Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

προς κοριτσια ορχεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120232 από ermolaos στις 13 Μαΐου 2013, 4:44μμ

ermolaos

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια...να μπω ακτευθειαν στο ψητο...πριν απο 4μιση μηνες εκανα ενχειρηνση υδροκηλης...τα αρχιδια μου πριν την ενχειρηνση ηταν το αριστερο κρεμοταν πολυ ενω επισης και το δεξι το οποιο ανεβαινε λιγο πιο πανω απο την υδροκηλη...τωρα το δεξι μετα την ενχειρηνση που εγινε σε αυτο ειανι τερμα πανω και το αριστερο παλι κατω...ρωτησα τον γιατρο μου και μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα και πως θα μεινει ετσι γιατι λεει εχουν γινει εσωτερικα ραματα στην σακοουλα που κραταει εσωτερικα τους ορχη για να μην ξανασυμβει υδροκηλη(στον δεξι παντα)και αυτο εχει ως αποτελεσμα ο ορχεις να ανεβαινει πανω...το θεμα ειναι οτι πιστευω οταν θα παω να κανω σεξ...στο κοριτσι πιστευω πως δεν θα αρεσει να βλεπει το ενα αρχιδι να ειναι ποιο κατω απο το αλλο και να φεναιτω οτι εχουν και διαφορα μεγεθους απο τα εσωτερικα ραμματα...εσεις κοριτσια τι λετε?
ξεχασα να σας πω ειμαι 15
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120234 από Me lene στις 13 Μαΐου 2013, 5:03μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
οχι ρε θα νε σαν να λεει διαλεξε ποιο σου αρεσει..
πλακα κανω..δεν πιστευω να εχει κα προβλημα..
προβληματα ειναι αυτα αδερφε κλαιν μαιν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120238 από M1k3y στις 13 Μαΐου 2013, 5:28μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Πες της ότι στην πίπα δε θες να σου γλείφει τ' αρχίδια (επειδή απλά δε σε ανάβει).

Τώρα όταν την έχεις κάτω δε νομίζω να χαμπαριάσει και τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120240 από graves στις 13 Μαΐου 2013, 6:15μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
φιλε οταν θα πας να το κανετε δεν νομιζω οτι θα την νοιαζει και πολυ για το "μερος" που βρισκονται..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login