Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρώτη Φορά!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120291 από ViiizIn στις 16 Μαΐου 2013, 4:29μμ

ViiizIn

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαίρετε και καλως με βρηκατε στο ftou.gr (είμαι νέος εδω)
Λοιπόν ακούστε το πρόβλημα μου...
Εχω σχεση εξ αποστασεως με μια κοπελα που βλεπομαστε σχεδον μια φορα τον χρονο...την ξερω μολις 2 χρονια ειναι οικογενειακη φιλη (ειναι 1 χρονο μεγαλυτερη 16 αυτη 15 εγω) και θελω να την παρακηνησω τωρα που θα ερθει για να προχωρήσουμε...θα ηθελα "οδηγιες" πως να της το πω και τι πρεπει να λανω στην συνεχεια για να "ικανοποιηθουμε" κ οι δυο μας.
Ευχαριστω προκαταβολικα για τοενδιαφερον και τις απαντησεισ σασ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #120298 από Blackferry στις 17 Μαΐου 2013, 3:16πμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,θα μπορούσεσ όταν βρεθείτε να αρχίσεις να κάνεις κάποιες κινήσεις και να βλέπεις εάν ανταποκρίνεται,εάν δηλαδή θέλει.έπειτα όταν φτάσεις στο ψητό με δάχτυλο εκεί κάτω για αρκετή ώρα,ρώτησε την εάν θέλει να προχωρήσετε σε ένα νέο στάδιο,να πατε λίγο παρακάτω.φρόντισε να ΤΗΝ άναψεισ και να μην την πιέσεις εάν δεν θέλει.μου επιτρέπεισ να ρωτήσω τι έχετε κάνει?μέχρι που έχετε φτάσει δηλαδή...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120348 από coolgirl στις 18 Μαΐου 2013, 11:53πμ

coolgirl

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Αμα βλεπεστε μονο μια φορα τον χρονο καλο ηταν πρωτα να την ρωτησεις αν το θελει γιατι μπορει να μην θελει.Αν ναι , τοτε μπορεις να ξεκινησεισ με φιλια στο λαιμο και στα αφτια.Αν δεις πως το ανεχεται και της αρεσει, μπορεις να αρχισεις να της βγαζεις την φανελα και να της παρεις το χερι της κατω στο γενητικο σου οργανο.Αν κανοντας καπια απο αυτες τησ δυο κινησεις η κοπελα σε σταματησει τοτε μαλλον τελικα δεν θελει.Αλλιως τα υπολοιπα θα ερθουν μονα τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120422 από ViiizIn στις 22 Μαΐου 2013, 11:24πμ

ViiizIn

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Blackferry@17 Μαΐου 2013)
Καλησπέρα,θα μπορούσεσ όταν βρεθείτε να αρχίσεις να κάνεις κάποιες κινήσεις και να βλέπεις εάν ανταποκρίνεται,εάν δηλαδή θέλει.έπειτα όταν φτάσεις στο ψητό με δάχτυλο εκεί κάτω για αρκετή ώρα,ρώτησε την εάν θέλει να προχωρήσετε σε ένα νέο στάδιο,να πατε λίγο παρακάτω.φρόντισε να ΤΗΝ άναψεισ και να μην την πιέσεις εάν δεν θέλει.μου επιτρέπεισ να ρωτήσω τι έχετε κάνει?μέχρι που έχετε φτάσει δηλαδή...




Ναι φυσικα προς το παρον γλυκολογα , υπονουμενα (αυτη ξεκινησε)...και τιποτα αλλο αυτα ειναι καλο σημαδι αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120481 από Blackferry στις 24 Μαΐου 2013, 4:43μμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπέρα και πάλι.ναι είναι καλό σημάδι θεωρώ καθώς κ ΕΓΏ έτσι ξεκίνησα.όταν λες υπονοούμενα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login