Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψάχνεις αν κάποιος είναι καλός; Δες πώς φέρεται στους γύρω του.
Κυριακή, 12 Μαΐου

μουνι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118421 από nikosl12345 στις 07 Μαρτίου 2013, 4:20μμ

nikosl12345

banned
μέλος από: 14/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καλησπερ παιδια..ειμαι 15 χρονων..το επριεργο ειναι οτιε νω μουα ρεοσυν οι τσοντες,δνε μουα ρεσει να βλεπω μουνι..συγεκκριμενα οταν βλεπω τσοντες μολις βλεπω τομουνι,αηδιαζω..ειδικα στο γλθυφομουνι που κανουνν..αποτην αλλη οταν βελπω κολο δεν εχω κατι τετοιο...

Εψαξα αλλα δνε βρηκα καποιο απραομοι προλημα με εμενα...φοβαμαι μην ειναι κατι κακο..

Σας παρακαλω παιδια απντηστε νολοι..αγορια κ κοριτσια..ευχαριστω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #118426 από mahomie στις 07 Μαρτίου 2013, 4:52μμ

mahomie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν ειναι σοβαρο μαλλον οχι!Το μονο κακο ειναι το οτι δεν θα ευχαριστηθεις σεξ αν δεν το ξεπερασεις!Αν μπορεις πες μου ποιος ειναι ο λογος που σε αηδιαζει τοσο πολυ?Εγω που ειμαι κοριτσι δεν συχαινομαι το πεος ενος ανδρα ουτε και στο στοματικο (σε τσοντες).Επισης εχω ξανασυναντησει το προβλημα σου στον ξαδερφο μου.Συγκεκριμενα μου ειπε πως το εσωτερικο του κολπου και η κλειτοριδα ειναι πολυ αηδιαστικα αλλα δεν εχει ιδιαιτερο προβλημα.Απο οσο ξερω εχει βαλει δαχτυλο σε δυο-τρεις κοπελες και δεν συχενεται! :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #118440 από nikosl12345 στις 07 Μαρτίου 2013, 8:18μμ

nikosl12345

banned
μέλος από: 14/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για την απαντηση.. Δεν εξρω,δεν μπορω να το επριγραψω αλλα αηδιαζω ,ακομη και αν διαβαζω αυτην ητν λεξη!Σοβαρα...

δνε εξρω τι γιενται...

σας απρακαλω παιδια απβτησετε κ αλλοι...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login