Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Παρασκευή, 24 Μαΐου

Μου αρεσει μια 40αρα και 2 κοριτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120123 από NoBrainHere στις 10 Μαΐου 2013, 1:47πμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Παιδια θελω βοηθεια, μου αρεσει μια 40αρα γειτονισσα, της αρεσω και εγω και πεταει που και που καποια "πικαντικα" σχολια για μενα αλλα και βλεματα, το προβλημα ειναι οτι εχει αντρα και 2 παδια και αυτο ισως την κραταει σε αποσταση απο εμενα, θελω πληροφοριες ωστε να ερθω πιο κοντα σε αυτη χωρις να γινεται αυτο φαναιρα δηλαδη να μην την εξοργισω?

Περα απο αυτο το θεμα εχω προβλημα με δυο κοριτσια απο το σχολειο μου, μου αρεσουν 2 κοριτσια της ηλικιας μου (16ετων) αλλα το θεμα ειναι οτι οι σχεσεις δεν ειναι το φορτε μου (παρθενος-δεν εχω ξανακανει σχεσεις)
θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι να κανω για να της προσεγγισω, σιγα-σιγα πρωτα και πως να ειμαι ευχαριστος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120139 από Baggelis16 στις 10 Μαΐου 2013, 6:13μμ

Baggelis16

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
κοιτα...οτι η γρια η κοτα εχει το ζουμι υσχεει αλλα δεν νομιζω να γινει τιποτα....κανε εσυ ομως την κινιση σου και αμα αυτη δεν διξει ενδιαφερον παρατατα και φτιαξτα με ενα κοριτσι της ηλικιας σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120153 από giurimaxon στις 11 Μαΐου 2013, 2:00πμ

giurimaxon

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αυτό που λένε για το ότι η γριά κότα έχει το ζουμί δεν ισχύει κατά την γνώμη μου,απλά είναι λίγο λυσάρες και δεν έχουν τους "συναισθηματισμούς" των 20χρονων.
τώρα εγω θα πήγαινα με σαραντάρα μόνο και μόνο για εκτώνοση(όταν φτάσεις να έχεις ερωτική ζωή θα καταλάβεις τι εννοώ) και δεν είναι για κάτι παραπάνω.
τώρα όταν λες ότι σου πετάει κάτι πικάντικα τι εννοείς? συναντιέστε κάπου η μένετε μαζί για λίγο?
επίσης αν ο ενδιασμός σου είναι το ότι έχει παιδιά κλπ σου λέω πως αν δεν το κάνει μαζί σου θα το κάνει με κάποιον άλλο,οι γυναίκες όταν θέλουν να ....... το κάνουν,κάτι ξέρω που στα λέω.
κάποιοι μπορεί να θεωρήσουν ότι λέω ανίθηκα πράγματα και τι είναι αυτά αλλά έτσι είναι η ζωή φίλε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120159 από aglina στις 11 Μαΐου 2013, 9:33πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΡΕ αφηστε την 40αρα ησυχη το ξερω οτι θα βρει καποιον αλλον αλλα αστην να ψαει να δυσκολευτει. Αν κανεις κατι τετοιο δεν θα εχεις τιψεις αν χαλαασει το σπιτι της, αν ματευτει πους θα το αντιμετοπισεις με τους γονεις σου την οικογενεια της? Εγω σου λεω για να εχεις το κεφαλι σου ησιχο πηγενε στα κοριτσσακια της ηλικιας σου που κ να μαθευτει δεν θα υπορχει κανενα πο λιτος προβλημα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120171 από NoBrainHere στις 11 Μαΐου 2013, 2:10μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@11 Μαΐου 2013)
ΡΕ αφηστε την 40αρα ησυχη το ξερω οτι θα βρει καποιον αλλον αλλα αστην να ψαει να δυσκολευτει. Αν κανεις κατι τετοιο δεν θα εχεις τιψεις αν χαλαασει το σπιτι της, αν ματευτει πους θα το αντιμετοπισεις με τους γονεις σου την οικογενεια της? Εγω σου λεω για να εχεις το κεφαλι σου ησιχο πηγενε στα κοριτσσακια της ηλικιας σου που κ να μαθευτει δεν θα υπορχει κανενα πο λιτος προβλημα!


Η αποψη σου μου φενεται λογικη και ευχαριστω που την ειπες αλλα οπως ειπα δεν τα παω καλα με τις σχεσεις και θα θελα μερικες πληροφοριες πχ.
τι σου αρεσει σε ενα αγορι, συμπεριφορα και τετοια αν μπορεις απαντησε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120187 από Baggelis16 στις 11 Μαΐου 2013, 11:37μμ

Baggelis16

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
οπα παρεξηγιση εγω δεν μιλισα για σχεση(τουλαχιστον δεν ενοουσα αυτο)ζητω συγνωμη αν καταλαβατε λαθος...εγω ενοουσα οτι απλα για μια φαση τιποτα παραπανω...αν τα εφτιαχνες(που οσο και να σου κανε τα γλυκα ματια δεν θα το ειθελε)αυτη θα χωριζε...τα παιδια της δεν θα ειθελαν να την ξανα δουν και η θα εμπενε φυλακη η θα πληρωνε προστιμο για παιδεραστια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120189 από NoBrainHere στις 12 Μαΐου 2013, 12:15πμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Baggelis16@11 Μαΐου 2013)
οπα παρεξηγιση εγω δεν μιλισα για σχεση(τουλαχιστον δεν ενοουσα αυτο)ζητω συγνωμη αν καταλαβατε λαθος...εγω ενοουσα οτι απλα για μια φαση τιποτα παραπανω...αν τα εφτιαχνες(που οσο και να σου κανε τα γλυκα ματια δεν θα το ειθελε)αυτη θα χωριζε...τα παιδια της δεν θα ειθελαν να την ξανα δουν και η θα εμπενε φυλακη η θα πληρωνε προστιμο για παιδεραστια


Εξυπνοπουλι εγω εννοω με τα κοριτσια της ηλικιας μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login