Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πίστευα πως όλοι πρέπει να πληρώνουμε τους φόρους μας με χαμόγελο. Tο προσπάθησα αλλά εκείνοι επέμεναν να θέλουν μετρητά.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

γουσταρω την καθηγητρια μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119036 από thanasakos13 στις 25 Μαρτίου 2013, 4:57μμ

thanasakos13

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Για σας με λενε θανο ειμαι 15 χρονων και αρκετα ανεπτυγμενος για την ηληκια μου 1,90 υψος γεροδεμενο σωμα και αρκετο αρρενωπο προσωπο με γενια.Εδω και καιρο εχω βαλει στο ματι μια καθηγητρια που μου κανει ιδιαιτερα μια μαθηματικο.εχουμε μια καλη σχεση αλλα θελω να κανω κατι μαζι της.πως μπορω να το καταφερω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119046 από madness2012 στις 25 Μαρτίου 2013, 10:52μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Παρ'όλο που τα χαρακτηριστικά σου είναι πολύ πιο πάνω απ το οκ φένεται δύσκολη ρε συ η δουλειά,γιατί ούτως ή άλλως δεν παύεις να σαι μικρότερος της και διακυνδυνεύεις τη θέση της...Γιατί δεν βρίσκεις καμιά συμμαθητριά σου ας πούμε που είναι μακράν πιο εύκολο και να αφήσεις τη καθηγίτριά σου απλά για μια φαντασίωση να βαρέσεις καμιά μαλακία για πάρτη της και όλα οκ!Τη θες τόοοσο πια πολύ?Σκέψου γιατί αν είναι για κανένα παιχνιδάκι ρισκάρεις πάαρα πολύ για ένα απλό παιχνιδάκι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119051 από conmarap στις 25 Μαρτίου 2013, 11:21μμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Καλύτερα να μείνεις μακριά από την καθηγήτριά σου γιατί το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να την βάλεις φυλακή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119062 από thanasakos13 στις 26 Μαρτίου 2013, 2:40μμ

thanasakos13

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Πρωτον γιατι να μπει φυλακη εαν κανει σχεση με εναν μικροτερο της
Δευτερον οι κοπελες της ηληκιας μου με ξενερωνουν γιατι τις θεωρω ανοριμες και πιστευω δεν σου προσφερουν και τιποτα στο κρεβατι σε σχεση με μια μεγαλυτερη στο κρεβατι(αμα σε βαλει κατω μια μεγαλυτερη θα τα δεις ολα)
Τριτον εκτιμω τις νοθεσιες σας αλλα θα ηθελα να μου συστηνεται εναν τροπο να μπω στο παιχνιδι μαζι της οχι απλα να μου λετε οτι ειναι ριψοκινδυνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119077 από aglina στις 26 Μαρτίου 2013, 7:12μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(thanasakos13@26 Μαρτίου 2013)
Πρωτον γιατι να μπει φυλακη εαν κανει σχεση με εναν μικροτερο της
Δευτερον οι κοπελες της ηληκιας μου με ξενερωνουν γιατι τις θεωρω ανοριμες και πιστευω δεν σου προσφερουν και τιποτα στο κρεβατι σε σχεση με μια μεγαλυτερη στο κρεβατι(αμα σε βαλει κατω μια μεγαλυτερη θα τα δεις ολα)
Τριτον εκτιμω τις νοθεσιες σας αλλα θα ηθελα να μου συστηνεται εναν τροπο να μπω στο παιχνιδι μαζι της οχι απλα να μου λετε οτι ειναι ριψοκινδυνο


Επειδη εισαι ανηλικος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119088 από conmarap στις 27 Μαρτίου 2013, 1:16πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@26 Μαρτίου 2013)
Επειδη εισαι ανηλικος


Ακριβώς! Δεν θέλει πολλή φιλοσοφία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119113 από karamela στις 27 Μαρτίου 2013, 4:29μμ

karamela

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας. Εγω δεν ξέρω τι μου συμβαίνει..Έτυχε οταν ήμουν 13 και συμπάθησα μια καθηγήτρια μου..Με τον καιρό άρχισα να την αγαπάω.. Δεν ξέρω πως έγινε, ούτε εγώ δεν μπόρεσα να το πιστέψω.. Απλά ένιωσα κάτι που δεν μπορώ να το περιγράψω...Τέλος πάντον, τώρα είμαι 16 και την σκέφτομαι ακόμη... Εννοείται δεν θέλω να κάνω κάτι μαζί της χωρίς παρεξήγηση απλά ήθελα μόνο να μου δείξει και εκείνη αν με αγαπά και να ήμαστε σαν δύο καλές φίλες, τίποτα περισσότερο... Μπορεί να είναι μεγαλύτερη μου όμως όταν αγαπάς δεν μετράει η ηλικία.. Εγω 16 και αυτή 30... Δεν της είπα τίποτα και δεν ξέρω πώς να τολμήσω να της το πώ...Ντρέπομαι, δεν ξέρω πώς να την προσεγγίσω...Κάποιος να βοηθήσει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119374 από thanasakos13 στις 04 Απριλίου 2013, 9:47μμ

thanasakos13

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδες πειτε σας παρακαλω εαν εχετε εναν τροπο να την ριξω μην μου λετε απλα οτι ειναι ριψοκινδυνο.Το ξερω οτι ειναι αλλα θελω να προσπαθησω.γι
αυτο συμβουλες για να την ριξω.σας παρακαλω θερμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119412 από thanasakos13 στις 06 Απριλίου 2013, 7:13μμ

thanasakos13

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συμβουλες κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119413 από aswtos στις 06 Απριλίου 2013, 7:44μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
λοιπον θανο αυτο που ζητας ειναι δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο ειδικα απο τη στιγμη που η καθηγητρια δεν δρα σε καποιον επαγγελματικο χωρο αλλα κανετε ιδιαιτερα. επειτα που ξερεις...καπου στο μυαλο τηε μπορει να το εχει και αυτη σαν φαντασιωση να κανει κατι με καποιο μαθητη της. απο εκει και μετα οι κινησεις σου πρεπει να ειναι προσεκτικες γιατι αντι να γαμησεις μπορει στο τελος να μεινεις χωρις καθηγητρια και να δημιουργηθουν θεματα και με τους δικου σου. αν η ηλικια την καθηγητριας ειναι και κατω απο τα 30 νομιζω πως οι πιθανοτητες να γινει κατι ειναι ακομη περισσοτερες ιδιαιτερα απο τη στιγμη που μεγαλοδειχνεις κιολας. το οτι εχετε μια καλη σχεση ειναι σημαντικο. προσπαθησε να εισαι τυπικος με τα μαθηματα σου αλλα κατα τη διαρκεια του μαθηματος μπορεις με τροπο να γινεις και λιγο πιο διαχυτικος. κανε κανενα αστειακι, πενεψε την για την δουλεια της μεταξυ σοβαρου και αστειου, πως σε εχει βοηθησει και τετοια, πως σε εκανε να αγαπησεις τα μαθηματικα και τετοιες παπαριτσες. γενικα ανεβαζε την. σιγα σιγα τα κομπλιμεντα σου μπορουν να ξεφευγουν απο το καθαρα επαγγελματικο και να της κατι για τα μαλλια της, την εμφανιση της και παρομοια. αν την δεις αμηχανη μαλλον πρεπει να το κοψεις εκει και να το αποδεχτεις πως μαλλον θα μεινουν ολα σαν φαντασιωση. αν τα αποδεχτει καλα και ανταποδιδει τοτε εισαι σε καλο δρομο. επισης καλο θα ηταν να κανατε μαθημα και να ησασταν οι δυο σας σπιτι. θα ενιωθε και εκεινη πιο ανετα με ολα αυτα αλλα δεν θα ειχες και μαναδες και πατεραδες πανω απο το κεφαλι σας να ρωτανε αν θελετε καφε, χυμο, τσαι, αν τα πας καλα και τα κλασσικα των γονιων. ξεκινησε ετσι και δεν ξερεις, μπορει να προχωρησει το πραγμα και περισσοτερο. αν αναπτυχθει θαρρος μπορει να αρχισει να υπαρχει και η πρωτη μικρη σωματικη επαφη πχ να της πιασεις το χερι εκει που γραφει καποιες σημειωσεις για να της δειξεις κατι, να κανεις μια παρατηρηση. καλη σου τυχη! θα την χρειαστεις. προχωρησε και βλεπουμε. εδω ειμαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login