Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ομορφο αιδοιο

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118064 από giannisefoa στις 27 Φεβρουαρίου 2013, 7:51μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Δεν έχει νόημα να κάνεις σεξ και να αγχώνεσαι...Το ζήτημα είναι να γουστάρεις...Αν πηγαίνεις σκεπτόμενη το ένα και το άλλο δεν είσαι προσηλωμένη και δεν απολαμβάνετε και οι 2 το 100% της ηδονής...Και δεν είναι δίκαιο ούτε για σένα αλλά ούτε και για τον παρτενέρ σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118078 από zoe19 στις 27 Φεβρουαρίου 2013, 10:45μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Αυτά είναι λεπτομέρειες βρε.. δεν έχουν σημασία.. και μην ξεχνάς, και το αγόρι σου αντίστοιχα θα σκέφτεται "είναι το πουλί μου μικρό; κι αν δεν την ικανοποιήσω; κι αν μου πέσει κατά τη διάρκεια;" ελπίζω αυτό να σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118089 από pinkygirl στις 28 Φεβρουαρίου 2013, 3:24πμ

pinkygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τελικα νομιζω οτι ο καθενας δινει μονος του την απαντηση στο προβλημα του γιατι μολις διαβασα το θεμα σου zoe19 για την κυτταριτιδα και λες σε μενα οτι ειναι λεπτομερια,οπως θα ελεγα σε σενα ελα ομως που καθενας θεωρει προβλημα. το δικο του οτι ειναι το χειροτερο :P περα απο την πλακα μακαρι να το καταλαβαιναμε απο μονοι μας οτι ειμαστε ενταξει και να μην χρειαζομασταν επιβεβαιωση αλλα ετσι ειναι οι ανθρωποι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118144 από zoe19 στις 01 Μαρτίου 2013, 3:23πμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
πες τα ρε κοπελιά! δίκιο έχεις! αλλά τι να κανουμε ο καθένας με τα δικά του κόμπλεξ... συνήθως είναι όλα μεσα στο κεφάλι μας αλλά κ πάλι μας βασανίζουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121624 από Vasilis_A στις 08 Ιουλίου 2013, 11:55πμ

Vasilis_A

μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
πάντος αν θελεις την αποψη μου σαν αντρας τα πιο ομορφα οσον αφορα βεβαια και το δικο μου γουστο ειναι να εχει μεγαλα χειλια αρκετα.τα εσωτερικα δηλ να εξεχουν αρκετα και σιγουρα αναβει πολυ και οσον αφορα το στοματικο αλλα και στο σεξ πολυ. βεβαια απαραιτητη προυποθεση να ειναι καθαρο και περιποιημενο οσον αφορα το ξυρισμα. οχι απαραιτητα εντελως.δεν ξερω αν αρεσει σε ολους αλλα ειναι θεμα γουστου. οποτε μην αγχωνεσαι. αν εχεις αγορι θα του αρεσεις σιγουρα οποτε δεν θα εχεις εκει θεμα δεν θα το πολυκοιταξει. αλλα αν ανοικεις σε αυτην την κατηγορια με μεγαλα χειλια απλα θα σου πω οτι σε πολλους η μαλλον σε αρκετους αρεσει να εχει η γυναικα ενα αιδοιο με μεγαλα εσωτερικα χειλια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124038 από pinkygirl στις 28 Νοεμβρίου 2013, 10:13μμ

pinkygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ακομα και αν εχει περασει τοσος καιρος και εχω προχωρησει με το αγορι μου δεν. το εχω ξεπερασει και νοιωθω πολυ ασχημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124039 από lenaki19 στις 29 Νοεμβρίου 2013, 12:53πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
μην αγχωνεσαι καθολου! κι εγω το ιδιο με εσενα εχω και το αγορι μου δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα, ισα ισα του αρεσει. οποτε σταματα να το σκεφτεσαι... κι εγω καποτε το σκεφτομουν αλλα μεσα απο μια συζητησει που ειχαμε κανει με εκανε να καταλαβω οτι αδικα καθομουν και σκεφτομουν βλακειες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124041 από giannisefoa στις 29 Νοεμβρίου 2013, 1:31μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Εφόσον έχεις προχωρήσει και του αρέσει για ποιο λόγο να αγχώνεσαι;Σκέψου πως γι αυτόν μπορεί να είναι ότι πιο διεγερτικό υπάρχει!Και ακόμα κι αυτό να μην σε νοιάζει σκέψου πόσα αγόρια εδώ σου είπαμε πως είναι σέξι να έχεις μεγάλα χείλια!Μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα που λες πως θεωρείς το δικό σου το μεγαλύτερο "πρόβλημα" και ξέρω πως κάθε άνθρωπος σκέφτεται μ αυτόν τον τρόπο γιατί πάντα τείνουμε να θέλουμε αυτό που δεν μπορούμε να έχουμε και θεωρούμε όμορφο...Κάποια με μεγάλα βυζιά και άσχημο κώλο μπορεί να θεωρεί πως όλοι κοιτάνε τον κώλο της,κάποια με μικρά βυζιά και ωραίο κώλο πως όλοι κοιτάνε τα βυζιά της...Η αλήθεια είναι πως σε κάθε περίπτωση σε κάποιους αρέσουν κάποια χαρακτηριστικά και σε άλλους όχι...Άλλωστε δεν είναι απαραίτητο να κοιτάει πάντα κάποιος το "αρνητικό" που μπορεί να έχεις πάνω σου αλλά το "θετικό" και τελικά ίσως απλά αυτό που θεωρείς άσχημο,ακόμα κι αν ο άλλος το θεωρεί όχι τόσο όμορφο απλά να περνάει απαρατήρητο...Κάθε άνθρωπος έχει τόσα ωραία πράγματα να προσέξεις πάνω του που πραγματικά είναι πολύ λίγες οι φορές που δεν μπορώ να δω κάτι ωραίο πάνω σε κάποιον,και τότε είναι κυρίως θέμα χαρακτήρα...Και στην τελική αυτό που θεωρείς εσύ πρόβλημα πολλοί εδώ μέσα το θεωρούν σέξι!Το ίδιο ίσως και ο γκόμενός σου!Γιατί να ταλαιπωρείσαι με σκέψεις που αν τις αποβάλλεις και τις στρέψεις υπερ σου θα θεωρείς τον εαυτό σου ακόμα πιο σέξι;It's up to you! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124289 από klouklou στις 17 Δεκεμβρίου 2013, 1:36μμ

klouklou

μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
http://www.tumview.com/lovelargelabia Πρέπει να δεις αυτο το site....έχω και γω το ίδιο πρόβλημα και δεν ξέρεις πόσο πολύ ντέπομαι... Σήμερα βρήκα αυτή τη σείδα που σου στέλνω και έχω αλλάξει εντελώς ηθικό!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127938 από maroulini στις 07 Ιουνίου 2014, 3:26πμ

maroulini

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν, να πω κι εγώ κάτι που θέλω σχετικά με το θέμα, αν και βλέπω το ποστ αρκετό καιρό αργότερα. Pinkygirl κι εγώ έχω ακριβώς το ίδιο θέμα με εσένα, τα χείλη μου δεν είναι ακριβώς μεγάλα, είναι ίσως λίγο μεγαλύτερα από το "συνηθισμένο" και το βάζω σε εισαγωγικά γιατί δεν υπάρχει κάτι συνηθισμένο σ αυτό το θέμα, απλά αν το πω έτσι θα το καταλάβουμε όλοι πάνω κάτω. Αλλά και η κλειτορίδα μου είναι ελαφρώς μεγάλη και δεν την κρύβουν τα εξωτερικά χείλη. Και μόλις τώρα έτυχε να δω μια αστεία φωτογραφία από ένα αιδοίο που το είχαν επεξεργαστεί για να μοιάζει αστείο και την έδειξα σε έναν φίλο μου και εκείνος σχολίασε τα χείλη του αιδοίου αρνητικά και μου δημιούργησε ανασφάλειες τρεις η ώρα το χάραμα! Και μπήκα εδώ για να πω ότι εμένα ο πρώην μου, ο οποίος είναι ο μοναδικός με τον οποίο έχω προχωρήσει μετά από ένα σημείο σχολίαζε οτιδήποτε πάνω μου και με έκανε να νιώθω άσχημα για την κλειτορίδα μου η οποία κατά τη γνώμη του έπρεπε να κρύβεται από τα εξωτερικά χείλη. Και τώρα που το ξεπέρασα έγινε αυτό με το φίλο μου. Ευχαριστώ πολύ λοιπόν όλους εσάς που απαντήσατε ότι τα μεγάλα χείλη είναι πιο σέξυ γιατί εμένα ο πρώην μου μου είχε δώσει την εντύπωση ότι είναι ό,τι πιο απωθητικό. Ούτε καν στοματικό δεν μου έκανε! Εξαιτίας του έφτασα σε σημείο να θέλω να κάνω αιδοιοπλαστική, κάτι που κάποτε κορόιδευα! Αυτά και συγνώμη για την..έκθεση! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login