Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι κωλόχαρτο γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

παρατήρηση σχετικά με το ξύρισμα πέους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119632 από egw1 στις 16 Απριλίου 2013, 6:03μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
καλησπέρα παιδιά, θέλω απλώς να γράψω κάτι που έχω παρατηρήσει. τον τελευταίο καιρό, ξυρίζομαι συνέχεια (όταν βγαίνουν πάλι τρίχες δηλαδή) στο πέος και στους όρχεις και έχω παρατηρήσει ότι όχι μόνο δεν φαίνεται το πέος μεγαλύτερο όπως λένε πολλοί αλλά γίνεται πιο "παιδικό" (σε χαλαρή φάση κυρίως). με αυτό εννοώ ότι όπως βλέπω την "κάτω περιοχή" μου τώρα (19 χρονών), άνετα θα μπορύσα να την συγκρίνω με αυτή που είχα πριν 5+ χρόνια ξέρω 'γω ή με κάποιο μικρότερο παιδί τελοσπάντων που δεν έχει αναπτυχθεί πλήρως. μία το μέγεθος που είναι μικρομεσαίο, μία το ότι είναι άτριχο... σκέφτομαι ότι αξύριστο θα ήταν πιο "αρρενωπό" άσχετα με το μέγεθος. συμβαίνει και σε εσάς αυτό ή είμαι ο μόνος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119658 από Mitsaras97 στις 18 Απριλίου 2013, 4:38πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Σε όλους συμβαίνει, εάν θες μπορείς να αφήνεις σε ένα μέρος μονο τρίχες αλλα όχι πολύ μακριες και να έχεις κανα σχέδιο..π.χ πυραμίδα ή ό,τι αλλο θες ή εάν έχεις ξυριστική να μην τα κάνεις γουλί..να αφήνεις κιόλας τρίχες αλλα όχι πολύ μακριες και γίνει θάμνος,κοντές.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login