Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Κυριακή, 5 Μαΐου

επιτρέπετε η οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117396 από anna.pam στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 4:29μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους σήμερα μου ζητησε το αγορι μου να κάνουμε σεχ οταν θα έχω περίοδο μου φαίνεται αηδιαστικο σαν ιδέα και έκτος απο αυτο οι φιλες μου μου ειπαν οτι δεν κανει γτι ξανα μπαίνει μεσα το αιμα και υπαρχει περιπτωση να μολυνθω και εγώ και αυτος ειτε υπαρχει προφυλαξη είτε οχι εινααι αλήθειά;
εσας πως σας φαινεται σαν ιδεα;μονο έμενα μς αηδιαζει;
Ευχαριστω πολυ:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117398 από Kseni στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 4:37μμ

Kseni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
...γιατί να σου ζητήσει κάτι τέτοιο??? για να μην βάλει κάποιους είδους προφύλαξη??? να του πεις ότι δεν παίζει ρόλο κ με περίοδο μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη! Πολλές κοπέλες κάνουν έρωτα με περίοδο, εγώ προσωπικά πονώ οπότε δεν το κάνω, εσύ όχι?? Τι ηλικία έχετε κ οι 2?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117400 από anna.pam στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 4:56μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Εννοειτε με προφυλαξειςκαλε και εγω ποναω σε τραγικο σωμειο αλλα λεει οτι ισως να παψω να ποναω με αυτο τον τροπο δεν ξερω δεν ειναι λιγο απαισιο:'(
εγω18 και εκεινος20
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #117402 από γεωσκώληξ στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 6:30μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού δεν σ'αρέσει απλά δεν το κάνεις.Συμφωνώ ότι είναι αηδιαστικό,επίσης εφόσων πονάς μην το κάνεις για κανέναν λόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117406 από anna.pam στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 9:30μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ
αλλα ξερετε αμα οντως αν κνεις κατι τέτοιο ξανα μπαινει η περιοδος μεσα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117409 από neff στις 12 Φεβρουαρίου 2013, 10:20μμ

neff

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
οχι δεν ισχιει κατι τετοιο επισεις με τις ορμονες που εκρινει το σωμα σου εκεινη τη ωρα ο πονος περναει σχεδον τελιος αν παλι το διλιμα σου ειναι εσθιτικο(τα αιματα και κγενικα το θεωρεις αηδια) απλα μπορεις να του το εξηγισεις ποιο ακριβος ειναι το προβλημα σου και οτι δεν θελεις να κανετε σεξ εκεινες τις μερες που δεν θανε και τρομερα πολλες οποτε μπορει να κρατιθει λιγο ο φιλος σου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login