Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Παρασκευή, 26 Απριλίου

τριχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116847 από paokoleoleole στις 30 Ιανουαρίου 2013, 6:44μμ

paokoleoleole

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ... την προηγουμενη εβδομαδα πηγαμε τριημερη με το σχολειο μου και εμεινα στο ιδιο δωματιο με καποια παιδια απο το τμημα μου. οταν ηρθε η ωρα να παισουμε για υπνο βγαλαμε τα ρουχα μας(ειχαμε μεινει μονο με τα σοβρακα). τοτε τα παιδια οταν με ειδαν επειδη εχω τριχες στο στηθος ,στις μασχαλες και γενικα παντου(δεν τις εχω ξυρισει )μου ειπαν πως πρεπει να τις ξυρισω γιατι δεν φαινεται ωραιο... εσυ παιδια τι λετε;;;
ευχαριστω εκ των πρωτερω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116851 από Amlet στις 30 Ιανουαρίου 2013, 9:15μμ

Amlet

μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Κοίτα αυτό είναι το γούστο τους εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει εντάξει επειδή έχω πολύ τρίχα στα πόδια το καλοκαίρι τις ψαλιδίζω αλλά για μασχάλες το βρίσκω αδερφίστικο.Τέλος πάντων για μένα ο άντρας είναι ωραίο να έχει τρίχα (βαρβατίλα) αλλά οκ αν είσαι σα γορίλας λίγη περιποίηση δεν βλάπτει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116854 από anna.pam στις 30 Ιανουαρίου 2013, 10:06μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Δεν μου αρέσουν οι άντρες που ξυρίζονται ανάλογα πάντα στο στυθος αν έχεις πολλές ψαλιδισετες η ξυρισετες οπως και στις μασχαλες ποδιά ούτε καν(γνώμή μου παντα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117503 από hellthy στις 15 Φεβρουαρίου 2013, 10:18μμ

hellthy

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
εγω ξυριζω 2 φορες τα ποδια μες το καλοκαιρι.και με ψαλιδι τις μασχαλες που και που.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login