Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Πρωτη φορα Sex

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118254 από toliosgr στις 03 Μαρτίου 2013, 5:16μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.Ειμαι 15 χρονων και σκεφτηκα με την κοπελα μου οτι ειμαστε και οι δυο ετοιμοι να κανουμε σεξ.Την προσκαλεσα αυριο το βραδυ σπιτι μου και θα ειμαστε μονοι μας για 4 ωρες.Θελω να μου δωσετε σας παρακαλω καθε συμβουλη για ασφαλη σεξ ωστε να μην υπαρχει καμια περιπτωση να μεινει εγκυος,δευτερον να μην την πονεσω καθολου και τριτον να το ευχαριστηθει.Περιμενω γνωμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #118258 από zoe19 στις 03 Μαρτίου 2013, 7:08μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπόν, ξεκινάω..
1. Να είστε άνετα.. η κοπέλα πρέπει να είναι χαλαρή ωστε να μην πονέσει πολύ.. Κάνε ότι μπορείς πάνω σε αυτό (χαμηλωμένα φώτα, ίσως απαλή μουσική, μπορείς να ανάψεις και κεράκια)
2. κάνε πολλά προκαταρκτικά. Πρέπει να υγρανθεί ο κόλπος της καλά (ενώ ταυτόχρονα θα χαλαρώσει κιόλας). Επίσης πρέπει να ξέρεις οτι τα προκαταρκτικά είναι καθοριστικά ωστε να ερεθιστείτε αρκετά και να κάνετε καλύτερο σεξ. Μην βιαστείς καθόλου να τον βάλεις μέσα!
3. Σε κάποιες κοπέλες ο παρθενικός υμένας έχει σπάσει στην παιδική τους ηλικία, συνήθως καθώς παίζουν, ή αθλούνται. Αν η κοπέλα σου ανήκει σε αυτήν την κατηγορία δεν θα βγάλει αίμα και θα πονέσει λίγο. Αν όχι, τότε προετοιμάσου για αλλαγή σεντονιών.. μη σιχαθείς, αίμα είναι! όταν αρχίσει να αιμορραγεί η κοπέλα πιθανότατα να νοιώσει ντροπή.. κάνε οτι μπορείς για να την κάνεις να νοιώσει οτι δεν σε αηδιάζει και είσαι οκ, και συνέχισε το σεξ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
4. Σου συστήνω την κλασσική στάση, που η κοπέλα είναι ανάσκελα κι εσύ από πάνω της.. είναι η πιο πετυχημένη και σχετικά εύκολη στάση ειδικά για πρώτη φορά.. ερεθίζονται και οι δύο εξίσου και υπάρχει όμορφη επαφή. Μπές απαλά και αργά και συνέχισε έτσι για ώρα, μέχρι να ανοίξει λίγο ο κόλπος της κοπέλας. Μην περιμένεις να τελειώσετε μαζί ή κάτι τέτοιο, πρώτη σας φορά είναι. Το πιο πιθανό είναι να μην τελειώσει η κοπέλα. Τέλως πάντων, όπως μπαινοβγαίνεις αργά και προσεκτικά, κάποια στιγμή θα νοιώσεις οτι πλησιάζεις, οπότε αύξησε λίγο ταχύτητα (προσέχοντας να μην την πονέσεις). Αν σου πει οτι πονάει πολύ, βγές για λίγο, βάλε και λίγο δάχτυλο, φίλα τη σε διάφορα σημεία και μετά πάλι αργά αργά..
5. Βάλε προφυλακτικό οπωσδήποτε. Για να είσαι σίγουρος οτι θα μπει σωστά και δεν θα σπάσει δες κανένα βίντεο με οδηγίες και κάνε και καμια πρόβα (δεν είναι κακό).
6. Πρέπει να σου πω και για την κλειτορίδα. Βρίσκεται στο αιδοίο της κοπέλας σου και είναι σούπερ ευερέθιστη, όπως αντίστοιχα το κεφαλάκι του πέους σου. Για να νοιώσει απόλαυση η κοπέλα πρέπει να την ακουμπάς κατά τη διάρκεια του σεξ. Δηλαδή, όπως της τον βάζεις και βρίσκεσαι από πάνω, φρόντισε να είσαι σχεδόν οριζόντια, ξαπλωμένος πάνω της και όχι κάθετα με το έδαφος.
7 . Τέλος μαγκιά σου που ενδιαφέρεσαι, γι αυτό σου έγραψα και τέτοια έκθεση, καλό σεξ! Απόλαυσέ το!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118268 από toliosgr στις 03 Μαρτίου 2013, 8:27μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ..θα προσπαθησω να κανω οτι μου ειπατεε και αν πετυχει θα στο χρωσταω.Ειπατε αυτο καποια στιγμη Τέλως πάντων, όπως μπαινοβγαίνεις αργά και προσεκτικά, κάποια στιγμή θα νοιώσεις οτι πλησιάζεις, οπότε αύξησε λίγο ταχύτητα (προσέχοντας να μην την πονέσεις).   τι εννοειτε?Που να πλησιαζω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118270 από toliosgr στις 03 Μαρτίου 2013, 8:35μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Και κατι αλλο..τωρα τελευταια που μου εχει μεγαλωσει λιγο την παιζω με εξω το κεφαλακι εννοω δηλαδη οτι παλια την επαιζα χωρις να το βγαλω το κεφαλακι...και αμα το αγγιξω με ποναει λιγο στην αρχη αλλα αν το αφησω εξω για 2 λεπτακια και μετα το αγγιξω δεν νιωθω τιποτα...οταν την παιζω δεν βγαζω αμεσως τα χυσια βγαζω πρωτα κατι θωλο..ενα πραγμα καπως κιτρινο και θωλο..τι ειναι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118276 από toliosgr στις 03 Μαρτίου 2013, 9:15μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Και κατι τελευταιο...την εχω 13 εκ..ειναι καλα?γιατι ενας φιλος μου που ειναι 13 την εχει 11,5 και μου λεει οτι θα επρεπε να την εχω μεγαλυτερη αφου τον περναω και δυο χρονια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118281 από zoe19 στις 03 Μαρτίου 2013, 9:42μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
λοιπον, ένα ένα!! Το μέγεθός σου είναι μια χαρά! μην ακούς και πολύ τους φίλους σου! και θα μεγαλώσει κι άλλο! Αλλά και να μην μεγαλώσει, είναι ένα καλό μέγεθος, και με λίγη εξάσκηση μπορείς να κάνεις παπάδες στο κρεβάτι, κάτι ξέρω άκου με! Δεν πα να χεις 20 εκατοστά, χωρίς τεχνική είσαι μάπας! Ντοντ γουόρυ!

οταν λέω πλησιάζεις εννοώ οτι πλησιάζεις στην εκσπερμάτωση! και για να την πετύχεις πρέπει να αυξήσεις λίγο ταχύτητα

Αυτά που μου λες για το κεφαλάκι και τα υγρά είναι φυσιολογικά της ηλικίας, και σιγά σιγά με το σεξ και τον αυνανισμό, θα γίνουν όλα φυσιολογικά. Είναι κομμάτι του να γίνεσαι άντρας.

Καλή επιτυχία εύχομαι!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118312 από toliosgr στις 04 Μαρτίου 2013, 3:31μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ευχαριστω και παλι !!Σημερα ειναι η μεγαλη μερα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118317 από toliosgr στις 04 Μαρτίου 2013, 6:35μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Και κατι τελευταιο τελευταιο γιατι σε μια ωρα ερχεται η κοπελα μου..απαντηστε γρηγορα οποιος μπορει..καποιος μου ειχε πει οτι πρωτη φορα που κανουν τα αγορια σεξ ανοιγει το κεφαλακι του πεους τους κατι τετοιο..παλια μου το ειχε πει..συμβαινει κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118332 από zoe19 στις 04 Μαρτίου 2013, 10:38μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Δεν το είδα έγκαιρα αλλά δεν ξέρω και την απάντηση! Αυτά να μην σε ανησυχούν, θα έρθουν όλα φυσικά! Πες μου πως πήγε όταν ξαναμπείς! Άντεε καλή αρχή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118355 από toliosgr στις 05 Μαρτίου 2013, 6:23μμ

toliosgr

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλα πηγε τελεια..ειχα χαμηλα φωτα ωραια μουσικη και πηγαν ολα καλα..καναμε 15 λεπτα τα προκαταρκτικα μετα της εγλυφα πολυ την κλειτοριδα για να αναψει και μετα αρχισε το καλο..αλλα ηταν αυτη απο πανω..της αρεσε περισσοτερο..και λογικα εκεινο με το παρθενικο υμενα το ειχε παθει μικρηη..:D . ΤΕΛΕΙΑ :d
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login