Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ειναι φυσιολογικο αυτο με το πεος μου?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116073 από sanjiD. στις 12 Ιανουαρίου 2013, 4:38μμ

sanjiD.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! Δε θα σας ρωτησω και γω οπως και τοσοι αλλοι θεματα για το μεγεθος του πεους κτλπ... αυτο το αγχος δοξα το θεο το χω ξεπερασει! Με προβληματιζει ομως κατι αλλο και βλεπωντας οτι εδω στο forum ανταλλασονται αποψεις και γνωμες χωρις κοροιδια κτλπ αποφασισα να γραψω εδω για πρωτη φορα! Το προβλημα μου ειναι οτι δε γνωριζω κατα ποσο ειναι φυσιολογικο οταν ειμαι σε στυση να μη βγαινει απο μονο του εξω το "κεφαλακι"... εγω μονος μου κατεβαζω το πετσακι... το κεφαλι το βγαζω εξω πολυ ανετα αλλα δυσκολευομαι να το κατεβασω ακομα πιο κατω! και επισης αν το αφησω το δερμα τινει να ξανασκεπασει το κεφαλι? ειναι φυσιολογικο αυτο?πριν ενα χρονο απευθυνθηκα σε γιατρο γιατι δυσκολευομουν ακομα κ το κεφαλι να βγαλω εξω κ με υπεβαλε σε εγχειρηση για αφαιρεση βραχυ χαλινου! αν ειχα κ καποια φιμωση για παραδειγμα δε θα το ειχε αντιλληφθει τοτε??απλα αγχωνομαι γιατι βλεπω πως η ολοκληρωση με τη κοπελα μου πλησιαζει και δε θελω τη πρωτη φορα να πανε στραβα τα πραγματα και οταν φιλοι μου μου λενε οτι οταν εχουν στυση το κεφαλι βγαινει απο μονο του εξω προβληματιζομαι πολυ και δε ξερω αν εγω εχω προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116079 από something... στις 12 Ιανουαρίου 2013, 5:49μμ

something...

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
μην ανισιχισεις κ σε εμενα τ ιδιο συμβενει μονο που δεν εχω προβλημα στο να κατεβαζω το πετσακι κατεβαινει ανετα , δεν με ενοχλει μπρει να παιζει ρολο και με τ μεγεθος του πουλιου σου πιος ξερει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116080 από sanjiD. στις 12 Ιανουαρίου 2013, 5:54μμ

sanjiD.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ναι απλα γιατι ζοριζομαι οταν θελω να το κατεβασω και πιο κατω? ειμαι φοιτητης και θελω να παω στο γιατρο... ομως δε ξερω τι γινεται με νοσοκομεια κτλπ! δε θελω να το μαθουν οι γονεις μου... αν παω σε δημοσιο νοσοκομειο για να το κοιταξω, με τα βιβλιαρια κτλπ τι γινεται?αν υποβληθω σε καποια επεμβαση θα πληρωσω σε δημοσιο νοσοκομειο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116083 από sanjiD. στις 12 Ιανουαρίου 2013, 6:05μμ

sanjiD.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ρε παιδια βοηθηστε οσο γινεται εχω αγχωθει πααρα πολυ.. δε ξερω που να απευθυνθω! Σας παρακαλω πραγματικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116095 από Mordekaiser στις 12 Ιανουαρίου 2013, 8:21μμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε αυτο ειναι φισιολογικο εχεις ξανα ολοκληρωσει? αν οχι οταν θα ολοκληρωσεις θα κοπει το πετσακι και θα βγενει απο μονο του το κεφαλι εξω αν εχεις υπαρχει βεβαια και περιπτοση να μη κοπει απο την πρωτη φορα. Αυτο βεβαια γινεται και με ενχυρηση περιτομης και στο δημοσιο νοσοκομειο σου την κανουν τσαμπα.ελπιζω να βοηθησα, καλη συνεχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116136 από sanjiD. στις 13 Ιανουαρίου 2013, 3:29μμ

sanjiD.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Οπως ειπα και στο πρωτο μηνυμα εχω κανει επεμβαση βραχυ χαλινου...αυτο το πετσακι που λες οτι κοβεται με τν επαφη δε το εχω πλεον...το βγαλα με εγχειρηση γιατι τοτε δε μπορουσα να εμφανισω ουτε το κεφαλι...τωρα εμφανιζω ευκολα το κεφαλι αλλα πιο κατω δε παει και πολυ ανετα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116137 από γεωσκώληξ στις 13 Ιανουαρίου 2013, 4:41μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Γιατί να σου πάει πιο κάτω από το κεφαλάκι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116144 από Mordekaiser στις 13 Ιανουαρίου 2013, 6:22μμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Α σορρυ λαθος ομως οπως λεει και ο γεωσκωληξ γιατι να το κατεβασεις πιο κατω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116251 από sanjiD. στις 15 Ιανουαρίου 2013, 8:37μμ

sanjiD.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Δε ξερω ρε παιδια απλα υποθετω πως θα πρεπε να μπορω να το κατεβασω πιο κατω? καποιοι φιλοι μου απ οτι μου λενε μπορουν! εσεις μπορειτε? απλα πλεον με το να εχω αφαιρεσει το χαλινο δε μπορω να καταλαβω γιατι να μη μπορω να το παω πιο κατω εφοσο δεν υπαρχει κατι να συγκραταει τ πετσακι..εκτος αν ειναι τπτ απο μεσα δε γνωριζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116253 από γεωσκώληξ στις 15 Ιανουαρίου 2013, 9:44μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Το πετσάκι φτάνει μέχρι το σημείο που βγαίνει όλο το κεφαλάκι απ'έξω...πιο κάτω δεν....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login