ξαναενοχλησε...δεν σ συνιστω ομως να κανεις το ιδιο γιατι μετα δε μπορουσα ουτε να κατουρισω.....εσενα εχει βγει και σ αλλο σημειο,αρα φαντασου....πηγαινε λοιπον στο υναικολογο σ να το δει και να σ δωσει καποια κρεμα η φαρμακο,γιατι καποια ειναι σαν μυκητας απο σεξουαλικη επαφη και μτα εξαπλωνονται!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115887 από anna17 στις 09 Ιανουαρίου 2013, 5:36μμ

anna17

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
κοριτσια καταρχας σας ευχαριστω για τις απαντησεις.. το εχω σκεφτει να παω στον γιατρο με την μαμα μου φυσικα γιατι δεν μπορω να της πω θελω να παω μονη μου αλλα φοβαμαι μην ειναι κατι κακο. δεν φαινεται να σπαει ειναι σαν ενα μπαλακι μεσα στο δερμα. πριν δυο χρονια ειχα ξαναβγαλει κατι τετοιο ισως και πιο μεγαλο,αλλα τοτε δεν ειχα αρχισει ακομη τις σεξουαλικες σχεσεις,και μου ειχαν δωσει μια αντιβιωση και περασε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115907 από aglina στις 09 Ιανουαρίου 2013, 7:34μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Φαντασου να ειναι κατι κακο. ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΣ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login