Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Στηθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118711 από mahomie στις 16 Μαρτίου 2013, 8:01μμ

mahomie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Πως να μεγαλωσω το στηθος μου χωρις εγχειρηση?Γραψτε οτι τροπο εχετε ακουσει!
:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118719 από thaumastis στις 17 Μαρτίου 2013, 12:18πμ

thaumastis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
ζουλα το και θα δεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118731 από giannisefoa στις 17 Μαρτίου 2013, 2:06μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει τρόπος να μεγαλώσεις το στήθος σου πέρα από το φυσικό του χωρίς επέμβαση.Ότι άλλο ακούσεις είναι απλά βλακείες είτε από άτομα που θέλουν να σου κάνουν πλάκα είτε από κομπογιανίτες που θέλουν να σου πάρουν τα λεφτά...Μπορείς απλά να το τονίζεις με το κατάλληλο ντύσιμο και το κατάλληλο σουτιέν...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #118848 από Dimitroula16 στις 21 Μαρτίου 2013, 2:23πμ

Dimitroula16

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(mahomie@16 Μαρτίου 2013)
Πως να μεγαλωσω το στηθος μου χωρις εγχειρηση?Γραψτε οτι τροπο εχετε ακουσει!
:)


γεια σας καταρχην. κοιταξε κ εγω το ιδιο εψαχνα παλια κ μετα απο πολλα που δοκιμασα που απετηχαν μονο ενα ειχε καποια μικρη επιτυχια. τα βαζεις αρχικα σε ζεστες κομπρεσες για 10-15 ωρες τη μερα. καλο ειναι να βαζεις το αγορι σου να στα τραβαει για 1-2 ωρες ελαφρα ομως χωρις να πονας. οταν εγω το εκανα αυτο καθημερινα με το αγορι μου μετα απο 3 εβδομαδες ειδα φανερη διαφορα!! μεγαλωσαν πολυ! αλλοι λενε οτι κ να στα ρουφαει 1-2 ωρες τη μερα ακομα καλυτερα αλλα δεν το εχω δοκιμασει γιατι ειναι δυσκολο να τον πεισης να το κανει.
αν μπορεσεις ομως καντο θα δεις μεγαλη διαφορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118851 από sunbaby στις 21 Μαρτίου 2013, 12:39μμ

sunbaby

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dimitroula16@21 Μαρτίου 2013)
Έγραψε:(mahomie@16 Μαρτίου 2013)
Πως να μεγαλωσω το στηθος μου χωρις εγχειρηση?Γραψτε οτι τροπο εχετε ακουσει!
:)


γεια σας καταρχην. κοιταξε κ εγω το ιδιο εψαχνα παλια κ μετα απο πολλα που δοκιμασα που απετηχαν μονο ενα ειχε καποια μικρη επιτυχια. τα βαζεις αρχικα σε ζεστες κομπρεσες για 10-15 ωρες τη μερα. καλο ειναι να βαζεις το αγορι σου να στα τραβαει για 1-2 ωρες ελαφρα ομως χωρις να πονας. οταν εγω το εκανα αυτο καθημερινα με το αγορι μου μετα απο 3 εβδομαδες ειδα φανερη διαφορα!! μεγαλωσαν πολυ! αλλοι λενε οτι κ να στα ρουφαει 1-2 ωρες τη μερα ακομα καλυτερα αλλα δεν το εχω δοκιμασει γιατι ειναι δυσκολο να τον πεισης να το κανει.
αν μπορεσεις ομως καντο θα δεις μεγαλη διαφορα!


αν ηταν ετσι εμενα θα ειχαν φτασει μεχρι το πατωμα... χιχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login