Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να μη φοβάσαι τις σκιές, είναι η απόδειξη του ότι υπάρχει φως κάπου κοντά!
Κυριακή, 28 Απριλίου

αιμα και πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119757 από eftapsyxos στις 21 Απριλίου 2013, 10:45μμ

eftapsyxos

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο forum και ειπα να γραψω και γω το προβλημα μου μπας και καποιος με βοηθησει.Εχθες καθως μου εκανε στοματικο η κοπελα μου,βλεπω παντου αιμα,πολυ αιμα,στο προσωπο της,στα σεντονια,παντου.Ηταν απο το πεος μου αλλα δε ξερω γιατι.Μαλλον απο τη πιεση υπηρξε καποια αιμοραγια στη " κλωστη " που ενωνει το κεφαλι με το υπολοιπο μερος.Τωρα ποναω λιγο και θα ηθελα να ρωτισω.Πρεπει καποια στιγμη αυτη η κλωστη να κοπει?Θα κοπει μονη της?Μηπω πρεπει να παω σε γιατρο?και αν θα μου ξανασυμβει την επομενη φορα.
Ευχαριστω,περιμενω απαντησεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120261 από Angus19 στις 14 Μαΐου 2013, 6:40μμ

Angus19

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μπορει καποιος να δωσει μια απαντηση παρακαλω ?? !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120263 από art23 στις 14 Μαΐου 2013, 6:50μμ

art23

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοπηκε ι "κλωστη" ? ή εχει ενα απλο σκισιμο? αυτο σε καποιους σκιζεται σε καποιους αλλους οχι.λογικα σε τραυματισε με τα δοντια η κοπελα η κατεβασε το πετσακι πολλη αποτομα.
να σου ξανασυμβει ειναι λιγο δυσκολο εκτος και αν προκλη8ει τραυματισμος,με τον ιδιο τροπο.δεν ειναι κατι ανησυχιτικο παντως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120300 από vasileios1 στις 17 Μαΐου 2013, 9:36πμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Ακου.Η κλωστη οπως την λες σε πολλους ειναι αρκετα ελαστικη και δν εμφανιζει προβληματα.Οπως λέει και ο art23 κατι αυτη εκανε και στην τραυματισε.Αυτο που εχεις να κανεισ ειναι ή να πας σε γιατρο και να σου την αφαιρέσει ή απλα περιμενεις να επουλωθεί η πληγη πληρως και μετα προσεχτικα στοματικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login