Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120309 από iwanna96 στις 17 Μαΐου 2013, 1:46μμ

iwanna96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας, με λένε Ιωάννα και είμαι 17 χρονών..βρίσκομαι σε σχέση με το αγόρι μου εδώ και 7 μήνες περίπου..έχουμε κάνει μερικά από τα προκαταρκτικά αλλά έχουμε μείνει εκεί.τι να κάνω για να ξεκολλήσει και να προχωρήσουμε παρακάτω;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120320 από M1k3y στις 17 Μαΐου 2013, 5:51μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Πες του "θέλω να προχωρήσουμε πέρα από τα προκαταρκτικά".
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120323 από giannisefoa στις 17 Μαΐου 2013, 6:25μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βασικά ως γυναίκα αυτό είναι το μόνο εύκολο...Πάρε προφυλακτικά και πες του θέλω επιτέλους να το κάνουμε...Ή πες του πχ την ώρα που θα του κάνεις πίπα πως βαρέθηκες πια το στοματικό και θες να το κάνετε...Σε αυτήν την περίπτωση εξήγησέ του πως δεν έχεις βαρεθεί το να του παίρνεις πίπα ή να σου κάνει γλυφομούνι αλλά το να μην κάνετε σεξ.Μετά από κάτι τέτοιο δεν νομίζω κάποιος άντρας να πει όχι...Αν πει όχι τότε μπορείς να κάτσεις και να τον ρωτήσεις αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα...Γιατί αλλιώς δεν νομίζω να μην θέλει να το κάνετε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120326 από iwanna96 στις 17 Μαΐου 2013, 7:09μμ

iwanna96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ναι το θέμα είναι ότι είναι ένα χρόνο μικρότερος και δεν ξέρω άμα έχει εμπειρίες ώστε να προχωρήσει και γι' αυτό τον λόγο μάλλον να κωλώνει.. Εκτός αυτού δεν θέλω να συζητάω μαζί του περί αυτού του θέματος γιατί ότι είναι να γίνει..να γίνει επειδή το θέλουμε και οι δύο και όχι επειδή τον πίεσα ή βιάστηκα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120331 από M1k3y στις 17 Μαΐου 2013, 9:23μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(iwanna96@17 Μαΐου 2013)
Ναι το θέμα είναι ότι είναι ένα χρόνο μικρότερος και δεν ξέρω άμα έχει εμπειρίες ώστε να προχωρήσει και γι' αυτό τον λόγο μάλλον να κωλώνει.. Εκτός αυτού δεν θέλω να συζητάω μαζί του περί αυτού του θέματος γιατί ότι είναι να γίνει..να γίνει επειδή το θέλουμε και οι δύο και όχι επειδή τον πίεσα ή βιάστηκα.

Μην αγχώνεσαι, δεν πρόκειται να νιώσει καθόλου πιεσμένος. Μα καθόλου όμως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120342 από Sotirakis στις 18 Μαΐου 2013, 3:55πμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
κατα 99% δεν θα πει οχι εκτος αν εχει καποιον λογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120355 από giannisefoa στις 18 Μαΐου 2013, 3:23μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Συγνώμη αλλά αν εγώ στα 16 τα είχα με μια μεγαλύτερη και με εμπειρίες θα την είχα βάλει κάτω απ τις πρώτες μέρες...Όχι να κάνω νάζια...Τώρα απ την άλλη το γιατί μπορεί να πιέζεται ή να αγχώνεται κάποιος είναι κάτι άλλο...Μπορεί (αν έχεις ξανακάνει σεξ κι αυτός όχι) να νιώθει ότι θα είναι ανεπαρκής και είναι λογικό κάτι τέτοιο να τον κομπλάρει...Αλλά ακόμα κι αυτό να μην ισχύει και να είναι κάτι εντελώς διαφορετικό νομίζω πως συζητώντας ήρεμα και δείχνοντάς του πως δεν συζητάς για να τον πείσεις να το κάνετε αλλά γιατί ενδιαφέρεσαι θα καταφέρεις να τον κάνεις να νιώσει άνετα,να σου πει το πρόβλημα(αν υπάρχει) και εν τέλει μπορεί και να το κάνετε...Αν και αυτή η ιστορία μου φαίνεται το θέατρο του παραλόγου αλλά οκ...Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login