Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Σάββατο, 18 Μαΐου

δεν κανω σεξ με τον δικο μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116520 από θεοφιλος στις 24 Ιανουαρίου 2013, 2:28πμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Και εγω πιστευω πως εχει καποιο θεμα καποιο κομπλεξ ειτε με τ σωμα τ ειτε με τ μεγεθος τ.... Και να μν στο.εχει πει εχω και εγω ενα παρομοιο προβλημα αλλα ειναι προς τ σταδιο να τ ξεπερασω... Επισις μν πευτεις επανω του και τ διχνεις οτι εχεις αναψει τρελα γιατι θα ανχονεται ποιο πλ και θα σκευτεται πως δν μπορει να σε οικανοποιηση και στρναχωριεται... ακομα κατα τν αποψη μ.δοκιμασε ν τ πιασεις κ λιγο τν κολο μηπως ειναι λιγο bi
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116649 από limplixos στις 27 Ιανουαρίου 2013, 5:44μμ

limplixos

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Βασικά, αυτό το τελευταίο ήθελα να πω και γω, πως μπορεί να έχει διαφορετικές ερωτικές προτιμήσεις από την πλειονότητα των άνδρων και απλώς 1) είτε να μην το έχει ξεκαθαρίσει ακόμη μέσα του 2) είτε να μην το έχει αποδεχτεί και να κάνει προσπάθειες να γίνει σαν όλους τους άλλους (συμμαθητές - φίλους), έχοντας και αυτός μια κοπέλα.

Το ξέρω δεν θα ενθουσιαστείς με αυτή την απάντηση, αλλά εμένα μου φαίνεται πιθανή.

Υ.Γ. Ανέφερες και για την "κολλητή" του, πόσα αγόρια έχουν "κολλήτες" κοπέλες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116739 από yomen στις 28 Ιανουαρίου 2013, 6:08μμ

yomen

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Δεν είναι απαραίτητα gay μπορεί να έχει ένα φετίχ ο άνθρωπος. Αν γενικά βλέπει πολλές τσόντες, οπος όλοι διλαδη, μπορεί να έχει δει κάτι κινκι που ντρέπεται να στο πει για να μην τον πεις ανώμαλο. Αν δεν ισχύει κάτι τέτοιο μία λύση βλέπω... ΣΤΡΑΠΟΝ!!! Πήδα τον και θα με θυμηθείς!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login