Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα γραμμάριο image αξίζει όσο ένα κιλό ουσιαστικής δουλειάς.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Βοηθεια Επειγων!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119040 από Χαρης..... στις 25 Μαρτίου 2013, 8:54μμ

Χαρης.....

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.....με λενε Χαρη και ειμαι 13 χρονων.Μερικοι φιλοι μου υσχηριζονται οτι ειμαι γκει γιατι δεν βλεπω,τσοντες και δεν με γουστααρει καμια.Στην πραγματικοτητα εγω και τσοντες βλεπω,μα και με γουσταρουν κοριτσια το ιδιο και εγω.Ομως ειμαι πολυ ντροπαλος και ντρεπομαι πολυ να μιλαω γιαυτα και αυτο εχει ως αποτελεσμα αυτο να εξαπλωνεται..μονο κ μονο γιατι δεν εχω αυτοπεπιθηση
Σας παρακαλω αν ξερετε κατι βοηθηστεμε!
=)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119041 από Χαρης..... στις 25 Μαρτίου 2013, 9:08μμ

Χαρης.....

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
.......κανεις;;;
=(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119045 από madness2012 στις 25 Μαρτίου 2013, 10:49μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Μα είναι δυνατόν να λέγοντε τέτοια πράγματα?Μην τους ακούς οι συγκεκριμένοι έχουν πρόβλημα απλά!Δε φταις εσύ!Ο καθένας έχει τη δική του προσωπικότητα!Εσύ προτιμάς να μη μιλάς για τις τσόντες που βλέπεις γιατί ίσως ντρέπεσαι κι έτσι αυτοί δεν ξέρουν!

Αυτό που θα σε συμβούλευα είναι να τους εξηγήσεις πως δεν είναι έτσι και να αναφερθείς λίγο σε κάποιες ταινίες που έχεις δει ή να αναφέρεις κάποια κορίτσια στα οποία αρέσεις,διαφορετικά μην πεις τίποτα και απλά βρες άλλους φίλους!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #119048 από axellll στις 25 Μαρτίου 2013, 10:57μμ

axellll

μέλος από: 8/2/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε Χαρη συνηθως το να είσαι ντροπαλός σημαίνει οτι νιώθεις σχεδόν πάντα άσχημα με τον εαυτό σου, να άνυσηχεις διότι φοβάσαι ότι ο άλλος θα σε κρίνει αρνητικά και οτι οι γνωμες τους σε επηρεαζουν. Οσο εισαι σε μικρη ηλικια ακομα πρεπει να το αντιμετωπισεις αυτο. Υπαρχουν πολλοι τροποι να ανεβασεις την αυτοπεποιθηση και να σταματησεις να εισαι τοσο ντροπαλος. Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να σταματησεις να δινεις τοση μεγαλια σημασια στα λογια τον φιλων σου , αν δεις οτι σε επηρεαζουν τα λογια τους μπορεις να αρχισεις να κανεις νεους φιλους που θα σου ανεβασουν την αυτοεκτιμηση. Για να ανεβασεις την αυτοπεποιθηση σου πρεπει να αποδεχτεις τον εαυτο σου οπως ειναι με τις ατελεις του, τα ταλεντα του, την προσωπικοτητα του. Αν εισαι ευτυχισμενος με τον εαυτο σου τοτε ειναι και οι αλλοι γυρω σου πιστεψε με. Αν σε ενα κοριτσι δειξεις οτι δεν τα πας καλα με το ''εγω' σου μην περιμενεις να σε αποδεχτει η ιδια, αντιθετως θα απομακρυνθει. Επισης βαλε στοχους στην ζωη σου και πραγματοποιησε τους ξεκινα απο μικρα πραγματα και συνεχισε, με αυτο τον τροπο πετυχενωντας τους στοχους σου μικρους, μεγαλους θα αρχισεις να νιωθεις σιγουρος και γεματος αυτοπεποιθηση. Μην στεναχωρηθεις αν δεν πετυχεις καποιους απο αυτους γιατι ολοι ανθρωποι αποτυγχαινουμε και ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ.

Αρα, μην ακους τα λογια αυτων που σε μειωνουν, αρχισε να γνωριζεις κοσμο και να μιλας περισσοτερο στους ανθρωπους ακομα και ενα 'καλημερα' στον περιπτερα θα σε βοηθησει, οταν γνωρισεις νεα ατομα παντα να εισαι χαρουμενος και τελος ΑΠΟΔΕΧΤΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119049 από Χαρης..... στις 25 Μαρτίου 2013, 11:10μμ

Χαρης.....

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοιτα σημφωνω,απιλυτα μαζι σας και ευχαριστω,για την απαντηση.Θα κανω οτι μπορω.Επισης αυτο εχει ως επιπτωση σε μερικα γαματα,κοριτσια που την πευτω να δισταζουν.Αλλα θα τους δειξωΤο μονο π εχω,να κανω ειναι να βρω την αυτοπεπηθιση μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119050 από conmarap στις 25 Μαρτίου 2013, 11:20μμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ούτε Gay είσαι, μα ούτε και παράξενος.
Τα παιδιά αυτά που λές είναι περισσότερο "φίλοι" παρά πραγματικοί φίλοι. Μην τους αφήσεις να σου βάζουν ιδέες στο κεφάλι. Γράφτους στ'αρχ***α σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119053 από Χαρης..... στις 25 Μαρτίου 2013, 11:26μμ

Χαρης.....

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
σχετικα με το θεμα κοριτσια.Υπαρχη ενα καυτο μωρο κατα την γνωμη μ.Της αρεσω μου αρεσει (ονομα Κατερινα).Ομως επειδη ειναι πανεξυπνη (βαθμος τριμηνου 20 παρα πεντε) την θεωρουν φυτο.Παλια τα ειχαμε για πλακα...και απο τοτε φανικε ποσο αγαπιομαστε.Εγω σκευτομαι αυριο κιολας να τις τα ζητησω.Οι φιλοι μ επειδη δεν εχουν κοπελες ετσι σιγουρα θα τους παστελωσω!!..Θα σας,γραψω περισσοτερα αυρο
=)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login