Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Τι γινεται??Εχω μπερδευτη [:errr]

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119371 από Athinatta στις 04 Απριλίου 2013, 8:10μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 χρονων και τον Οκτωβριο σε ενα κενο που ημουν με τις φιλες μου μας πλησιαν 3 αγορια (1 χρονο μεγαλυτερα απο εμας).Μου λεει ο ενας απο αυτους που ειμαστε φιλη οτι με γουσταρει ενας απο τους 2 φιλους του,Εγω ημουν αρνητικη γιατι το θεωρησα ως πλακα.Μετα απο εναν μηνα ειμασταν στην σταση εγω αυτος η αδερφη του και μια φιλη.Σε φαση βλακιας λεει η φιλι μου οτι αυτος με γουσταρει.Μετα απο εναν μηνα στο χριστουγεννιατικο παρτυ επεσα πανω του και του ειπα ενα γεια...αυτος ειχε μεινη.Μολις ανοιξαν τα σχολεια μετα απο τις διακοπες ειμασταν στην σταση εγω αυτος η αδερφη του και αλλες 2 φιλες αρχισε να λεει η αδερφη του οτι με γουσταρει αυτος χαμογελουσε,την επομενη μερα παλι τα ιδια.μια βδομαδα μετα ειμασταν στο αμφιθεατρο και αυτος στο ακυρο με σκουντηξε εγω αντεδρασα καπως και εκανε τον κινεζο.Τον Μαρτιο ηταν στο κυλικειο αυτος κατι φιλη του και 3 κοριτσια φιλες του και αυτες,πεφτουν η 2 απο αυτες πανω του λεει αυτος -Εχω θαυμαστριες!! απαντα οι μια -Μια απο αυτες ειμαι εγω.Εγω πληρη αδιαφορια.2βδομαδες μετα στην προβα της παρελασης ημουν με εναν συμμαθητη του πιτσι πιτσι ουτε σχεση να χαμε μετα απο λιγο αυτος τα ειχε παρει στο κρανιο(μαλλον ζηλεψε :\ )Την επομενη μερα στην γιορτη με κοιτουσε συνεχεια μεχρι και τα λογια του στην γιοτρη ξεχασε.Λιγες μερες μετα πηγα στον φιλο του να του μιλησω ο φιλος του μου ειπε οτι αυτο στην αρχη δεν ισχυει ελεγε σε ολες οτι αρεσουν στον ταδε και αντιστροφο επισης μου ειπε οτι ειναι βλακας και δεν ασχολειτε με γκομενικα με ρωτησε μετα αν μου αρεσει και του απαντησα λιγο.Γενικα αυτος τοσους μηνες με κοιταει συνεχεια και συνεχιζει ακομα.Εχω μπερδευτη :\ Δεν εχω ακουσει να λενε κατι τετοιο αλλες.Τι γινεται???
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #119383 από sim33 στις 05 Απριλίου 2013, 12:08μμ

sim33

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρωτα   τον γιατι    σε κοιταει συνεχεια......και απαντησε     τι σου πε για να σε   βοηθησω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119393 από Athinatta στις 05 Απριλίου 2013, 7:05μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θα μου απαντήσει ή θα μείνει όπως κάθε φορά.Μονο με σκουνταει και με κοιταει:\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119401 από Athinatta στις 06 Απριλίου 2013, 12:18πμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login