Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το σεξ δεν είναι η απάντηση. Το σεξ είναι η ερώτηση. Το ναι είναι η απάντηση.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Σκησιμι στο πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117053 από Giannis-osfp7 στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 11:42μμ

Giannis-osfp7

banned
μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εχω ακουσει για το σκισιμο στο πετσακι
Τι ακριβως ειναι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117061 από Sotiris. στις 04 Φεβρουαρίου 2013, 9:25πμ

Sotiris.

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Το λεγόμενο πετσάκι ( χαλινός ) το έχουμε όλοι απλά σε ορισμένους είναι πιο κοντό και πιο ευαίσθητο.

Το σκίσιμο μπορεί να γίνει από εσένα κατά τη διάρκεια της μαλακίας ή πάνω στην σεξουαλική επαφή, Να κοπεί εντελώς δεν γίνεται απλά επειδή θα συμβεί και δεύτερη φορά συνήθως πηγαίνουν σε γιατρό και κάνουν επέμβαση.

Εγώ το έκοψα μόνος μου και πλέον δεν έχω καθόλου, ο τρόπος ήταν εύκολος και δεν πόνεσα καθόλου. Στο τέλος μου έμεινε ένα κομματάκι προς την βάλανο όπου μετά από καιρό το αφαίρεσα και εκείνο.

Να καθαρίζεις συχνά την περιοχή σου και μην ανησυχείς θα θρέψει η πληγή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117101 από Giannis-osfp7 στις 04 Φεβρουαρίου 2013, 7:31μμ

Giannis-osfp7

banned
μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Sotiris.@04 Φεβρουαρίου 2013)
Το λεγόμενο πετσάκι ( χαλινός ) το έχουμε όλοι απλά σε ορισμένους είναι πιο κοντό και πιο ευαίσθητο.

Το σκίσιμο μπορεί να γίνει από εσένα κατά τη διάρκεια της μαλακίας ή πάνω στην σεξουαλική επαφή, Να κοπεί εντελώς δεν γίνεται απλά επειδή θα συμβεί και δεύτερη φορά συνήθως πηγαίνουν σε γιατρό και κάνουν επέμβαση.

Εγώ το έκοψα μόνος μου και πλέον δεν έχω καθόλου, ο τρόπος ήταν εύκολος και δεν πόνεσα καθόλου. Στο τέλος μου έμεινε ένα κομματάκι προς την βάλανο όπου μετά από καιρό το αφαίρεσα και εκείνο.

Να καθαρίζεις συχνά την περιοχή σου και μην ανησυχείς θα θρέψει η πληγή.

Πρεπει να μου σκιστει ή να το σκισω ή μπορει να μεινει κι ετσι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login