Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλα τα κουτιά είναι ενδιαφέροντα. Μέχρι ν' ανοίξουν.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Παρθενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115970 από Mordekaiser στις 10 Ιανουαρίου 2013, 3:55μμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι νεος εδω παρακολουθο το φορουμ εδω και μερες και ειπα να γραφτω και εγω, δεν εχω κανει ποτε σχεση και ειμαι 17 στα 18 ειχα μια φιλη ειχε ερθει στο σπιτι μου για ταινια και μου εκανε στοματικο αυτο μονο δεν ειχαμε σχεση απλα φιλια.. το θεμα του sex δεν με αγχονη και τοσο οσο το οτι οταν τα φιαξω με μια κοπελα πως θα την φιλισω σε αυτη την ηλικια που ειμαι ολοι-ολες πιστευω εχουν κανει σχεση και εγω τωρα φοβαμαι να κανω επειδη δεν θα ξερω να φιλισω και θα με κοροιδευουν εσεις τι λετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115972 από KwnstantinosS στις 10 Ιανουαρίου 2013, 3:59μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Να σε κοροιδεψει η κοπελα δεν παιζει με τιποτα....εκτος αν ειναι πουτανακι .......μπορεις να κανεις και το αλλο ....κανε μια σχεση με καποια και πες της πως εισαι αμαθος ,δεν εισαι καθολου εμπειρος και ψαχνεις για δασκαλα......ολο αυτο σε χιουμοριστικο στυλ αλλα να φαινετε πως λες αληθεια.....επεισης μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα το φιλι.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115975 από Mordekaiser στις 10 Ιανουαρίου 2013, 4:21μμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Λες; Με την κοπελα που ειπα.. εχει γινει πολλες φορες αυτο τωρα ομως εχει να γινει εδω και 3-4 μηνες δεν ξερω απλος βρισκομασταν και μου εκανε διαφορα παιχνιδακια μου τριβοταν κλπ και συνεχεια μου εκανε στοματικα την ξερω απο οταν ειμασταν παιδια, τωρα πλεον δεν μου τα κανει αυτα και εγω δεν μπορουσα ποτε να την δω σαν κατι αλλο παραμονο φιλη και βεβεα καθομουν και το απολαμβανα ολο αυτο, λετε αφου μου εκανε στοματικο να της πω πως δεν ξερω να φιλαω και ισως με βοηθησει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115987 από anna.pam στις 10 Ιανουαρίου 2013, 9:28μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Μπορεί να σε βοηθισει αν είναί φιλη σου. Άλλά και κάποια άλλη να σε κοροιδεψει γιατι για ολα υπαρχει η πρώτη φορα άπλα σε διάφορες ηλικίες χαλάρωσε ολα θα πάνε καλα αρκεί να βρεις την κατάλληλη κοπελα;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115996 από KwnstantinosS στις 10 Ιανουαρίου 2013, 11:14μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Μην κολλας ,αν θες να της πεις ,πες της.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115997 από papakis1 στις 10 Ιανουαρίου 2013, 11:25μμ

papakis1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ρε μην νιωθεις ασχημα σε αυτα τα πραγματα δεν υπαρχει πρωτη φορα. ολα ειναι απλα ενστικτο. μην μασας πουθενα. ελπιζω να σε καληψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116193 από giannisefoa στις 14 Ιανουαρίου 2013, 3:15πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Φίλε κι εγώ στην ηλικία σου στην ίδια κατάσταση ήμουν.Δεν είχα φιλήσει,δεν είχα κάνει σεξ,δεν είχα σχέση και φυσικά δεν μου είχαν κάνει στοματικό.Τώρα το να σε κοροιδέψει γκόμενα λιγάκι δύσκολο γιατί το να φιλήσεις θα σου βγει αυθόρμητα.Αλλά αν θες να το εκμυστηρευτείς οπωσδήποτε τότε να το πεις μόνο αν κάνεις μόνιμη σχέση και ξέρεις ότι η κοπέλα είναι καλός χαρακτήρας.Αλλά να ξέρεις πάντα πως οι σχέσεις και κυρίως οι σωστές είναι θέμα τύχης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116232 από petalouditsa στις 15 Ιανουαρίου 2013, 6:25πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
εφοσον αυτη η κοπελα σουυ προσφερει τοσα,μορεις για εμειρια να ξεινησσεις τα πρωτα βηματα μαζι της......δεν ειναι αναγκη να πεις,ξεκινας και βλεπεις.....το φιλι θα ερθει ξαφνικα μονο του και δεν θα το ελεγχεις.....για το σεξ αν ψηνεσαι πες της το μπας και γινει τιποτα.....ποσο ειναι αυτη?δεν βρισκεστε πια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116255 από Mordekaiser στις 15 Ιανουαρίου 2013, 10:16μμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Τωρα πια δεν βρισκομαστε.. μου ειχε πει τιν τελεφταια φορα να μην το πω πουθενα αφτο που ειχε γινει και πως δεν ηταν σωστο α και ειναι 19..
αυτο τωρα με το sex μου λενε φιλοι μου να παμε σε μπου...λο αλλα δεν θελω να ειναι η πρωτη μου φορα με τετια κοπελα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login