Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kάποτε υπήρχαν ηθοποιοί που προσπαθούσαν να γίνουν σταρ. Tώρα υπάρχουν σταρ που προσπαθούν να γίνουν ηθοποιοί.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Τι να κάνω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119801 από Kate02 στις 25 Απριλίου 2013, 3:11μμ

Kate02

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά..είμαι καινουρια στο φόρουμ και θέλω να θέσω ενα πρόβλημα που με απασχολεί πολυ,ιδιαίτερα τον τελευταίο χρόνο.Καταρχην Να πω πως είμαι 17 χρονων..λοιπόν ολοκλήρωσαν πρώτη μου φορά στα 16 αλλα μετα χωρισα απο λιγο καιρό..απο τότε...σκέφτομαι μονο αυτο..μου άρεσε μάλλον παρά πολυ κ απο τότε σκέφτομαι μονο ποτε θα το κάνω...τρελενομαι για το σεξ,χωρίς αισθήματα απλα γαμησι! Βλέπω αγόρια ωραία κ σκέφτομαι μονο να με γαμησουν...γιατι το παθαινω αυτο? έχω συνεχώς γκαυλες κ ο άυνανισμος δεν με βοηθάει...ξέρει κανεις τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119802 από rick στις 25 Απριλίου 2013, 3:59μμ

rick

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
pare ena salami kopela mou

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119821 από M1k3y στις 25 Απριλίου 2013, 9:07μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kate02@25 Απριλίου 2013)
γιατι το παθαινω αυτο?

Γιατί είσαι στην εφηβεία και οι ορμόνες σου έχει βαρέσει κόκκινο.

Έγραψε:(Kate02@25 Απριλίου 2013)
έχω συνεχώς γκαυλες κ ο άυνανισμος δεν με βοηθάει...ξέρει κανεις τι να κάνω?

Τι να σου που, άμα δεν βοηθάει και ο αυνανισμός, βρες κάποιον κουλ άνθρωπο (που δε θα σε πρήζει μετά για συναισθήματα κλπ.) να πηδηχθείτε να ησυχάσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119834 από patzarianos στις 25 Απριλίου 2013, 10:54μμ

patzarianos

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φαε σοκολατες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119855 από magdalinx στις 26 Απριλίου 2013, 7:51μμ

magdalinx

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
σιγουρα φταιει και η εφηβεια μαλλον και ο πρωην εκανε καλο σεξ..
το θέμα ειναι αρχικα αυτα να τα λες μονο στους πολυ κοντινους σ φιλους γιατι αν τα λες στον καθεναν θα σε δειχνουν με το δαχτυλο και δεν θα σε παινουν στα σοβαρα.. επιπλεον προσπαθησε να βρεις ενα αγορι να κανεις μια σχεση και θα κανετε σεξ ολη μερα. προσπαθησε να μην πηγαινεις με το εναν και τον αλλον για παρα πολλους λογους. δεν ξερεις ο καθενας ποιος ειναι και τι μπορει να σ κανει ( το πιο ακραιο να σε βγγαλει βιντεο πχ χωρι να το ξερεις ) οτι κ αν κανεις παντως να προσεχεις παρα πλ γιατι εισαι ακομη μικρη και δεν ξερεις τι μπορει να σ τυχει και παντα (!!!) με προφυλακτικο οχι μονο για την εγκυμοσυνη! γκουγκαρε ασθενεις σεξουαλικως μεταδδομενες πως hpv το οποιο κολλαει με το που μπει μεσα (δερματικη επαφη) ειναι η πιο συχνη μεταδιδομενη ασθενεια και ευθυνεται γ τον καρκινο της μητρας! Καταταλλα είναι φυσιολογικο να σαεσει το σεξ και το αγορι σ θα ναι πολυ τυχερο απλα π ρ ο σ ε χ ε γιατι είσαι μικρη!! αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login